Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Bosszúálló ex férj ellen mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszúálló ex férj ellen mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A házasságom utolsó szakaszában volt egy szeretőm akivel rendszeresen csaltam a férjem. Ez kiderült:(

Mikor a férjem ezt megtudta nagyon megvert engem és még akkor az utcára tett. A verésről látlelet készült és rendőrségi ügy lett belőle. A rendőrség viszont nem különösebben foglalkozott az üggyel.

Majd a szeretőm is kapott. Több férfi támadta meg az utcán és nagyon durván összeverték. Eltört a karja, lába, állkapcsa, betört a szemürege, több bordája eltört, több foga kitört. Ebből se lett semmi nagyon.

Majd engem és a szeretőmet is kirúgatta az exem a munkahelyeinkről. A szeretőmet még az albérletéből is. Többször kapott még fenyegetéseket és ő el is költözött a városból mert félt a férjemtől meg a barátaitól.

A válóperben teljesen kilettem semmizve. A pénz egy részét házassági szerződés a másik részét meg off-shore számlák és cégek védték. Így szó szerint üres kézzel léptem ki a házasságból. Még a ruháimat se kaptam meg.

Többször értek már atrocitások. Találtam azóta egy másik munkát. Majd onnan is kirúgattak. Volt, hogy az exem egy barátja odajött hozzám az utcán és "Büdös k..va!" felkiáltás mellet arcon köpött. Többször fenyegettek már meg és félek, hogy bántani is fognak. Már nagyon ki se merek mozdulni itthonról (szüleimnél lakok).

Sajnos az ex férjem nagyon gazdag és nagyon befolyásos így sokfelé elér a keze. Egy 20 ezer lakosú kisvárosban lakunk így nagyon kise tudom őt kerülni.


Mi a megoldás?

Jelenleg se pénzem, se munkahelyem és még félelemben is kell élnem.

Ebben a városban nem sok esélyt látok, hogy jobbra forduljon a dolog. Marad a költözés?


2013. febr. 9. 18:39
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
80%

Hát, nem tudom ,miért csaltad meg a férjed?

A verés nem megoldás, de megértem, hogy elborult az agya...

És ezek szerint nem csak a nők tudnak bosszúállók lenni...


Több kérdésem is volna.Albérletből hogy lehet, kirúgatni?És a m.helyről?Elmondja mindenhol, hogy megcsaltad??És ezért tesznek ki?

A szeretőddel mi van együtt vagytok még?

Azért én egy 20ezer lakosú várost nem neveznék éppen kisvárosnak.A miénk az a maga 7 ezer lakosával.De én itt sem futok össze mindenkivel napi szinten, van akit évekig se látok...


Megoldást nem tudok.

De a szeretődnek biztos van ötlete.....

2013. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
88%

neharagudj Kérdező, de ha lett volna annyi benned, akkor elhagytd volna a férjed és azután kezdtél volna új kapcsolatot akkor ezek a dolgok nem lettek volna és a becsületed is megmarad volna, meg a szeretőd fogai is...

ha jót akarsz magadnak ezekután, akkor elköltözöl.

tanulj ezekből a hibáidból!

amúgy igen, elég furcsa és egyben goreszk, hogy azt a szomorú fejecskét milyen mondat után raktad.

szóval számodra nem az a rossz, hogy megcsaltál valakit rendeszeresen, hanem az, hogy kiderült.

az értékrendeddel súlyos gondok vannak...

2013. febr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
46%
Megcsalásra nincs indok, csak válásra.
2013. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 A kérdező kommentje:

Azért csaltam meg mert kiszerettem belőle.

A hazásságunk alatt soha nem bántott. Sőt! Mindig is jó volt hozzám.


A szeretőmhöz nem mehetek. Ő megszakította velem a kapcsolatot. Retteg a volt férjemtől.


Úgy rúgatott ki a munkahelyemről, hogy bement és megkérte a főnököt rúgjon ki. Ennyi.

Amikor az első munkahelyemről kirúgatott mondta a főnök, hogy nagyon sajnálja, de nem akar a férjemmel rosszban lenni, így elkell küldjön.

Volt olyan, hogy voltam egy állásinterjún és rákérdeztek, hogy én xy-nak vagyok-e a volt felesége. Mondtam, hogy igen és onnantól kezdve érezhető volt, hogy én oda nem leszek felvéve. Nem is lettem.


Nem is attól félek, hogy minden nap összefutok vele. Hanem attól, hogy mindenhova elér a keze és megmondta, hogy tönkre tesz egy életre és tudom, hogy erre képes is.

2013. febr. 9. 19:18
 15/61 anonim ***** válasza:
100%

"Azért csaltam meg mert kiszerettem belőle. "


Inkább a válást kellett volna választanod, és most nem lenne gond.

2013. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
74%

Egyébként kérdező, tulajdonképpen mit nem értesz a szituáción?


Választhattál volna gerinces, emberi, méltóságteljes lezárást is - de te megaláztad, semmibe vetted őt évekig, gondolom lelkileg is eléggé tönkrement bele, ha így viselkedik (ez nyilván nem mentség a túlzott agresszióra, de egyértelműen ez az oka).


Magyarán csak azt kapod vissza, amit adtál: megaláztad, tönkretetted ország-világ, a családja, a barátai előtt. Most ez jár neked is. Fogyaszd egészséggel!

2013. febr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
91%
Nem volt szép a megcsalás az tény,de a férjed egy idegbeteg barom aki már régen túl lőtt a célon.A helyedbe én is össze veretném valakivel..mert ez már túl lő minden célon.Már szerintem régen meg bosszúlta azzal hogy kisemizett és semmid nem maradt lényegébe.
2013. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem ?

Házasságotok alatt rendes volt veled az exed, nyilván mindent megkaptál, amit szemed - szád kívánt. Te mégis kiszerettél belőle, szeretőt tartottál, s ezt ő megtudta. Úgy érzi, hogy elárultad, megaláztad. Egy kisvárosban illik erkölcsösnek maradni, mert hamar terjednek a hírek.

Sajnállak, mert nagy árat fizettél a szerelmedért :(

Én sürgősen messzire költöznék. Ha nincs közös gyereketek, megteheted.

2013. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
92%

Én is úgy látom, hogy azt kapod vissza, amit adtál. És szerintem te nem is azt bánod, hogy megcsaltad, hanem azt, hogy kiderült.


Költözz el, olyan messzire amennyire csak tudsz. Senkinek se mond el merre mentél (kivéve persze a szüleidnek - ha ők nem adják tovább).

2013. febr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves az exed és te hány éves vagy? Nekem az fordult meg a fejemben, hogy nem lehet az exed idõsebb nálad jóval csak a pénzéért mentél hozzá? Közben fiatalabbal szeretkeztél?

Ha jó volt veled, akkor valóban nem ezt érdemelte. Egy befolyásos embert járattál le, nem lehet neki sem könnyü, de neked sem most már ezekután.

2013. febr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!