Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit remélhet anyagilag egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit remélhet anyagilag egy megcsalt anya?

Figyelt kérdés
A férjem megcsalt 3 gyerekünk van.10 éve vagyunk együtt. A ház amiben élünk a 3/4 -e az öve, a maradék szüleié! Van egy autónk és jó pár bútor is!

2012. júl. 2. 12:56
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:
Már nagyon szívesen mennék dolgozni...most így jött ki a lépés, mikor mentem volna jöttek a babák! 3 év kor különbség van közöttük! Nem kényelmesedtem el, ez az én helyzetemben nem mondható! Csak akkor látok pénzt a férjemtől ha vásárolni kell élelmiszereket és ennyi!!!
2012. júl. 3. 14:02
 52/60 A kérdező kommentje:

44/51

Hidd el, tényleg mindent a gyermekeimre költök, nőnek mint a gomba. Mikor valamire szükségük van, szólok a férjemnek hogy ez kellene vagy az kellene, a válasza rá:oké...szerinted vesz valamit?? Nem fogok könyörögni pénzért inkább én megveszem! Egyszer fordult elő hogy kértem....nagy felháborodás volt belőle!!!

2012. júl. 3. 14:09
 53/60 anonim ***** válasza:
61%
Kedves nagy magyar anya, nem te vagy a rossz... de lehet, hogy a férjed sem. Ha ő írna ide, lehet, hogy neki is lennének szempontjai amiket felpanaszolhatna ide a köznek, lehet, hogy ő másképp látja, de lehet, hogy mindketten rosszak vagytok, vagy ezért, vagy azért... itt mindenki találgat a megadott információk alapján, de azért azt lássuk be, hogy könnyű innen kívülről megítélni sommásan a helyzetet, egy-egy beszólás, hogy tedd ezt vagy azt, dobd ki, bocsáss meg, stb. amolyan más szervével való csalánverés. Sokan sokfélét írtak, ennél többet úgy látszik, nem tehetünk, én például a megbeszélés, rendbehozási kísérlet mellett lennék, esetleg egy jó beszélgetés alkalmával lenne alkalom mondenkinek önmagát hibáztatni elsősorban, az talán segítene. Az nem segít, hogy te szereted a férjedet, de a leírás alapján ő teljesen tompa, értetlen, ostoba, nem bír elfogadni semmit. Szóval, ezen nem tudom, hogy mit szeretsz, de a te dolgod. Mindketten engedtétek, hosszú időn keresztül, hogy idáig fajuljanak a dolgok, most meg itt a sokk. Ha egyikőtök sem akar változtatni semmin, akkor itt az erjedés vége. Három síró kisded.
2012. júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
84%

Tudod, Kérdező, én itt valamit nem értek kristálytisztán.

Ugye a gyerekek vállalása a ti közös döntésetek volt, ez igen valószínű. Ezen túl itt sorolod az évtizedes problémáidat, hogy a férjed nem foglalkozik a gyerekekkel, hogy csak bevásárlásra ad pénzt, hogy önállóan nincs semmi egzisztenciád se munka, se lakás, hogy mittudomén...

És ez múlt hétig így jó volt?

Tényleg, az változtat valamin valamit is, hogy a jelek szerint kihasznált egy alkalmat szex dolgában? Mert szerintem ebben a történetben - amit első helyen kellene mutogatni az összes "bevállaljam-e" témánál - ez a lehető leglényegtelenebb és legfajsúlytalanabb momentum...

2012. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:

Te 17 évesen egy 36 éves faszival összeálltál?

Mire számítottál tőle, mit akar egy ennyi időstől?Ugyanazt, mint most a harmadiktól.....Na mindegy. Utolsónak van igaza.

2012. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

azért hallod van egy stílusod! Senki nem hibáztat, csupán tudnod kell, hogy az éremnek is két oldala van! És ahhoz te is kellettél, hogy a férjed megcsaljon! Nem játszd a sértettet, itt legalábbis nem kéne! Tanácsért jöttél, mindenki leírta, mit gondol!

MIt remélhetsz anyagilag? - az is érdekes, hogy így tetted fel a kérdést...

45-ös voltam!

2012. júl. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 ekeke ***** válasza:
Azt remélheted, hogy kiraknak, mint macskát sz@rni, te szerencsétlen. Hát semmid nincs, a férjed meg odament, berakta, élvezte, oszt hazament és neveli a gyerekeket és eltartja a munkájával a családját, te meg még jól el se élvezteted oszt követelőzöl????. Én kiraknálak, ha a feleségem volnál.
2012. júl. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:

"Ha minden megcsalt anyuka, feleségke mindig minden birtokon kívüli szexuális kihágásért becsomagolna, szárnyra kelne, meg még nincs is hová mennie, szóval, olyan kis megható lenne, hogy az utcán nyikorgó kétkerekű kordékkal, felpúpozott batyukkal, maszatos, síró kisdedekkel, járkálnának az önérzetes anyák, aztán ha összejönnek egy erdőszélen, kórusban anyázhatnák az összes rüfkét, cafkát és cemendét, meg a nagyvérű hímállatokat, és lehetne akkor erről szép dokumentumfilmeket csinálni, tanulmányokat írni, vagy idegenforgalmi látványosságként feltünteni, mint a világörökség része."


Hát nem tudom. Az a tény, hogy sok megalázott, megcsalt, bántalmazott feleség nem teheti meg azt, hogy a megalázása után méltósággal és önérzettel távozhasson, mert az anyagi függősége miatt ki van szolgáltatva és kénytelen egy olyan emberrel egy fedél alatt élni, aki női vagy emberi mivoltában megalázza, az nekem nem egy szép dokumentumfilm és nem is humor tárgya, hanem valami nagyon szomorú dolog.

2012. júl. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:

" Az a tény, hogy sok megalázott, megcsalt, bántalmazott feleség nem teheti meg azt, hogy a megalázása után méltósággal és önérzettel távozhasson, mert az anyagi függősége miatt ki van szolgáltatva" - ez szép eposz, csak szerintem kihagyod azt az aprócska tényt, hogy az esetek egy jelentős részében erről a helyzetről maga a nő tehet első sorban... ahogy leveszem, Kérdezőt sem kényszerítette senki rá, hogy nulla saját egzisztenciával vállaljon be 3 gyereket, ma Magyarországon a gyerekvállalás a nő kizárólagos döntése 14 (tizennégy!) éves kora felett...

Márpedig felületes szemlélő azt hihetné, hogy ideális esetben a döntés joga és a felelősség némiképpen összefügg...

2012. júl. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 ekeke ***** válasza:

#59, én mindig azon filózom, hogy végülis mi legyen.


A nők kiharcolták az összes jogot a férfiéletre, de továbbra is kikövetelik az összes korábbi, csakis NŐKnek járó jogokat. Ez hogy van? Sajnálom a kérdezőt. Szeretsz valakit???? Ha szereted, miért bánt téged az élvezete?????Ha mást jobban élvez mint téged, akkor miért nem örülsz, hogy alkalmasabbat talált? Azért, mert téged nem tud élvezni, azaz nem vagy erre alkalmas, őt büntetni kell? Ha máshoz jár, de közben fennmaradhat a szokott (semmilyen) életetek, akkor neked ebben mi hátrányos?Szerezz egy pasit aki odavan és te is élvezz nagyokat.


_és_ha_eddig_nem_tudtál_semmit_összekaparni,_akkor_mit_követelnél_ tőle????

2012. júl. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!