Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nagy segítségre lenne most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy segítségre lenne most szükségem. Nem tudom mit tegyek. összetörtem lelkileg, és nem látom merre kell menjek. Otthagyjak mindent? Legyek önző?

Figyelt kérdés
Van egy kapcsolatom közel 11 éve, de úgy érzem bele öregedtem. én 30 éves vagyok, párom 11 évvel idősebb, van 3 gyerkőcöm egy közös. gondolom nem lesz nagy durranás ha azt írom hogy iszonyat magányos vagyok. semmi közeledés nincs részéről már évek óta, ha én próbálok közeledni akkor mindig (elküld) "hagyjam békén". tegnap beszéltem vele ezekről a dolgokról neki. ami a legrosszabb hogy tisztában van mindennel. úgy érzem bele temetkezett a munkába mert az" boldoggá teszi". nekem erre nincs szükségem. viszont sajnálatból sem akarok vele maradni. azon gondolkoztam hogy elköltözöm a két saját gyerekemmel,és ott hagyok mindent,de ahogy ebbe belegondolok egyből sajnálom őt és a közös gyerekemet.mert ügye őt nem vihetem magammal. nem érzem magam nőnek mellette. kérek mindenkit ,ha tud valami tanácsot adni . megköszönném.
2013. jan. 11. 06:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Pontosan értelek, mert hasonló helyzetben voltam én is. Elváltunk és így most jobb. Már nem vagyok egyedül, végre nőnek érzem magam, a gyerekek elfogadták a helyzetet.
2013. jan. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
56%

Tudod mi kéne neked??? Egy barátnő.

Időnként helyrerázná a meszet az agyadban.


Arany cicám! A férjed változni akar, és bókol neked. Leordítod, ideges leszel. Legközelebb lesheted, mikor fogja egy dicsérő szó elhagyni a száját!!!


Ha mindig ilyen kiállhatatlan házisárkányként viselkedsz, ne csodáld, ha nem közeledik. Talán már nem is mer.

A munkája boldoggá teszi...Ebben tudod mi van benne?! Hogy TE nem.


Ki akarna azért hazamenni, hogy ordítozzanak vele. Ha bókol, azért, ha nem bókol azért.


Azért érezd magad nőnek, mert nő vagy! Nem azért kell megvenni egy jó szoknyát, vagy feltenni egy arcpakolást, mert ő azt akarná, hanem mert neked ez esik jól.


Egy barátnővel mehetnél időnként csajos programokra, kibeszélhetnétek a hétköznapi bosszúságokat, eljárhatnátok tornázni, vásárolni, összedobjátok a gyerekeket játszani, amíg pletykáltok a konyhában, és egymás gyerekére lehet vigyázni, amíg a másik kettesben turbékol a párjával.


Amennyiben mindig ilyen támadó vagy a férjeddel, és minden mozdulata-mondata csak idegességet vált ki belőled, akkor meg válj el. Akkor te már őt nem szereted!

Azt meg nem hiszem el, hogy felnőtt, érett (sőt öreg :p) ember nem tud uralkodni a száján, mielőtt megszólal, és nem képes gondolkodni.


Vedd tudomásul: a férjed is boldogtalan! Egyetlen öröm- és sikerforrása a munka! Ez pedig a TE hibád. Egyetlen tökéletes álomférfi sem lenne tökéletes álomférj egy hárpia mellett. Inkább menekül. Örülj, hogy a munkába, és nem más nőhöz...

Legyél kicsit olyan feleség, amilyenről ő álmodik. Figyelmes, kedves, hízelgős, dicsérd meg, köszönd meg, hogy van neked, örülj neki, milyen jó apa, örülj neki, hogy rátok dolgozik, vedd észre, ha legalább a szennyesbe dobja a zokniját, stb.

Legyél pozitív! Hangsúlyozz ki mindent kis és nagy dolgot, ami jó, aminek örülni kell! (Hidd el, sok nő a fél lábát odaadná, ha a férje egyszer józanon jönne haza, vagy nem a nappali padlóra dobja a ruháit.) Ezzel megerősíted őt abban, mit tesz jól. Legyezgeted a hiúságát, a férfiasságát, az önérzetét, és ő is másképp fog viselkedni.


Pozitív megerősítés. Gyerekeknél is beválik. :)))

2013. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Jogos a dolog. De a 11 év alatt én voltam az aki menteni akarta a kapcsolatot. az hogy észre vette a reggeli készülődésemet. az azért volt felháborító ,mert ezt tehette volna már ezelőtt is. szóval.nem olyan biztos hogy miattam van minden.de azért köszönöm:)
2013. jan. 11. 16:38
 24/28 anonim ***** válasza:

Azrét azt gondold végig, hogy te megkérted, hogy változtasson... ő megpróbálta, erre neked az mégsem jó.

Te hogy éreznél?


Tudod ez olyan eset, mint az a meme, amit láttam nemrég:

Egy csapat nő előtt áll egy nő egy pulpituson. A következő a párbeszéd?

-kik vagyunk?

-nők!

-Mit akarunk?

-Nem tudjuk!

-És mikor akarjuk?

-MOST!


Azért van ebben némi igazság... hozzáteszem, nő vagyok.


Amúgy ez ugyanaz az az eset, amikor a nők arra panaszkodnak, hogy a gyerekük/férjük nem segít a háztartásban, viszont ha mégis csinálnak valamit abban nincs köszönet, mert nem ugyanúgy csinálják mint ők, és vagy lehordják a szerencsétlen fejét vagy puffogva a szemük láttára újra csinálják azt, amit a másik jóindulatúan megcsinált. És persze nem értik ezek a nők, hogy ugyan a férjük/gyerekük miért nem segít.


Én értem, hogy nem vagy könnyű helyzetben, de

1) az éremnek MINDIG két oldala van

2) találd ki pontosan mit is szeretnél és ezt így közöld a férjeddel, mert gyanítom itt a kommunikációban is komoly gondok vannak

3) azért gondold végig, hogy te esetleg nem e szurtál el valamit. Mert olyan nincs, hogy csak a másik a hibás mindenért.


Nem mindegy az sem, hogy te hogy próbáltad, mit próbáltál Azt próbáltad, amit ő is szeretne? Biztos? Megkérdezted tőle valaha is, hogy mit szeretne, vagy csak úgy gondoltad, hogy majd biztosítod a szép, rendes otthon, meg a gyerekeket és a pasi is boldog lesz? Sok nő szerint ennyi elég a boldogsághoz pedig a dolog nagyon nem így működik.


Szóval nyugdoj meg és beszélgess. És ez alatt azt értem, hogy te elmondod, amit akarsz, ő végig hallgat és cserébe ő is elmondhatha, amit ő gondol és te végig hallgatot. És ha az ő elképzelése nem ugyanaz, mint a tied, akkor ne üvöltve reagálj, mert szerintem te sem azt szeretnéd kapni, hogy üvöltsenek veled, ha nem egyezik a véleményed/elképzelésed valamiről a másikkal.


És még valamit ne felejts el! A pasik sokkal nehezebben nyilnak meg és osztják meg a gondolataikat, mint mi nők. Idő kell ahhoz, hogy kibújjon a szög a zsákból. És bizalom! Egy pasi, ha nincs bizalom nem fog beszélni. Ha viszont nincs bizalom, akkor ott nagyon mélyre kell ásni. És az tuti nem csak a pasi hibája.

2013. jan. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Elgondolkodom a dolgon.Beszéltem vele igazán mindenről. Neki olyan problémái vannak,hogy a gyerekek nem azt csinálják amit ő akar,vagy amit mond. na de könyörgöm tini gyerekek ,vannak önálló gondolataik ,van amibe nem szólhatok már bele mert akkor megy a vita. a másik amit elmondott hogy ő mindig is ilyen volt "az érzéseimet nem tudom kimutatni". hmm ..ezzel csak annyi a bajom hogy nekem pont arra van szükségem. az hogy szex nincs már nem is részletezem.. úgyhogy lehet mégiscsak velem van a gond. de mondtam neki ,hogy következő hét elején elmegyek pszihonokushoz kibeszélem magamból ezt ami bánt. köszönöm még egyszer:)
2013. jan. 12. 11:42
 26/28 anonim ***** válasza:

Biztos nem konnyu eset a ferjed.

Szerintem nem neked kene menned pazichomokushoz, hanem jettotoknek kozosen egy parterepautahoz. Az, hogy te egyedul jarkalsz sokat nem fog segiteni. Probald meg rabeszelni egy ilyenre.

Jobban jarnatok, mert talan ravezetne ot is 1-2 dologra.


Meg annyit, hogy ha nehezen fejezi ki az erzelmeit, akkor bizony batoritani kell minden probalkozasat, meg akkor is, ha azok felkeresre tortentek. Legkozelebb, ha megdicser oleld at es mond azt, hogy koszonod ez nagyon jol esett. Egy ido utan nar nagatol is jonni fognak a dicsero szavak.

2013. jan. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

A 22.-el teljesen egyetértek.Nem tudok hozzáfűzni semmit.Tényleg rendes ember lehet,sután próbálkozik, és ő sem boldog.Az biztos, hogy más ffi az italhoz, v.más nőkhöz nyúl...

Próbáld ebből a szemszögből is nézni a dolgokat.

2013. jan. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Azzal, hogy megjegyezte milyen jól álla felsőd, csak kedveskedni akart, te meg felkapod a vizet? Te most segíteni akarsz magatoknak? Akkor miért hárítod a közeledést? Ébresztő! El kellett volna olvadnod tőle!

De ha így reagálod le soha többé ne számíts bókokra.Egy férfit az tesz boldoggá, ha azt látja hogy a szavaitól elolvadnak a nők. És ezeket a szavakat oda fogja küldeni ahol van rá vevő!Persze az ő büszkeségét is legyezgetné ha te ugyanúgy megdicséred, még akkor is ha munkásruhában van. Megfelelő szituációban ha azt mondod neki, hogy téged felizgat mikor valamit szerel, akkor még néhány dolgot meg is javíttathatsz vele. Persze a jutalom se maradjon el! Ha érted mire gondolok...

2013. jan. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!