Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit remélhet anyagilag egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit remélhet anyagilag egy megcsalt anya?

Figyelt kérdés
A férjem megcsalt 3 gyerekünk van.10 éve vagyunk együtt. A ház amiben élünk a 3/4 -e az öve, a maradék szüleié! Van egy autónk és jó pár bútor is!

2012. júl. 2. 12:56
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:
Az hogy egyenrangúak e a nők és a férfiak egyaránt szerintem hosszasan vitázhatnánk!!!
2012. júl. 2. 13:56
 22/60 anonim ***** válasza:
64%
most komolyan, az szerinted erény, hogy otthon ülsz? Menjél szórakozni, érdekesebb lennél, ha nem a kaka-pisi-büfi lenne a téma.
2012. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
89%
Ok, nem vagy egyszerű helyzetben, az igaz. És érthető, hogy ilyen kiszolgáltatott helyzetben sokkal érzékenyebben érint a dolog. De azért ne hozz valami végzetes döntést! Nem szolgálná senki érdekeit.
2012. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 A kérdező kommentje:
Mindenesetre az hogy megcsalt, egy HATALMAS pofon volt az élettől!!! Egyszer azt olvastam sőt mondták is, a jó házasság titka az alkalmazkodás!!! Én e szerint éltem az életem, sosem álltam ellent semminek!!!
2012. júl. 2. 14:00
 25/60 A kérdező kommentje:
Kedves Audrey jó amit írsz csak egy baj van vele, ellent mondanak a férjem elveinek! Szerinte egy feleségnek az a dolga hogy nevelje a gyerekeket, vezesse a háztartást....3 gyerek mellett nem kell szórakozni járni mert az nem egy anyához méltó!!!
2012. júl. 2. 14:05
 26/60 anonim ***** válasza:
76%
Kedves anyuka! Feláldoztad életedet a család oltárán és azt gondoltad, hogy ez elég. Most úgy tűnik, hogy nem. Nem voltál felkészülve erre, de most figyelmeztetés érkezett, és ez sokkolt téged. Érezzük a dühödet. De talán jobb, ha itt kiengeded magadból ezt a plusz indulatot. Nem ilyen egyszerű az élet. Nem úgy van, hogy otthon ülök mint mártír, és ez szintén aszkéta életet vált ki a páromból is. Nem vált. Lehet, hogy ő fog váltani. Valamin változtatni kell nektek, és nem biztos, hogy a férjed a hibás és az sem, hogy az ismeretlen hölgyemény. De lehet, hogy te sem, csak most kiderült valami. Ezt fel kell dolgoznotok.
2012. júl. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:
És ha most lenyelem ezt a HATALMAS békát, utána milyen élet vár rám-ránk!? Itt most azért a bizalom nem kicsit megingott!!!
2012. júl. 2. 14:09
 28/60 A kérdező kommentje:
Ami tíz év alatt kialakult bennem kép a házasságról, úgy dölt össze mint egy kártya vár!!!
2012. júl. 2. 14:11
 29/60 anonim ***** válasza:
91%

"ha 30 40 ....éves a férfi felesége és fiatalabbal jön össze az még érthető "


Ja ,ez érthető. Az, hogy téged megcsalnak az nem érthető. Érdekesen gondolkodsz te hallod e.....

Szerintem akkor is a férjed a szar alak, nem kell mást hibáztatni.

Elválsz, elköltözöl, kapsz gyerektartást, elmész dolgozni. Ennyit tehetsz. Vagy együtt maradsz vele. Ebbe már nekünk nincs beleszólásunk.

2012. júl. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 A kérdező kommentje:
Ezt csak azért írtam mert mindenhol ezt olvasod....az időset mindíg fiatalabbra cserélik!!!
2012. júl. 2. 14:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!