Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem tudom feldolgozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom feldolgozni a velünk történteket.3 kisgyermekkel maradtam egyedül. Van itt olyan anyuka akit szintén pici gyerekkel hagyott el a férje?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 12:01
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
88%

terhessen hagyott ott Egyedul bogve szultem soha nem is latta a gyereket soha nem fizetett utana elvaltunk.

Aztan o egy elvalt 10 evvel idosebb no ket gyereket nevelte a sjatja helyett.

Azota eltelt 25 ev... nem bantam meg eros lettem megkuzdottem mindenert jobb lettem ettol okosabb erosebb eletrevalobb. Gyermekem foiskolara jart okos csinos tuzrol pattant holgy lett. Fefi is akadt aki szivessen melenk allt de mindig csak mi ketten voltun ka fontosak.

2013. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a bátorítást, hátkedves utolsó válaszoló nem irigyellek. Nálam az a baj, hogy ennek ellenére még sajnos szeretem, hiszen nincs 3 hónapja hogy külön vagyunk. Gyerektartást fizet rendesen, sőt...de nagyon rossz amikor találkoznom kell vele. Félek, hogy 3 gyerekkel soha nem lesz már normális kapcsolatom.
2013. febr. 16. 11:11
 13/60 anonim ***** válasza:
87%
én is "csak" kettővel maradtam egyedül,az első választ akár én is írhattam volna.Második baba még pocakban,4nap van a kiírásig.Rengeteg emberre számíthatok,nagyon sokat netezek,olvasok a témában,filmeket is keresek,voltam pszichológusnál,dolgozom még a történteket.Amit tehetsz h a rózsaszín köd felszállásáig végiggondolod h mit akarsz ettől a férfitól és ha semmit,akkor csak előre nézel.Ha előre nézel,sokkal könnyebb továbblépni,tapasztalat.Meg kell gyászolni.Én nagyon sok pozitív példát hallottam h igenis találnak párt a nők gyerekekkel is,ha NŐK keresnek párt és nem ANYÁK.és ez a dolog nehéz része,mert óhatatlanul is anyaként gondolkozunk,hiszen csak ránk számíthatnak a gyerekeink.De egy idegen pasinak nem anyára van szüksége.Nem egyszerű de nem is lehetetlen.Minket egy gimis csajért dobott a férjem...én is szeretem még,de ha kaparni fogja a küszöböt sem jöhet vissza többé.
2013. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, köszönöm a válaszod, nagyon sajnálom ami veled történt :(

És ha megkérdezhetem mikor történt ez mostanában?

Én nagyon kivagyok, már harmadik hónapja, mert még ennek ellenére is nagyon szeretem.....és magától ment el, vagy lebukott és te dobtad ki?

2013. febr. 17. 21:33
 15/60 anonim ***** válasza:
16%
kedves kérdező! nem a férjed hagyott el,de dobtad ki mert félrelépett. azt irod próbálkozott anno,de elutasitottad. de közben állitüólag szereted. ha igy van,akkor miért szakitottál? miért nem beszéltétek meg h miért történt? ilyenkor a család összetartása fontosabb mint önnön sértődöttségünk főleg ha szeretjük a másikat. nézd,ha még szereted,beszélj vele! nem biztos h nem hozhatjátok rendbe. persze tudom h fáj nagyon de minél tovább maradsz sértődött és elutasitó,annál távolabb kerül a férjed. ráadásul ha elromlik egy házasság ott mindkét fél keményen hibás. ha szereted,kérd meg h beszéljetek őszintén. ez nem megalázkodás,szeretnél te is tisztán látni. tudd meg mit akar,gondold át h te mit akarsz,ha a 2 dolog hasonlit,dolgozzatok a kapcsolatért.
2013. febr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
Van itt a GyK-n egy kérdés, keress rá: " Házassági válság. Vígasz kellene." Sorstársad, szintén 3 kisgyerekkel.
2013. febr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz lesz. Akkor jó, ha szerető családi háttér van mögötted. Szüleid, rokonaid segítenek. Idő kell, hogy begyógyuljanak a sebek. Szomszéd asszonyom 3 gyerekkel, özvegyen is talált párt.
2013. febr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem lenne egyszerű és fájdalommentes, de én átbeszélném vele őszintén a dolgokat. Miért tette, mi vezetett idáig, mi az, amit hiányolt a kapcsolatunkból és mi az, amit én hiányoltam.


Ha nem látom az okokat, nehezebben tudnám feldolgozni az egészet. Arról nem is beszélve, hogy egy esetleges következő kapcsolatban hasznosítani tudnám a tapasztalatokat.

2013. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
100%

Én most a második házasságomban élek, ami sokkal jobban sikerült, mint az első.

Írták már előttem, de le kell ülni józanul, köd nélkül átgondolni a történteket. Az érzelmek akkor sodorják el az embert, ha van erre hely a szívében. Gondold végig, esetleg kiüresedett-e a kapcsolatotok, ha igen, miért. Önmagában a 3 gyerek nem biztos hogy visszatartó tényező, még rombolhatja is a házasfelek közötti kapcsolat minőségét, a harmóniát, kötődést (nem feltétlen, de ez is lehetséges, a sok gond felőrli az összetartozást, másik felé fordulást). Ha szerelmes, nem tudsz mit tenni, csak azt, hogy vársz.

Igazából azért gyermekvállaláskor azért titkon nem árt olykor az a gondolat, felelősen végiggondolni, hogy ez megtörténhet. Szabad emberek vagyunk, nem birtokolhatod egészen a másikat. Persze a gyerekeiért ő is ugyanolyan felelősséggel tartozik.

2013. febr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és igenis, magamban is keresem a hibát. Nézd kedves egyik válaszoló, azért küldtem el, mert kiderült a kettős élete, tandemban vallott szerelmet a nőnek és nekem is, sőt mikor terhes voltam, már akkor is viszonyuk volt. Szóval nem tudtam, miért kell sűrűn canesten krémet vennem.

Már tudom.......a próbálkozása amit írtam nagyon gyenge volt, nem konkrétan akart visszajönni, sőt én könyörögtem neki, hogy gondolja meg, beszéljük meg, de ő egy rettenet makacs ember. Engem hibáztat mindenért, ez a legkönnyebb. Meg is ütött nem is egyszer az elmúlt pár hónapban, amiért lebukott. Szóval hiába szeretem, letérdelni nem fogok neki, mert ezt a hibát nem én követtem el, ha így lenne, én tudnám mit kellene tennem.

Szerelmes lett, ennek nem állhatok az útjába, max annyiban reménykedhetek, hogy lassan eloszlik az a lila köd, és talán átgondolja újra az életünket.....

2013. febr. 19. 16:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!