Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Bosszúálló ex férj ellen mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszúálló ex férj ellen mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A házasságom utolsó szakaszában volt egy szeretőm akivel rendszeresen csaltam a férjem. Ez kiderült:(

Mikor a férjem ezt megtudta nagyon megvert engem és még akkor az utcára tett. A verésről látlelet készült és rendőrségi ügy lett belőle. A rendőrség viszont nem különösebben foglalkozott az üggyel.

Majd a szeretőm is kapott. Több férfi támadta meg az utcán és nagyon durván összeverték. Eltört a karja, lába, állkapcsa, betört a szemürege, több bordája eltört, több foga kitört. Ebből se lett semmi nagyon.

Majd engem és a szeretőmet is kirúgatta az exem a munkahelyeinkről. A szeretőmet még az albérletéből is. Többször kapott még fenyegetéseket és ő el is költözött a városból mert félt a férjemtől meg a barátaitól.

A válóperben teljesen kilettem semmizve. A pénz egy részét házassági szerződés a másik részét meg off-shore számlák és cégek védték. Így szó szerint üres kézzel léptem ki a házasságból. Még a ruháimat se kaptam meg.

Többször értek már atrocitások. Találtam azóta egy másik munkát. Majd onnan is kirúgattak. Volt, hogy az exem egy barátja odajött hozzám az utcán és "Büdös k..va!" felkiáltás mellet arcon köpött. Többször fenyegettek már meg és félek, hogy bántani is fognak. Már nagyon ki se merek mozdulni itthonról (szüleimnél lakok).

Sajnos az ex férjem nagyon gazdag és nagyon befolyásos így sokfelé elér a keze. Egy 20 ezer lakosú kisvárosban lakunk így nagyon kise tudom őt kerülni.


Mi a megoldás?

Jelenleg se pénzem, se munkahelyem és még félelemben is kell élnem.

Ebben a városban nem sok esélyt látok, hogy jobbra forduljon a dolog. Marad a költözés?


2013. febr. 9. 18:39
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
100%

Nők meg a nagy ötleteik:))


Megveretnétek az ex férjet?:) Kivel és miből?:)

Mert, hogy egy gazdag és befolyásos embert aki képes "keményebb" eszközökhöz is nyúlni nem fog senki sem megverni a kérdező két szép szeméért:) Mert tudják, hogy annak aztán következményei vannak. A hozzá hasonló és nála "kisebb" emberek nem fognak vele ujjat húzni egy jelentéktelen nő kedvéért. A nála "nagyobb" embereket meg nem tudja a kérdező megfizetni. Mert hogy a két szép szeméért azok se fognak neki menni az biztos.


Ráküldenétek a NAV-ot?:) Off-shore számlái és cégei vannak! Ott a kérdésben:) Azokat pont azért csinálják, hogy a vagyonuk védve legyen. NAV ellen és persze mint a példa mutatja válás esetén is. Valószínűleg több esze van neki mint nektek:)


Na meg ezek után is mi lenne?

Verőlegények megverhetik. Na de egyszer kijön a kórházból. Akkor meg már a verőlegények nem állnak a kérdező háta mögött. Akkor mi lesz?


A NAV is lehet megvágná pár millióra, de padlóra szinte biztos vagyok, hogy nem tudná küldeni. És akkor? Ettől majd biztos lenyugszik!:) Mi?


Egy-egy csatát lehet meglehetne nyerni, de a háborút nem. Minden ilyesmi csak olaj lenne a tűzre.

Az élet nem úgy működik mint ahogy a monitor előtt elképzelitek Ti kis dicső szájhősök:)

Egy gyenge nő egyedül és pénz nélkül egy gazdag és befolyásos módszerekben nem válogató férfi ellne aki mögött ott állnak a barátok is:) Úgyanmár:) Ez nem valami szappanopera:)

2013. febr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
96%
A legjobb megoldás az lenne, ha elköltöznél. Nem kellene állandó feszültségben élned és segítene hogy kitisztuljon a fejed. Tudom hogy közhely, de az idö minden sebet begyógyít. Sok sikert a talpraállásban =)
2013. febr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim válasza:
100%
Gyerek van?
2013. febr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
49%
rendőrség nem tett semmit? ezt hogy érted? kötelességük volna hűvösre tenni a pasit testi sértés miatt!! ne hagyd magad,én feljelenteném. ez a pasas nem normális. nem volt szép a megcsalás, de ez akkor is túllő már mindenen. Ja,és igen,mihamarabb elköltöznék.
2013. febr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrség, bíróság ? ugyan már !


A gondnokunkat egyik lakónk megpofozta, fellökte. Látlelet, tanúk, nemcsak a sértett, hanem a közös képviselőnk is feljelentést tett, mert feladatteljesítés közben történt az incidens. Fél év múlva behívták a sértettet, jegyzőkönyvet vettek fel, újabb fél év múltán szembesítés, aztán átkerült a bíróságra - több, mint két év után megbüntették a pofozkodót 250 ezer Ft-ra (ezt nem a gondnok kapta, ő nem kapott semmit). Figyelembe vették a verekedő anyagi helyzetét.


Csak úgy csendben megkérdezem : ha valaki szegény, akkor más törvények vonatkoznak rá ?


Visszatérve az eredeti témára : senki sem fog megvédeni, saját érdekedben költözz el egy időre, de úgy, hogy ne tudja meg a címedet.

2013. febr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 A kérdező kommentje:

Nem akarok én ellene harcolni. Úgysincs semmi esélyem.

Megveretni meg pláne nem akarom. Meg tényleg nem lenne kivel.

Van egy biztonsági cége. Testőröket meg biztonsági embereket közvetít. Szórakozóhelyek, rendezvények, fesztiválok, magánemberek, szállítmányok védelmét látják el. Ezek pedig nem azok az 50 kilós nyugdíjas biztonsági őrök. Van legalább 35-40 embere, akik mind ilyen nagydarab óriások. Mind küzdősportozik. Vannak köztük volt katonák, kommandósok is. Ezek csak az alkalmazottjai és akkor még hol vannak a barátai. Kevesen mernének szembe szállni velük.


A rendőrséggel se érek semmit. Ott is ismeri akiket kell.

Amikor a szeretőmet megverték azt az ügyet is lezárták. Pedig ő maradandó sérüléseket szenvedett. Az egyik szemére azóta nem lát rendesen. Valami olyasmi dumával zárták le az ügyet, hogy a tettesek kiléte nem felderíthető. Pedig két tettest is azonosított a szeretőm és volt egy szemtanú is.

Őt pedig többen a nyílt utcán támadták meg és brutálisan verték össze. Mégse lett belőle semmi. Még csak vád emelés sem.


Most arra gondoltam, hogy lehet elkellene mennem hozzá és megpróbálni beszélni vele.

2013. febr. 10. 14:50
 37/61 anonim ***** válasza:
68%

Ijesztő, hogy az emberek 80%-a nem érzi aránytalannak a megcsalásért cserébe 2 ember életének tönkretevését. "Azt kapta, amit megérdemel".. hát nemtom, engem ha valaki sípcsonton rúgna, akkor nem darabolnám fel élve, és gyújtanám fel a szüleit, csak én is belerúgnék (vagy elmenekülnék, mert egy kretén).

Amúgy meg nem azt kérdezte, hogy akkor mit kellett volna tennie, hanem azt, hogy most.

Tudom, most én se a kérdésre válaszoltam, de már többen megírták a véleményem: csakis a költözés, teljes inkognitóban. Ha a befolyásosság pszichopatizmussal párosul, akkor nincs más megoldás.

2013. febr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
61%

A megcsalassal járó fajdalmat szinte lehetetlen ellensúlyozni, míg ilyen tettekkel is, nem mintha ez barmiben is megoldas lenne.

Szerintem ez meltanyos buntetes, a tettlegesseget leszamitva.


Kérdező, nem jottel ra idokozben, hogy megiscsak szereted a ferjed?

2013. febr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
61%

"Azért csaltam meg mert kiszerettem belőle."


LOL, te tényleg egy büdös kurv@ vagy... Bezzeg elválni nem akartál, mert jó volt azért, hogy kinyalta a seggedet, ugye? Nő vagyok, így a te veréseddel nem értek egyet, de a többit azt hiszem megérdemelted!

2013. febr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
80%

"Azért csaltam meg mert kiszerettem belőle. "


Látod cicám, ha simán elválsz akkor most:


1., Nem tetted volna tönkre a saját életedet

2., Nem tetted volna tönkre az ex férjed életét

3., Nem tetted volna tönkre EGY ÁRTATLAN FÉRFI életét úgy, hogy maradandó sérüléseket szenvedjen és élete végéig nyomorék maradjon


Gratulálhatsz magadnak!

2013. febr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!