Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Feleségek, ha kapnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, ha kapnátok egy borítékot benne képekkel a férjetekről más nővel, megtudnátok bocsájtani?

Figyelt kérdés
Tudta jól a felesége hogy megcsalja a férje,de még saját szemével nem látta,ha kapna képeket róla ismeretlenül akkor még mindig megtudna bocsájtani?
2012. dec. 29. 15:08
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:

39


pacsit neked:XDDDDDD

2012. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:

40


Nem kell annyira férjhez akarni menni egy házas pasihoz elvtársnő:DD

2012. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
100%

ennyire ne legyünk már tapintatlanok, kedves kérdező!


ha valaki tudja, h a férje csalja, és nem hagyja el, annak elég nyomós oka lehet. pénz, egzisztencia, gyerekek, vagy épp a kapcsolatfüggőség.


nem túrnék bele ilyen szinten más életébe.

ha valaki nagyon akar menni, az megy. ha maradni akar, akkor bombával sem tudod kirobbantani.ennyi.

2012. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne haragudjatok meg,de egy kapcsolatba senki sem tud belelátni,max azt amit más emberek előtt mutat az illető,a négy fal közé nem látunk be!

Lehet ott az is,hogy a gyerekek miatt nem tud lépni a nő,vagy még szerelmes,de ezek szerint az is lehet,hogy tud a dologról!


Őszinte leszek,én biztos megtépném azt,aki ilyen körülmények között fényképeket dugdosna a postaládámba,hogy a férjem más nőkkel csókolózik!

Tuti hogy nekimennék,két dolog miatt is!


1.semmi köze a dologhoz,ha csak nem perverz,és az én szenvedésemen élvezkedne


2.amiről nem tudok,az nem fáj,ha meg tudok róla,nem kell valami,ami csak még jobban feltépi a sebeimet!


Szerintem sürgőssen állítsd le magadat,mert a végén az is esélyes,hogy te fogsz a legnagyobbat szívni!

2012. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
szorosan csak a kérdésedre válaszolva, én nem bocsátanám meg!
2012. dec. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
58%

Nem olvastam végig a válaszokat.


Szerintem a férj addig mondja meg az igazat, míg nem lesz igazi nagy cirkusz a dologból.


Én nem bocsátanék meg. Nem üvöltöznék, nem cirkuszolnék, csak összeraknám a holmiját, és találkozunk a bíróságon.

2012. dec. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
65%

A kérdező egy sz@rkeverő kukkoló!!

Ráadásul más férje után kukkol!!


Mégis, hogy csináltad a fotókat?

Letámadtad a pasit erőszakkal?


Esetleg szeretnéd megszerezni magadnak a barátnőd férjét??

2012. dec. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,és véleményeket.Nem vagyok szerető,a feleség barátnője vagyok,és tudom hogy mindenkinek van saját véleménye,de engem nem érdekel,ki mit gondol erről.Feltettem egy kérdést,tudtam jól,hogy a legtöbb ember agyilag nulla szinten van hogy a kérdésre tudjon válaszolni.Nem a válaszok alapján fogok cselekedni.Én személy szerint örülnék ha vki ismeretlenül felnyitná a szemem bízonyítékokkal,hogy milyen is a férjem.
2012. dec. 30. 10:29
 49/64 anonim ***** válasza:
100%

48


Keress magadnak egy független pasit, és ha csak a nős embereket tudod felszedni, akkor meg tudd, hol a helyed, ha pedig reptetnek, akkor se feledd, hogy nem volt kötelező belelépni a buliba. Ennyit rólad.

2012. dec. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
100%

tudom hogy mindenkinek van saját véleménye,de engem nem érdekel,ki mit gondol erről.


akkor miért is kérdezted?

2012. dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!