Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem tudom feldolgozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom feldolgozni a velünk történteket.3 kisgyermekkel maradtam egyedül. Van itt olyan anyuka akit szintén pici gyerekkel hagyott el a férje?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 12:01
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:

Szia,majd most csütörtökön adjuk be a barátnőmmel, mert őt is otthagyta a férje. Egy évben volt az esküvőnk, együtt szültük a legnagyobb gyerekeket, és együtt is válunk el. És ami finom még, ez a két jómadár, gyerekkori barátok.:(

A helyzet változatlan, gyerekeket viszi, pénzt adja rendesen, de látom nincs már annyira jól, úgy tudom sokat veszekednek a nővel, de hát ez nem az én bajom már.

Köszönöm, hogy érdeklődtél........

2013. márc. 17. 20:44
 52/60 anonim ***** válasza:

Egy másik kérdésben utaltál erre a kérdésedre,ezért néztem be ide.

Remélem azóta minden rendben,jól vagytok.

Az élet amúgy sok furcsaságot,egybeesést produkál.Mint ahogy írod is a sok egyezést a barátnőddel...:(

2013. nov. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
Hogy alakult az életetek?
2013. nov. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszi a kérdést, megvagyunk. Október 14-én elváltunk.

A nő megvan még neki,de változatlanul sok a veszekedés köztük, és mint kiderült, rám iszonyatosan féltékeny. :D

GYerekeket már annyira nem viszi, valamikor 4 hetente jön csak értük. Fiammal pszichológushoz járok, de már leszarja az apját.

Szóval én jóóóóóól vagyok. Jobb lett az életem, hozzákezdtem a ház felújításához, és rá kellett jönnöm, hogy egyedül többre megyek, mint az exemmel.

2013. nov. 14. 18:52
 55/60 anonim ***** válasza:

Miert lenne feltekeny a no rad ? Hiszen o gyozott ove a pasi bar egy hazassag felrugo kapcsolata atkozva van mindig.

Orulok hogy jol elboldogulsz egyedul.

2013. nov. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 A kérdező kommentje:

Azért mert azt kiabálja (úgy hallottam vissza) egy menj du.ni a mónikával, és azért jön már kevesebbet a gyerekekért, mert a nő féltékeny, ha idejön. Bolond. 2 percenként le kell jelentkeznie viberen, ha a nőt nem hozza magyarországra, és Ő itt van.

Szóval ezért.......jól megette a r.bancal. :D

2013. nov. 15. 10:50
 57/60 anonim ***** válasza:
Örülök hogy továbbléptél, jönni fog aki megérdemel titeket!!! #13-as
2013. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 A kérdező kommentje:

Köszönöm! És veled mi van?? Baba? Mennyi idős is már?

Exed nem próbálkozott vissza??

2013. nov. 15. 22:37
 59/60 anonim ***** válasza:
9hós a kisebbik már,apuka hetente jön szinte,segít ahol tud,júniusban váltunk.Boldog a kislánnyal,szerencsére nem is tudok rá ffiként nézni.Van helyette,akire igen,igaz nem él velünk és szerintem nem is fog,de átsegít ezen.Nagy pofon volt,de csak előrenézek,tudom hogy lesz még nekünk jó;-)
2013. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
csak majdnem,, de tuljutottunk a válsagon!
2014. jan. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!