Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem tudom feldolgozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom feldolgozni a velünk történteket.3 kisgyermekkel maradtam egyedül. Van itt olyan anyuka akit szintén pici gyerekkel hagyott el a férje?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 12:01
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:

huhh, hát látom nagy port kavart a kérdésem, és azt is látom nem én vagyok egyedül ezzel a problémával.

Sok szomorú történetet olvastam, és sajnos egyre többet. Az biztos, hogy egy darabig nem kell senki, kizárólag a gyerekek érdekelnek, ők adnak szeretet.

A fájdalom még túl nagy, nem tudom hogy döntenék ha vissza akarna jönni, ez már nem egyértelmű. De nem úgy néz ki, hogy mostanában meggondolná magát.

Igen,mindent megtettem érte a kapcsolatunkban, jó feleség és anya voltam, nem volt elég, szerintem elmenekült a felelősség és a gondok elől. Sajnos ezt az apaképet látta gyerekkorában,amiből nem tanult, és úgy cselekedett ahogy akkor az ő szüleitől látta.

Mindegy, köszönöm nektek a bátorító szavakat, remélem hamarosan talpra állok, gyerekek miatt muszáj lesz....nem adom fel, nekik szükségük van rám.

2013. febr. 19. 22:52
 32/60 anonim válasza:
100%
Szia, én is hasonló helyzetben vagyok, a legkisebb nálam 6 hónapos, a nagyobbak 13 és 12 évesek. 40 éves vagyok a férjem 50. Most beújított magának egy 49 éves 3 diplomás, egyetemi tanárnőt, tele van pénzzel. A férjem teljesen beleszerelmesedett. Csak nálunk az a baj, hogy el vinné a gyerekeket magával, ezen megy a vita, mert ő (ők) jobban fel tudják majd nevelni őket - mondja a férjem. Én is teljesen kivagyok már, nem fogom engedni, hogy a gyerekeimet elvegyék tőlem. Most én sürgősen munkát keresek és mozgósítottam minden ismerősömet ezért, a kicsit bölcsibe fogom adni, vagy anyukámra bízom egy időre, ha munkát találok, kell pénz ügyvédre, megélhetésre. De azt nem hagyom hogy elvegyék tőlem. Úgyhogy fel a fejjel, túl fogjuk élni, csak erősnek kell lennünk.
2013. febr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:

Jézusom, nagyon sajnállak!

Nekem is 6 hónapos a legkisebb. Nem veheti el tőled őket!

Csak nagyon legvégső esetben ítélik az apának, de a te esetedben ez biztos nem lesz így. Nekem is fenyegetőzött, hogy elveszi őket, de mint kiderült nem gondolta komolyan.

Én38 vagyok a férjem 35, a nője 41.-ben van,és esze ágában sem lenne az én gyerekeimet nevelni, mert az lenne az utolsó napja itta földön!

Kitartás neked is. Neked, hogy derültek ki a dolgok?

2013. febr. 20. 07:51
 34/60 anonim ***** válasza:
100%

"...engem hibáztat mindenért, ez a legkönnyebb. Meg is ütött nem is egyszer az elmúlt pár hónapban, amiért lebukott. "


Ne gondolkodj benne. Amíg ezt nem olvastam, javasoltam volna pár dolgot, de semmi, de semmi értelme nincs. Minél előbb túljutsz rajta, annál jobb nemcsak neked, de a gyerekeknek is. Nem teljes értékű anya, aki így függ, akit megaláznak.

Ha ilyen személyiség, inkább köszönd meg annak a másik nőnek, hogy leválasztotta rólad. Most átmenetileg nehezebb lesz, de egy ilyen alakkal büntetés az élet, és még sok van hátra.

2013. febr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, köszönöm neked a bátorító szavakat!

Ez a harmadik hónap, hogy külön vagyunk, és talán már most egy kicsit könnyebb, kezdek talpra állni. Nem fogom megalázni magam többet, párszor kértem már az elmúlt 2 hónapban, hogy gondolja át, egy darabig húzogatta előttem a mézes madzagot, reményt adott, de megszólalt a telefonja, már meg volt zavarodva...

Egy pillanatra várok, arra a pillanatra, amikor majd vissza akar jönni, mert vissza akar majd, és ha már elég erős leszek (remélem) akkor fogok legnagyobbat rúgni bele, amikor a legjobban nyüszít majd, és én végignézem a kudarcát. Erre várok csak.

2013. febr. 20. 14:24
 36/60 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az egyetemi tanárnő is akkor nevelné más kölykeit, ha a pihna dalol. Eddig csak a karrierjének élt kizárt, hogy most másét dadázza, ráadásul a 12 évest már meg is kérdeznék, hogy kivel akar élni.
2013. febr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:

"Hamarosan könyv formájában is megjelenik, hátha segítséget tud nyújtani olyan embereknek, akik hasonló cipőben járnak."re válasz


Az ilyen könyvet nem olvasom el, biztos lehetsz benne, hogy engem olyan többszörös tragédia ért, hogy abból is lehet könyvet írni. Viszont itt nem kezdtem el ragozni a saját nyomoromat. Szerintem a fenti kérdésre csak azok válaszoltak, akik ilyen vagy hasonló vagy még szomorúbb szituba kerültek. A legtöbben ki is másztak belőle, én legalábbis ezt tapasztaltam.

2013. febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
Pedig szívesen ajánlom, persze nem kötelező.Mindenkinek a maga nyomora a legnagyobb.!Mindenkinek a maga vesztesége a legfeldolgozhatatlanabb. Én sem írtam itt le mindent, hidd el, ha csak ennyi lett volna, akkor nem írtam volna könyvet, hisz azt mondják, ez a megcsalás dolog minden családban megesik. Azt azért még kibeszélem neked, hogy jelenleg azt sem tudom meddig élek még. Megfertőzött kétféle vírussal, mert nem gondolta, hogy milyen következménye lehet egy kis félrekettyintésnek.De addig míg idejutottam, talán ez volt a legkevésbé fájó dolog, Úgyhogy erről ennyit.De persze én azok után amiken keresztül mentem mindenkit megértek, és nagyon szeretnék segíteni, mert tudom ki mit él át egy ilyen szomorú és szinte az őrületbe kergető "dolog" után.
2013. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim válasza:
32-es vagyok, aki hasonló helyzetben van, mint Te. Nálunk nem kiderültek a dolgok, hanem elromlottak. Akkor a férjem úgy nyilvánította, hogy vége a házasságunknak, ezért elkezdett találkozgatni üzleti (!!!) ügyben. Persze én tudtam mi van mögötte, aztán amikor közölte, hogy már nem akar velem lefeküdni, mert neki a nőivel jobb, akkor az ugyan sokként ért, de túltettem magam rajta, mert azt, hogy ő már mással (másokkal) van, régen tudtam. Aztán összeszedte valahonnan (talán a jó Baduuu) ezt az egyetemi tanárnő-iskolaigazgató nőcskéjét, és most full szerelmesek egymásba, hát gratulálok neki a férjemhez, mert egy elég állat természete van, majd ha megkapja az első pofont tőle, vagy az első "mit csinálsz, te hülye idióta", akkor majd rájön, hogy az én férjem nem egy diplomás pali, csak egy mezei villanyszerelő. De amúgy már megoldódnak az én dolgaim is, mert találtam új párt, aki segít ezt átvészelni, ugyan még nem teljesen osztottuk le a gyerekeket, de nálunk a legidősebb az apjával akar élni (több lesz ott a pénz), a másik kettő talán nálam.
2013. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 A kérdező kommentje:

Hát nem semmi....:( És mit gondolsz, hogy a nagyobbik z apjával akar élni? Én ebbe belepusztulnék, bár nekem a fiamnak eszébe sincs az apjával élni. Mondjuk hova is vinné? A kamionba laknának?

Ma hazajött Mo-ra, 2 hete nem látta őket, de az első útja nem ide vezetett.....majd valamikor délután méltóztatik megnézni őket..

2013. márc. 2. 10:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!