Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem elhanyagol! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem elhanyagol! Nem főz stb. Mindenért szólni kell neki! Ráadásul rettenetesen muja lett! Már a váláson gondolkozom! Megváltozhat? Miért csinálja ezt velem és a gyerekével?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 08:59
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
80%

Ha már megszólítottál: nálunk az van, hogy azt szolgáljuk ki, aki éppen hullafáradt. Ha én vagyok az, akkor engem. Sokszor megtörtént már, hogy a párom (ő a férfi) terített asztallal, elmosogatott edényekkel és teljes bevásárlással várt, mert tudta, hogy ezekre képtelen leszek. Máskor pedig én teszem meg ezt érte. És olyan nap is van, amikor hideget eszünk, mert mindkettőnknek sok dolga van. Egyébként nálunk a párom itthonról dolgozik (fordító), én szoktam inkább eljárni itthonról. De eszembe nem jutna, hogy cselédnek tartsam.


Ha pedig elválsz ("egyedül is élhetnék"), akkor ne feledd, hogy van egy gyereked is. Nem értem, miért kellene sajnáljalak, mikor te elvárod a feleségedtől, hogy második műszakban mindent megcsináljon, és ő valószínűleg ez ellen lázadt fel. Te pedig még mindig nem fogod fel, hogy ez a felsorolás, amit leírtál ("meleg lakással terített asztallal kényeztetéssel ,rendbe tett ruhákkal,konyhával,teljes bevásárlással") marha sok időt és energiát felemészt. Ezért szokták megosztani a házimunkát, tudod...

2009. júl. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
26%
Kedves kérdező!Nem veszed észre a válaszokból,h a férfi bármit tesz az kevés és nulla?Ne a válaszokkal törődj,döntsd el akarsz-e még sok évig így élni v nem.Kutyából nem lesz szalonna.
2009. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
64%

19:39

De több éve együtt vannak már, hiszen van egy 9 éves fiuk is. Ha eddig nem volt ilyen a helyzet, akkor valami kiválthatta, nem?

2009. júl. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
36%
Lehet h más a kiváltó ok.A szomszédnál egy új férfi(persze titokban)váltotta ki ezeket.
2009. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
29%
14:10-es vagyok,,,szerintem hagyd ne reagálj vissza,,hisz tényleg nem segített senki megérteni miért csinálja ezt a feleséged,,ha Te mindent megteszel,hogy ő jól érezze magát!Nyaralás,buli stb.
2009. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
65%
Én mosok vasalok, sütit sütök,főzök, takarítok, háztartást vezetek, füvet nyírok, gyereket hozok viszek, másikat pelenkázom, etetem, orvoshoz viszem, bevásárolok, és nem utolsó sorban jelentős összeget teszek a családi kasszába. Ügyes vagyok, mindent meg tudok egyedül oldani. A férjem le sem szr. Kérdező! össze kéne ismerkednünk, sütnék nektek jó kis sütiket :)))
2009. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
77%
mosok, főzök, takarítok, gyereket nevelek!mint általában, sok rendes házi asszony!de a társaságunkban az azt asszonyt többre becsüli a férje, aki rendeli a kaját,mint engem, a saját férjem!aki minden nap geccsol!
2009. júl. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Remélem Kérdező, hogy inkább az asszony dobott ki téged a kérdés óta, és azóta magadnak vasalod az inget, főzöl mindennap és ha nem vagy kész, akkor este szembekö..d magad a tükörben....
2012. dec. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!