Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit remélhet anyagilag egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit remélhet anyagilag egy megcsalt anya?

Figyelt kérdés
A férjem megcsalt 3 gyerekünk van.10 éve vagyunk együtt. A ház amiben élünk a 3/4 -e az öve, a maradék szüleié! Van egy autónk és jó pár bútor is!

2012. júl. 2. 12:56
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
70%
Én nem ugyanaz a 72%-os vagyok, mint az itt szaralakozó illető. Attól elhatárolódom.
2012. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem biztos. A jót még jobbra cserélik vagy a rosszat jóra. Az ember mindig jobbat, többet akar. Mindjárt 30 vagy, akkor ezek szerint a te álláspontod értelmében már már lassan te is bennevagy a megcsalható korosztályban.

Mindegy. Ezen már nem múlik semmi. El kell döntened, hogyan tovább és a jövőddel kell foglalkoznod.

2012. júl. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
50%
Én meg az vagyok. Mi velem a problémád?
2012. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 A kérdező kommentje:

Bocsi mindenkitől hogy össze vissza írok!!!

Egyszerűen nem tudom feldolgozni!!!

Ha egy férfinek tökéletes a házassága,minden úgy van ahogy ő akarja, mindene meg van, miért ke**l félre???

Valaki adjon egy értelmes magyarázatot hogy tisztán lássak!!!

2012. júl. 2. 14:17
 35/60 anonim ***** válasza:
91%
Az egy dolog, hogy az idősebbet mindig fiatalabbra cserélik, ez egy közismert igazság. Nálam például ez másképp működött. Én a hisztiset cseréltem mindig kevésbé hisztisre és most aranyéletem van! )))
2012. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
87%
Mert unalmas neki ez így.
2012. júl. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
73%
akkor itt a probléma. Megkapta, ami akart, de nem elég érdekes neki...igen, érezheted úgy, hogy felrúgott egy egyezséget, amiben megállapodtatok, hogy ő a pénzkereső, te meg a feleség. Hát igen,biztos izgalmasabb egy nő, aki dolgozik, szépen felöltözik mindig és van saját élete. De abba nem gondolt bele, hogy ezt a végtelenségig csinálhatja, mert mindig htb.-t csinál a nőből...aztán ráun, jöhet az újabb?? Szerintem jól tenné, ha elkezdené visszakönyörögni magát...mivel nagyon lépni nem tudsz, vagy elfogadod, hogy együtt maradtok, vagy a házasságnak vége, vagy borítasz mindent. Egyik sem jó.Azért megkérdezném tőle, hogy otthon mit nem kapott meg vajon????? És te mit kaptál tőle, vagy ő mindent megadott neked???
2012. júl. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
56%
Válasz a 34-es kérdésre: mert az élete elszülkült a nagy tökéletességben. Ez is egy indok. És nem lehet ezért olyan nagyon elítélni.
2012. júl. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
84%
Most meg egyetértek a másik 72%-ossal. :o)))
2012. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
61%
aztán: otthon te jól érzed magad? Mekkorák a kicsik? ha mondjuk van kis magánidőd, tudsz tévézni, netezni, olvasni, tornászni, nyelvet tanulni, bármit, ami feltölt. Anyukád is tud vigyázni a gyerekre, míg elugrasz mondjuk fodrászhoz? Én egy tök idegen városba költöztem a férjem után, elvagyok, nem is vágyok szórakozni mással, csak a férjemmel, egész héten itthon vagyok a 3,5 ill. 2 éves gyerekkel. Jól érzem magam velük (néha kiakadok azért), csatangolunk, vásárolgatunk, játszózunk. Szerencsére alszanak napi 3 órát, akkor csinálok, amit akarok, ez f eltölt. (Mondjuk reggel 6-kor kelnek.) Ha nem enged el, akkor próbáld meg otthon jól érezni magad.
2012. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!