Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem elhanyagol! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem elhanyagol! Nem főz stb. Mindenért szólni kell neki! Ráadásul rettenetesen muja lett! Már a váláson gondolkozom! Megváltozhat? Miért csinálja ezt velem és a gyerekével?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 08:59
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
Akkor röviden elmondanám,hogy nem kellene neki fát hordani még 5 db-t sem meg füvet nyírni sem, de ő otthon egy kis királynő folyton alszik,nem főz csak néha napján,bepakol az automata mosogatóba és a mosógépbe,nem dolgozik minden nap!Nem kell kiforgatni a dolgokat, mert sajnos az van hogy csak annyit várnék el, hogy legalább a női munkákat sem nekem kelljen megcsinálnom, meg amit megcsinál az is nehezére esik.Nem kell sajnálni nem lelki beteg,szoktunk nyaralni meg hétvégente buliba vagy strandra járni.Mellesleg ott is csak fekszik!Egy hivatalos ügyet nem intéz el!Sokszor mondtzam már neki mi a gondom, megértette de csak ideig óráig tartott.Már nem sok erőm van újra végigcsinálni ezeket a tortúrákat!
2009. júl. 2. 10:29
 22/48 anonim ***** válasza:
33%
Vannak olyan nok,akik nem talaljak ugy fel magukat, gondolom idaig is ilyen volt es nem pikk-pakk valtozott meg. Beszelj vele.
2009. júl. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
89%
Na álljon meg a menet, akkor én is azt mondom.. esetleg a feleségednek kellene a fát behordania? És hogy a füvet sem vágja le? Az egyébként más helyeken a férfi dolga. Biztos Ő is fáradt munka után, nemcsak Te. Lehet már abból lett elege és nincs kedve semmit csinálni, mert ketten hímneműek a családban állandóan reklamáltok, hogy mi lenne az Ő dolga. Annak hogy ilyen lett, bár nem tudom mindig ilyen volt e, biztos oka van. Ha mindig ilyen volt és Neked ez nem tetszik, akkor miért vetted el feleségül? Ha nem ilyen volt, de megváltozott időközben, akkor abban Neked is van részed rendesen. Tessék leülni egy hétvégi napon,amikor egyikőtök sem dolgozik, gyereket nagyihoz, menetközben vegyél neki sütit cukrászdában, hogy ne legyen oka panaszra. Kérdezd meg a feleségedet, hogy mi az oka annak, hogy ez a kapcsolat ilyen lett, mitől változott meg, de ugyanakkor kérdezd meg azt is, hogy Te miben változtál meg véleménye szerint. Jussatok közös nevezőre, hogy ki mit csináljon. Ha Ő megfőz, akkor Te vállald el a takarítást. És uram bocsá, de az én 9 éves gyerekem már segített anno, pl. a szobájában már Ő rakott rendet, vagy levitte a szemetet.
2009. júl. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
89%
Na álljon meg a menet. A feleséged is dolgozik, de elvárnád tőle, hogy minden házimunkát ő végezzen? Szerinted ő nem ér haza fáradtan a munkából? A feleséged nem a cseléded. Mi az, hogy női munka? Van mosogatási gén, meg takarítási gén? Főzni csak egy nő tud, vagy mi? A párommal megosztjuk a házimunkát, és még nem esett le a karikagyűrű az ujjáról, amikor mosogatott vagy ruhát teregetett. A fiatokat pedig be lehet vonni a házimunkába. Verje fel a habot a sütihez, a fát is be tudja hordani.
2009. júl. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ennyien írtatok, de elég nehéz számomra felfogni miért nem lehet megérteni a kérdésem?!Úgy érzem legtöbben itt férfigyűlölők vagytok és engem abszolút rossznak hisztek!Na mindegy ,senki nem válaszolt normálisan ,és pont a kérdésemre!
2009. júl. 2. 10:56
 26/48 anonim ***** válasza:
43%
Kedves kérdező én megértelek, és tényleg nem értem azokat, akik arra biztatnak, hogy verd meg, vagy azt boncolgatják, hogy depressziós-e az asszony. Sok mindent nem fogsz tudni tenni, megváltozni sem fog. Nem lehet, hogy történt valami, valamikor, ami miatt "büntiből" csinálja ezt? A munkahelyén milyen? Szívesen van ott, vagy ott is csak húzza a száját? Otthonról milyen példát hozott?
2009. júl. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
88%

Kedves kérdező,

nem vagyok férfigyűlölő. De egyáltalán nem tartom természetesnek, hogy elvárod (a fiatokkal együtt) a feleségedtől, hogy minden házimunkát végezzen el. Mindezt úgy, hogy ő is dolgozik. És gondolom, a gyerek gondja jórészt rajta van. Többen írták, hogy valószínűleg depressziós a feleséged. Szerintem is.


Ami a válást illeti: ez a könnyebb út. A feleséged nem mindig volt ilyen, úgyhogy gondolkodj el rajta, hogy vajon mi okozhatja ezt. Vajon te törődsz-e vele eleget? Mikor voltatok csak kettesben? Mikor volt olyan, hogy nem vártál el tőle semmit, hanem megcsináltad, mert láttad, hogy fáradt? Könnyen meglehet, hogy besokallt, és így jelzi.

2009. júl. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
90%

OK:

Nem fog megváltozni, mert nincs miért.Nem iszik, nem megy félre, nem szórja a pénzt.Nem csinál semmi rosszat.

És kb. ugyan ez a válasz a másik kérdésre.Nem veri a gyereket, nem hanyagolja el.Van, aki nem tud főzni, vagy utál, vagy nincs kedve.Ismerek olyat, aki életében nem főzött még.Hozatják a kaját. Az hogy nem süt sütit...hátha nem tud sütni.Van ilyen is.

2009. júl. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
86%
Válj el, majd meglátod, milyen szar egyedül.Mikor MINDENT neked kell csinálnod, mert senki sem csinálja meg HELYETTED.
2009. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
45%

Én nem vagyok férfigyűlölő! Nő vagyok, de minden ismerősöm férfi, a nőkkel nem jutunk közös nevezőre.


Ezek után azt tudom mondani, hogy a feleséged egy hisztis kis díva, nem fog megváltozni. Megszokta a jólétet és ellustult. Szerintem ha te nem csinálnád meg a dolgokat ő se tenne semmit, élnétek a mocsokban és szaladna az egész ház. Vagy hisztizne, hogy vállalj másodállást mert bejárónőt kell tartani.


Ha már nagyon nem bírod és inkább az agyadra megy, mint ötömet okoz, hogy a tiéd akkor válj el.

Keress egy rendes nőt, akivel boldog vagy ő meg majd rákényszerül a munkára, vagy talál magának másik barmot, aki eltűri ezt és aki mellett kényeskedhet.


Ha nem dolgozik minden nap akkor én kidobnám a házból. Anyám minden nap dolgozik (vasárnap is 2ig.) Mégis főz meg minden. Igaz néha segítünk apámmal, de azt mondja inkább ne mert csak feltartjuk :)

2009. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!