Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Feleségek, ha kapnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, ha kapnátok egy borítékot benne képekkel a férjetekről más nővel, megtudnátok bocsájtani?

Figyelt kérdés
Tudta jól a felesége hogy megcsalja a férje,de még saját szemével nem látta,ha kapna képeket róla ismeretlenül akkor még mindig megtudna bocsájtani?
2012. dec. 29. 15:08
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
Figyelj én személy szerint el sem tudom képzelni a szitut a saját életemben. De az a véleményem,hogy ha a feleség tudja,hogy csalja a férje és ezzel nem akar pl fényképek formájában vgay éppen személyesen meggyőződni annak oka van. Nem tartozik rád,hogy megmentsd a házasságát hacsak ebben nem vagy érdekelt. Én óvlak tőle,ohgy átadjál képeket akár így akár úgy úgyis lebuksz.. és akkor a barátságod bánhatja mi ér neked többet?
2013. jan. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
54%

szánalmas hogy ez ennyire foglalkoztat!

mi van?

neked nincs magánéleted?

mindenki a maga portáján söprögessen!

2013. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:

"sztem semmi olyat nem írtam amiből azt következtethetnétek,hogy szerető vagyok"


Valóban? Ismeretlenül akarsz a saját barátnődnek kompromittáló fotókat küldeni a férjéről. Egy barátnő nem szorulna ilyesmire, szemtől szembe megmutathatná a képeket. Továbbá, ha olyan viszonyban lennétek, akkor tudnád, hogyan viszonyul a "barátnőd" a helyzethez. Szóval vagy csak ismerőse vagy a nőnek, vagy maga a 3.


Ezenkívül össze-vissza beszélsz:


"Tudta jól a felesége hogy megcsalja a férje"

"szeretném felnyitni a bnőm szemét,hogy milyen is a párja"


Most akkor melyik?


De mindegy is, a "barátnőd" már döntött, egyszer visszafogadta a férjet. Nem az a kérdés, hogy a világ összes többi nője/felesége hogyan döntene, hanem hogy ő hogyan cselekedne. Szóval őt kérdezd, ha már ilyen nagy barátnők vagytok...

2013. jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ha még nem tetted,add át a fotókat inkább személyesen. -( De okvetlen írd meg ide a fejleményeket.-Ki törölt orrba és hányszor?)
2013. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!