Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Na ezt felháborítónak tartom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ezt felháborítónak tartom! Én fizessem volt férjem gyerekek utazási költségeit? Mert jobb munkát találtam az ország más területén?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 13:10
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
100%
En írtam. Hivatalosan kell a különel szulo beleegyezese a költözéshez. Más kérdés, hogy simán ki lehet játszani.....
2013. febr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
67%

"kb 60-ezer a gyerektartás!!! 2-hetente utazás ezt majdnem mind elviszi"

Egy hónapban 2 utazás = 60,000

1 utazás = 30,000

Mondd, te hova a bánatba tudtál elköltözni országon belül, hogy ha 30.000-re jön ki egy oda-vissza út?

2013. febr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
59%
Ha pl 2 gyerek van, akkor eleve dupla útiköltség, meg plusz a kísérő úti költsége, mert gondolom senki nem enged el két kisgyereket egyedül. Ha pl az anya a kísérő alapból 4 útja van a kettő helyett.
2013. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
69%
Pl Debrecenből Pécsre költöve simán kijön még több is mind 60 ezer,tömegközlekedve is irtósok.
2013. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
21%
Debrecen-Pécs 6500ft vonattal.Mivel kiskorúval utazik,kedvezmény jár mindenkire! Amúgy meg nehogy már az anyuka maradjon a gyerekkel a semmibe,csak,hogy apukának ne kellessen utazni,fizetni! Ha látni akarja,majd utazik!Azért mert a gyerek nála maradt,az apuka kedvéért nem áldozhatja fel az életét!Külföldre nem viheti,2 hétnél tovább!Ennyi!
2013. febr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
46%

Én ugy tudom h ilyenkor az utazás költségének felét kell állni az anyának.


De lehetnél te is humánosabb. Ha tudod oldjátok meg h pl a volt férjed megy hozzátok és te arra a 1,5 napra elszállásolod vagy akármi,stb...

2013. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
43%

Ez nem csak anyagi kérdés, hanem idő is!

Miért kellene elvárni egy apától, hogy áldozzon fel az amúgy is kevés szabadidejéből még láthatásonként 4x3 órát is. Szóval szerintem itt nem csak az utiköltséget kellene állnia a másik félnek, hanem az időt is kárpótolnia kell. S ha ez megéri neki, mert ott jobban fizető munkát talált, akkor rendben van.


D a gyermek lakhelyének megváltoztatása még akkor is közös szülői döntés, ha neked ítélték a gyereket. Tehát te elköltözhetsz, de a gyereket nem viheted, ha az apjuk ehhez nem járul hozzá. Maximum megkérheted szépen, emberi hengnemben, hogy járuljon hozzá. De nem köteles és mivel ez neki jelentős hátrányt okoz, ha egy csöpp esze van, nem is fog.

2013. febr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 A kérdező kommentje:
budapest szeged 2x oda vissza és gyerekekkel 1x oda vissza ez kb 20-22 ezer
2013. febr. 22. 15:02
 39/64 anonim ***** válasza:

2 gyereknél dupla utiköltség?

Hát talán a 2 gyerek egyedül fog utazni az apához?

Nem az apa menne a gyerekekhez?

2013. febr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
69%
Hát én nem tudom hogy hogyan számoltok, de nekem nem jönne ki 60-ból, még akkor sem, ha csak a kétheti láthatást számoljuk, a szünetekre és ünnepekre esőket nem. Ha kéthetente van láthatás akkor is egy alkalommal kétszer kell oda-vissza megtenni az utat. Egy nagyobb távolság esetén ez az összeg még az üzemanyagra sem elég, és a gépkocsi fenntartása legalább mégegyszer annyi, mit a benzin,. Ha meg vonattal vagy busszal megy, akkor még több, mert nem egyedül utazik.
2013. febr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!