Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Feleségek, ha kapnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, ha kapnátok egy borítékot benne képekkel a férjetekről más nővel, megtudnátok bocsájtani?

Figyelt kérdés
Tudta jól a felesége hogy megcsalja a férje,de még saját szemével nem látta,ha kapna képeket róla ismeretlenül akkor még mindig megtudna bocsájtani?
2012. dec. 29. 15:08
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
55%

Egy megcsalt anya mondta nekem: A gyerekeknek szüksége van az apjukra. Azt esküdtem, hogy jóban-rosszban holtunkig vele maradok!

A család a gyerekek fontosabbak, mint az én sértettségem.

De azt sem akarom otthagyni, amit közösen gürcöltünk össze!

Ha valóban a barátnődnek hiszed, akkor ne akard még jobban szétdúlni az életét!

2012. dec. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kerültek hozzád a képek? Meghívott a férj minden alkalommal fényképezni?

Vagy te akarod megszerezni a barátnőd férjét!

2012. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
35%
Én örülnék ilyen képnek, sőt, imába foglalnám a segítő nevét, de valszeg a te barátnőd direkt dugja homokba a fejét.
2012. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
81%
TE miert avatkozol bele az eletebe, a baratsag erre nem jogosit fel teged pl.
2012. dec. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor valóban nem egyszerű felrúgni egy közös életet és mindent otthagyni. Ha 100%-ig biztos benne, hogy megcsalja, akkor a képekkel lehet, hogy csak plusz fájdalmat okoznál és te lennél dühe célpontja.

Szerintem ezt bízd rájuk, a kettőjük ügye, te legyél ott, ha vigasztalni kell, mint jó barát, legalábbis én ezt gondolom.

2012. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
100%
Az hét szentség, hogy egy életre meggyűlölnélek, ha megtennéd. Mégis kinek képzeled te magad, hogy beleavatkozol más életébe?? És ha meg akar bocsátani vagy nem akar tudomást venni az egészről?? Minek kell nekem szembesítőt játszani? Nincs saját életed?
2012. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
20-aska pacsit neked:DD
2012. dec. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
100%

Ha barátnője lennél a megcsalt nőnek, akkor nem lenne kérdés számodra a kérdés ;) Az én barátnőm speciel tudná a választ.

A pasit állítsd falhoz (vagy már dobott?), ahelyett, hogy képeket küldözgetsz a nejének, magatokról.

2012. dec. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőjének nevezed magad, nem kéne, hogy még te is az orra alá dörgöld, milyen férjet választott. Épp elég, ha valószínűleg csendben szenved. Ne kavarj, csak állj mellette, ha szüksége van rád. Ha meg tényleg nem zavarja, akkor is tartsd tiszteletben a döntését. Nem a te férjed, nem neked kell vele élni.
2012. dec. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


nem azt kérdeztem hogy kinek erről mi a véleménye,hanem megbocsájtaná ezt egy feleség vagy nem?"


A feleség ugyanazon a fán terem, mint minden más nő, így nem feleségként is tudhatod, mi a válasz.

Egyébként embere válogatja!

2012. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!