Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit remélhet anyagilag egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit remélhet anyagilag egy megcsalt anya?

Figyelt kérdés
A férjem megcsalt 3 gyerekünk van.10 éve vagyunk együtt. A ház amiben élünk a 3/4 -e az öve, a maradék szüleié! Van egy autónk és jó pár bútor is!

2012. júl. 2. 12:56
1 2 3 4 5 6
 41/60 A kérdező kommentje:
Hát nézd, hála Istennek nem vagyok az a pláza cica fajta... én főzök, ha elszakad a ruhám, nem dobom ki hanem megvarrom azt! Nincs tele a pénztárcám csak annyi van benne amennyi a gyes és a családi pótlék összege!!! Mindent a gyerekere költök!
2012. júl. 2. 14:25
 42/60 anonim ***** válasza:
71%
Nem kéne mindent a gyerekekre költeni, persze legyen meg mindenük, de teremts meg egy összhangot. A férjedet meg ahogy elnézem nem igazán fogod ezentúl elviselni, én sem tenném. Az meg hogy ő majd megszabja milyen "elvárásai" vannak,(Gondolok itt, az asszony/ anya sehova nem mehet, nem csinálhat mást a tipikus feladat körön kívül) az viccnek is rossz. Azok a gyerekek nem azért lettek, mert csak TE akartad. ( Legalább is remélem, hogy nem így volt) Az apának se dukál a h*re verő élet. Ha te otthon kellett hogy maradj, tenni a dolgod, akkor neki nem a haverokkal kell sörözni meg félre k*rni. Szedd szépen össze magad, hagyd ott őt, és változtasd meg a család centrikusságodat. Nem azt mondom, hogy ne foglalkozz a gyerekeiddel, ezt hülyeség lenne mondani, csupán annyit mondok hogy ne CSAK velük foglalkozz, hisz nekik se jó ha külsőd, illetve belsőd lestrapált. Téged is felfrissít, ha van egy szép frizurád, vagy egy két órát egyedül tölthetsz, sétálsz, addig a rokon vigyáz a gyerekekre.
2012. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
50%
3 gyerek felelősség, egyedül nem lehet őket normálisan felnevelni, abból csőd lesz. Ezt tudta a kedves férjed is, ilyen helyzetben nincs már jobbra cserélgetés, az az időszak elmúlott. Ritka nagy rakás sz.r "embert" fogtál ki sajnos, ilyet ember nem tesz.Ritkán de előfordul, hogy akár a másik fél ingatlantulajdonának lakhatását is megkapja az, akivel a gyerekek maradnak. Ennek utánajárnék a helyedben, van-e rá esetedben lehetőség.
2012. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
29%
Akkor ez a baj....belekényelmesedtél az otthonlétbe. Ezt is megunja egy férfi. Soha egy csini ruha egy új frizura csak mindent a gyerekekre költesz? Néha néha meg kell újulni, új oldaladat mutatni a másiknak, különben nem csoda, hogy rád un.
2012. júl. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
60%

Először is olyan, hogy "mindig mindenben" ilyen nincs. Te is ember vagy, ráadásul 3 gyerekkel, nem vagy robot, hogy mindenhol mindenben tökéletesen helyt tudj állni. Ez olyan, mint a "soha semmit" kijelentés. Esetedben most azt állítod te mindig mindent megadtál a férjednek, és ő soha semmiben nem szenvedett hiányt. Ami nem igaz, hiszen akkor nem tartanátok itt!

A másik dolog! Az, hogy 27 éves vagy nem ad okot arra, hogy azt hidd téged senki nem fog megcsalni!

Ha 27 vagy, és 10 éve vagytok együtt, akkor 17 voltál mikor összejöttetek...mégis hány éves a férjed?

A harmadik! Dolgoztál mielőtt gyedre/gyesre mentél? Az itt lévő emberek előszeretettel hiszik azt, hogy aki elmegy szülni az soha egy gazszálat nem tett arrébb az életben és nem is fog! Persze van ilyen is! Csak érdekelne, mert azt írod, hogy befogod a szád, mert a férjed keresi a pénzt! ez nagyon úgy hangzik, mintha otthon meresztenéd...

A negyedik! egy kicsit nem feledkeztél meg arról, hjogy te is létezel? Nem csak egy etető, pelenkázó, szexelő, oboázógép vagy. Ezt a szöveget, hogy "mindent a gyerekekre költök" felejtsük már el!

2012. júl. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
Szia! Miért tesz ilyet egy pasi? Mert megteheti! Gondold át jól a helyzetedet. Van állásod? Számíthatsz-e a szüleid támogatására anyagilag és a gyermeknevelés, felügyelet terén? Van-e bizalmasod, aki melletted áll? Kik azok a barátaid, ismerőseid, rokonaid akikre számíthatsz. Van-e a közeledben anyaotthon, ahol élhetsz a gyermekeiddel egy darabig. Családsegítő intézmény támogatását is igénybe veheted. A rendelőintézetekben van pszichológus, aki melletted állhat a küzdelemben, mert nem kell egyedül végigcsinálnod! Persze el kell dönteni, hogy lenyelsz egy békát, ami lehet, hogy le se megy a torkodon, vagy a saját lábadra állsz. Egyik se lesz könnyű. Családsegítő intézményben talán ingyenes jogi tanácsadás is van.
2012. júl. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
51%

Az addig rendben is van, hogy valami nem volt itt rendben... de akkor is ez a megoldás, hogy megcsaljuk? A férjed is igazán mondhatta volna, hogy drágám, itt van pénz, vigyázok a gyerekekre, menj el fodrászhoz, és vegyél egy szexi ruhát. Ha már annyira megunt.

Én a helyedben megmutatnám neki... mindent pont úgy csinálnék, ahogy megtiltotta. Szólnék neki, hogy itt vannak a gyerekek, elvégre az apjuk, ma este ő vigyáz rájuk, és elmennék barátnőzni, szórakozni. Új frizura, egy két csini nyári ruha, akár turkálóból, vagy valami olcsó helyről, ha a pénz a gond.

Egyébként a férjed a pénzt hazaadta? Vagy neked ott van a családi és a gyes, ő meg amit keres elkölti magra?

Nagyon sajnállak, mert látszik, hogy jót akartál, és úgy tűnt a férjednek is erre az életre van szüksége de mégsem.

Én a helyedben a körülmények miatt megbocsájtanák neki, ha könyörögne hosszasan, és mindenben a kedvemben járna. Ezután pedig egy teljesen új életmódot kell kialakítanotok, amiben a két fél egyenlő. Te is mehess szórakozni, ne csak a gyerekek legyenek.

2012. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
Kérdező!!! Hová tűntél?
2012. júl. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
Kérdező, ANYAGILAG pontosan ugyanannyit, mint egy nem megcsalt anya, a megcsalás ugyanis nem jogi, hanem erkölcsi kategória, a polgári házasságban a hűtlenségnek nincs jogkövetkezménye. Szóval anyagi vonzata nincs, gyermekelhelyezési kérdésben a bíróság, HA akarja, akkor figyelembe veszi, mint az illető fél megbízhatatlan voltára utaló EGY momentumot...
2012. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 A kérdező kommentje:

A férjem 46 éves!

Az hogy vigyázzon a gyerekekre...szóba se jöhet nála, ilyenkor mindig azt mondja hogy nem ő az anyjuk!!!

Próbálkoztam már azzal hogy frizurát csináltattam...észre sem vette!!! Ha ruhát vettem...meg se nézte csak a blokkot!!!

Ez most komoly?? Jól olvasok a sorok között?? Engem csaltak meg, engem kéne segíteni és még én vagyok a "rossz"????

2012. júl. 3. 13:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!