Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit remélhet anyagilag egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit remélhet anyagilag egy megcsalt anya?

Figyelt kérdés
A férjem megcsalt 3 gyerekünk van.10 éve vagyunk együtt. A ház amiben élünk a 3/4 -e az öve, a maradék szüleié! Van egy autónk és jó pár bútor is!

2012. júl. 2. 12:56
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
44%

"minden vágyát kielégítettem MINDEN TÉREN!!!"


Tudod-e, hogy mennyivel izgatóbb az a nő, akit nehezebb megkapni??!

2012. júl. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
88%
Héhéhé, milyen ócska r**ról beszélsz te? A férjed egy gerinctelen alak, neki volt családja nem a r***nak, nem? Akkor melyik itt a r****? Szerintem a férjed. Nem ő "szedte el 3 ártatlan gyerektől az apját" az apjukat sem kellett kényszeríteni gondolom. Ha valami nem működött, akkor a hibát elsősorban magadban és férjedben kell keresni, nem egy harmadikra rákenni. Van,hogy a harmadik nem is tudja, hogy ő harmadik.
2012. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
48%

ma 13:15. Ne legyél benne biztos, kedves kérdező!

Megkérdezted tőle? Ha igen, akkor biztosan őszintén válaszolt? N gondold, hogy most ellened vagyok. Teljes mértékben együttérzek veled. A megcsalás tönkre tudja tenni az ember önbecsülését. Férfiét éppúgy, mint nőát. Ráadásul egy jókora bizonytalanság is bekerült az életedbe. Azért kérdeztem a fentit, mert segíteni akarok. Viszont ha úgy gondolod, hogy


igen, biztos vagy benne, hogy minden vágyát minden téren kielégítetted,


akkor nem tudok neked segíteni. Ebben az esetben legfeljebb együttérzést tudok mutatni. A segítségre ugyanis nem vagy nyitott.

2012. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:

100% hogy megcsalt!

Tudjátok 10 év alatt simán kilehet ismerni valakit, mik a szokásai, mik a reakciói bizonyos helyzetekben.....az én férjem ács! És pár faluval odébb dolgozott. Gondoltam meglepjük őt a gyerekekkel, sütöttünk neki maffin sütit.Oda értünk, sehol senki. Felhívtam hogy merre van erre mondta hogy most ne zavarjam mert épp dolgozik a tetőn van...stb!!! Na, elkapott egy rossz érzés! Mikor haza jött rá kérdeztem hogy tényleg dolgozni volt e azt mondta igen!!! Itt már megbukott de nem ez volt a legnagyobb hibája...tudjátok ő csak sex után gyújt rá egy szivarra(hülye szokás nem!?) és én ezt a szagot meg éreztem rajta......senkinek nem kívánom azt az érzést ami magával ragadott ott abban a pillanatba!!! Persze rá kérdeztem és bevallotta hogy megcsalt!!! :(

2012. júl. 2. 13:37
 15/60 anonim ***** válasza:
7%
Hát nem is tudom... én csak itt csendben vízionálok. Ha minden megcsalt anyuka, feleségke mindig minden khmmm... birtokon kívüli szexuális kihágásért becsomagolna, szárnyra kelne, meg még nincs is hová mennie, szóval, olyan kis megható lenne, hogy az utcán nyikorgó kétkerekű kordékkal, felpúpozott batyukkal, maszatos, síró kisdedekkel, járkálnának az önérzetes anyák, aztán ha összejönnek egy erdőszélen, kórusban anyázhatnák az összes rüfkét, cafkát és cemendét, meg a nagyvérű hímállatokat, és lehetne akkor erről szép dokumentumfilmeket csinálni, tanulmányokat írni, vagy idegenforgalmi látványosságként feltünteni, mint a világörökség része.
2012. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 A kérdező kommentje:

Az ócska nő akivel együtt volt meg láthatta a jegy gyűrűjét mert sosem, veszi le, ha leveszi akkor ott marad a helye fehéren!!!

Nem szép dolog de ha 30 40 ....éves a férfi felesége és fiatalabbal jön össze az még érthető de gusztustalan dolog...én 27 vagyok!!! Van ennek értelme???

2012. júl. 2. 13:42
 17/60 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudjuk, hogy van-e értelme. Ehhez jobban kellene ismerni téged, a férjedet és az eset harmadik szereplőjét. Indulatodból egy kicsit arra is lehet következtetni, hogy nem lehet könnyű élete a férjednek sem.
2012. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 A kérdező kommentje:
Bezzeg mikor a nő csalja meg a férfit...húúúúúúúúúú habzik a po*ja mindnek!!! Ez a nagy igazságtalanság!!! Ne haragudj utoslsó válaszoló de én nem tudok olyan házasságban élni ahol a férj félre b***ik és úgy tesz mintha ez természetes dolog lenne!!!
2012. júl. 2. 13:48
 19/60 anonim ***** válasza:
89%
Te csak egyet tehetsz, jól lenullázod dühödben a válaszomat. Pedig én csak felhívtam a figyelmedet egy másik nézőpontra. Egyébkjént semmivel sem felsőbbrendűbb egy férfi, nem ér többet vagy kevesebbet, ha a nő lép félre vagy ha a férfi teszi ezt. Szerintem egyenrangúak.
2012. júl. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 A kérdező kommentje:

Milyen életünk van??

Itthon vagyok a gyermekeimmel nevelem őket ímádom őket, gyesen vagyok két picivel, nem járok el sehová...na jó át szaladok a boltba ha szükség van valamire!!! A férjem dolgozik, haverokhoz eljár sörözni...alíg látom és ezek ellenére egy k**va szót se szólok neki mert tudom hogy ő keresi a pénzt!!! Ezeket is elnézem neki mert SZERETEM!!!

2012. júl. 2. 13:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!