Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nagyon tanácstalan vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tanácstalan vagyok, elvált és új életet kezdett anyukák kérlek írjatok! Mit tévő legyek?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok,van egy férjem,akivel 8 éve "együtt" vagyunk.Tavaly született meg a gyönyörű kisfiúnk,aki csodának számít,hisz nagyon ritkán feküdt le velem a férjem.Mindenki mondta,hogy szüljem meg,mert lehet sohatöbbet nem lesz gyerekem.Bevállaltam,csodálatos kisgyerek:)Ez állandó konfliktus volt közöttünk,de lépéseket ez ügyben sosem tett értem.Szóval már több mint egy éve nincs közöttünk

semmi!Nem érdeklődik.A kisfiút nagyon szereti,megkap mindent,hisz a férjem nagyon nagyon jól keres.Engem konkrétan le sem toj,magának rengeteg ruhát vesz,a méregdrága cipői katona sorban állnak,a gyerekei anyjának meg semmit.Borzasztó ezt átélni,mennyire kapzsi egy ember,szinte béranyának tekint.Nemtudom,hogy járt e már valaki hasonló cipőben,mert ez nagyon megalázó.Házassági szerződést aláiratott velem,miszerint semmit sem vihetek ha válunk,mert az előző asszonykája szinte kifosztotta.Én elhiszem,hogy csalódott,de én egyszerűen nem érdemlem meg,ennyi idő után,hogy szinte lenézzen engem.Nagyon szeretnék egy boldog kapcsolatot,ahol a férfi legalább lefekszik velem.Szerintem ez az alap.Most már nemtudok mit tenni,mint megvárni,míg nagyobb lesz a pici és lépni.De hová??Az rettentő lenne,ha súlyos vagyonával a háta mögött szélnek eresztene bennünket a nagybetűs semmivel.Szerintetek mit tegyek?Volt már valaki hasonló házasságban és újra tudta kezdeni?(Azért kérek itt tanácsot,mert anyun kívül nemtudom ezt mással átbeszélni,de ő azt vallja,hogy egy életen át el lenne szex nélkül és nem érti,hogy ez miért ilyen fontos nekem) :(((


2012. máj. 19. 17:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne siess el semmit, bár nem is tudsz. Lassan keress munkát, ha a gyereket el tudod helyezni. Ha van munkád, kezdj el spórolni, az is lehet, hogy a párod megint felfigyel rád, mint nőre, ha nem, akkor pedig tudsz lépni.Más rosszabb helyzetből felállt ne keseredj el.
2012. máj. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Ha nagyobb lesz a kicsi fiam,mindenkép akarok dolgozni,de tudom milyen nehéz lesz találni.Mert ő ám nem ad munkát a feleségének,de persze kb 100 embert foglalkoztat.Nem baj,Isten nem bottal ver.Nagyon remélem,hogy a közeljövőben találkozom egy csodálatos férfival,aki a társam lesz mindenben.Remélem...
2012. máj. 19. 20:11
 13/29 anonim ***** válasza:
Nagyon kiszolgáltatott helyzetben vagy.Tűrj még egy kicsit,próbálj titokban ismerkedni,hátha sikerül egy normális pasit találnod.Fiatal vagy még ahhoz ilyen tuskó mellett savanyodj meg.gondolom amikor a házassági szerződést aláírtad,még nem így viselkedett.Pénz nélkül sajnos nem tudsz lelépni.Sőt még a gyereket is elperelheti tőled,ha nincs hova vinned,nincs munkahelyed.Jobb ha vársz egyenlőre,higgadtan,mintha nem terveznél semmit.
2012. máj. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Nagyon boldogtalan vagyok.Már ma meghalnék szívem szerint,de itt a gyönyörű fiam!!! Bízom az Istenben,Ő mindenkiről mindent tud és mindig tartogat megoldást mindenre!
2012. máj. 19. 20:24
 15/29 claidheamohmor ***** válasza:

Én értem, amit mondasz, de 8 évig tartott, míg eljutottál ide?

A másik kérdés az, hogy akkor miét nem lépsz ki a kapcsolatból? Ez a helyzet csak felőröl így téged, és előbb-utóbb a gyereket is. Másik hapsit meg bármikor találsz. Sőt, ha hosszútávú kapcsolatot akarsz, arra is biztosan találni fogsz másikat. Esetleg még olyat is, aki szeret. Csak tudod, minden kölcsönös (kéne, hogy legyen).

Szóval mi tart vissza?

(Egyébként marha kíváncsi lennék a másik fél véleményére is, nyilván ezt nem tudjuk meg soha)

2012. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
claidheamohmor első válaszával teljesen egyet értek
2012. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

nyilt nálunk egy luxus delikát bolt

benne teng-leng egy csinos kis nő, gyerek a lába körül

Ordít róla, hogy ez a bolt nem az ő önmegvalósítása, csak apuci körberakta drága cuccokkal, és beültette ebbe a kalitkába az ő kis madarát.



szóval el lehet így is lenni az eltartásért, de látod, már te is rájöttél, hogy az embernek másfajta vágyai is vannak (elismerés, emberként, szellemi partnerként, nőként) Valószínűleg csak a kirakati babája vagy. Lehet, hogy máshoz vonzódik...

De ez már az elején is így volt, nem? Nem fogtűl gyanút, hogy nincsen lángolás ???

2012. máj. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Gondoljátok,hogy csak én akartam így?Sokszor otthagytam már,de élni nem hagyott,a szüleim nyakára járt,sose engedett el.Volt mikor a zárat lecserélte.Apámnak még sírt is,ráadásul én meg szerettem,így nála kötöttem ki mindig.Követelte ezt a gyereket,persze a terhességem alatt lesz@rt.Mégis azt mondhatom,hogy megérte,mert gyönyörű kincs az én fiam.Ha ennyit kaptam az élettől,már megérte.Azonban nem mehet ez így tovább,a megoldás csak egy másik kapcsolat lehet számomra,mely boldoggá tesz mindenkit.Nem tolonganak a jó és értékes kapcsolatok manapság,úgy voltam vele,hogy nekem is tűrnöm kell.De ezt tovább nem lehet!Remélem az élet tartogat még boldogságot számomra,akármilyen világot is élünk...kapzsi,furfangos férfiak és hatalomra törő emberek messze kerüljenek tőlem és a fiamtól!
2012. máj. 19. 23:18
 19/29 anonim ***** válasza:
Ne akarj meghalni!Egy pasi miatt főleg ne!Sok nő érzett már hasonlóan,valahogy mindig megoldódott.Felveheted a kapcsolatot a gyermek vagy családvédelemmel is,ők is ajánlhatnak valamit.Ne add fel!!!!!!!!!!!!
2012. máj. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Szó szerint mintha az én történetem írtad volna le, meg is ijedtem, hogy valaki viccel velem.

Annyiban más, hogy nekem van hová mennem, kicsikém 2 éves lett és bölcsit kezdjük és én remélem még e hónapban már a lakásomban lakok.

Hozzám nem akart érni mióta terhes lettem és igen, béranyának néz.

Egyet tudok mondani: fuss és menekülj amint lehet!

Tudom milyen rossz kiszolgáltatottan élni, 30.000-ret kapok, azért kellett maradnom, míg nincs munkám. De úgy néz ki az élet végre rám mosolygott! :)

2012. máj. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!