Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Bosszúálló ex férj ellen mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszúálló ex férj ellen mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A házasságom utolsó szakaszában volt egy szeretőm akivel rendszeresen csaltam a férjem. Ez kiderült:(

Mikor a férjem ezt megtudta nagyon megvert engem és még akkor az utcára tett. A verésről látlelet készült és rendőrségi ügy lett belőle. A rendőrség viszont nem különösebben foglalkozott az üggyel.

Majd a szeretőm is kapott. Több férfi támadta meg az utcán és nagyon durván összeverték. Eltört a karja, lába, állkapcsa, betört a szemürege, több bordája eltört, több foga kitört. Ebből se lett semmi nagyon.

Majd engem és a szeretőmet is kirúgatta az exem a munkahelyeinkről. A szeretőmet még az albérletéből is. Többször kapott még fenyegetéseket és ő el is költözött a városból mert félt a férjemtől meg a barátaitól.

A válóperben teljesen kilettem semmizve. A pénz egy részét házassági szerződés a másik részét meg off-shore számlák és cégek védték. Így szó szerint üres kézzel léptem ki a házasságból. Még a ruháimat se kaptam meg.

Többször értek már atrocitások. Találtam azóta egy másik munkát. Majd onnan is kirúgattak. Volt, hogy az exem egy barátja odajött hozzám az utcán és "Büdös k..va!" felkiáltás mellet arcon köpött. Többször fenyegettek már meg és félek, hogy bántani is fognak. Már nagyon ki se merek mozdulni itthonról (szüleimnél lakok).

Sajnos az ex férjem nagyon gazdag és nagyon befolyásos így sokfelé elér a keze. Egy 20 ezer lakosú kisvárosban lakunk így nagyon kise tudom őt kerülni.


Mi a megoldás?

Jelenleg se pénzem, se munkahelyem és még félelemben is kell élnem.

Ebben a városban nem sok esélyt látok, hogy jobbra forduljon a dolog. Marad a költözés?


2013. febr. 9. 18:39
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
88%

Nem mondom hogy megérdemelted a verést,én utálom az erőszakot,de szerintem is csak azt kaptad a sorstól,amit megérdemeltél!


Szeretőt tartani,folyamatosan csalni,megalázni egy embert,aki a te elmondásod alapján is jó volt hozzád?!


Erkölcsileg te is egy nagy 0 vagy!

2013. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
78%

Ne ítélj,hogy ne ítéltess!


Költözz el,jó messzire!Az exed meg egy vadbarom!

2013. febr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
85%
Csak azt kapod vissza, amit vele tettél. Komolyan nehéz lett volna elválni? Vagy átbeszélni a dolgokat, és változtatni? Tudod, egy kihűlt szerelmet is fel lehet éleszteni, nem kell egyből szeretőt tartani. Remélhetőleg egy életre megtanultad, hogy csak az őszinteség az egyenes út, nem a titkolózás, megalázás, semmibevevés. Szép kis nő vagy ám. Ilyenkor szégyellek én is nő lenni.
2013. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:

20-as!

Nem a pénzéért mentem hozzá!

Amúgy én 30 ő pedig 38.


Tudom hibáztam, hogy megcsaltam. Sajnálom a dolgot és nem azért mert most ezt csinálja velem.

Ezen viszont már változtatni nem tudok.

2013. febr. 9. 20:52
 25/61 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ez van... Sajnalkozas, utalom azokat, akok kepesek igy megalazni az egykori szerelmuket! El kell valni, ha mar nem mentheto a dolog!

Amit csinal azt valoban sertettsegbol teszi, majd rajon, hogy mar ennyit sem ersz meg neki! De azert egyetertesz, hogy reszben megerdemelted, ami tortent! A szeretovel mi van?

2013. febr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
100%

a kapcsolat egyik fő alkotóeleme a kommunikáció.

szóval, amikor már szeretted a férjedet, akkor meg kellett volna beszélni, nem pedig más keresni mellette, de gondolom ez nagyon is kényelmes volt számodra.

vállad a következményeit ennek a lépésednek, ha akkor tudtál dönteni, hogy félrelépsz (ami egy elég logikátlan lépés volt), akkor most is legyél "talpraesett" és edd meg amit főztél.

2013. febr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
*már NEM szeretted
2013. febr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
76%

De szép ezt látni.


Ha egy nő csalja meg a férjét, büdös qrva, és megérdemli, hogy elverjék.


Ha egy férfi a feleségét, akkor inkább hallgasson róla, nehogy beáldozza a kényelmét emiatt. Istenem, hát férfiból van. Meg különben is, milyen büdös qrva a szerető, hogy házas emberre mászik? És milyen büdös qrva a felesége, hogy nem ad meg neki mindent?

2013. febr. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
86%

Nők, hajrá, verjük szarrá a hűtlen párunkat, mert a válaszok alapján ez jogos. Tekintve, hogy a férfiak a legnagyobb félrelépők, bőven lenne kiket ütni-verni.

Engem is csaltak már meg többször is, de hogy ezért megverjem a párom, eszembe sem jutott..

2013. febr. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
59%
Na ha nagyon gazdag nagyon befolyásos,meg ahogy viselkedik valószinű van is mit takargatnia.Ne költözz te sehová.Csapd fel a fejed és vedd fel a kesztyűt!Azért mert megcsaltad össze veret ,ellehetetlenít hát egy ocsmány alak.Mi az már a barát is szemköz köp?Mire fel?utálom az ilyen fazonokat mert a barátom..és köze nincs hozzá.Szedd össze az emlékeid hátha eszedbe jut valami amivel te is meg keserítheted ennek a pötcsnek az életét.Egy kis apeh ellenőrzés egyebek..nagy ember nagyot tud ám esni.Én biztos nem hagynám magam.
2013. febr. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!