Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Na ezt felháborítónak tartom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ezt felháborítónak tartom! Én fizessem volt férjem gyerekek utazási költségeit? Mert jobb munkát találtam az ország más területén?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 13:10
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
94%

én pont most voltam bíróságon és ott megkérdeztem mindent..

ez úgy van h ha az apa beleegyezett abba h elköltözz a gyerekekkel,akkor igazából az útiköltség őt terheli..

de ez mehet megegyezéssel is..h egyszer ő egyszer te fizeted..

2013. febr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 A kérdező kommentje:
bele egyezni nem egyezett bele...de akkor is ...
2013. febr. 22. 13:48
 23/64 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem egyezet bele, akkor nem is tudsz költözni, mert a tartózkodási hely megváltoztatásához kell a különelonek szulo beleegyezese is.
2013. febr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 A kérdező kommentje:
akkor szünetelt a szülői joga
2013. febr. 22. 13:52
 25/64 anonim ***** válasza:
80%
Na jó, látom, értetlenkedsz itt. Ott találtad meg a számításodat. Az egy dolog. De azért azt felnőttként beláthatnád, hogyha a helyzet a TE döntésed miatt változik meg, akkor nem azt az embert kellene terhelni a fizetéssel, aki semmiben nem járult hozzá ahhoz, hogy így megnőjenek az útiköltségek... megtehetted volna azt is, hogy ott maradsz. De döntöttél. Tudod, vmit vmiért.
2013. febr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező logikusan gondolkodj már!


Fordított helyzetben hogy lenne igazságos szerinted?

2013. febr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
84%

kedves utolsó!


ha az apa nem egyezett bele h elköltözzön a gyerekekkel,akkor még bíróságra is mehet...és még ő fizessen amibe bele sem egyezett?!

..és bíróságon voltam ezzel a témával kb 2 hete..

2013. febr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
26%
Nem neked kell fizetni!Mi van,ha válás után a szülőkhöz költözik az anyuka a gyerekekkel,mert nincs más lehetősége? Nehogy már ő visszaadja a gy.tartást! Én is elköltöztem és a kutya nem kérdezte meg az apukát,hogy ő bele egyezik-e!? Jöttem,a gyerekekkel!Ennek 10 éve!Ha akarja látni őket,majd el jön! Ha nem,hát így járt!
2013. febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
71%

13.51: "Ha nem egyezet bele, akkor nem is tudsz költözni, mert a tartózkodási hely megváltoztatásához kell a különelonek szulo beleegyezese is."


Nem tudom ki írta ezt, mégis ki akadályozná, tiltaná az elköltözést, a jóisten? Senki nem kéri az elvált, nem nála elhelyezett szülő aláírását, sajnos a gyakorlatból tudom. Nekem azt mondták, külföldre se mehetne a kiskorú az elvált szülő engedélye nélkül, hát tévedés, úgy utazgat a világban az anyjával, hogy általában meg se tudom (nemcsak EU-n belül). Költöztek is, ehhez se kérdeztek meg, de szerintem más elvált pároknál is ez a helyzet, akikkel én beszéltem. Sose hallottam olyanról, hogy exapuka azt mondta régi párjának (aki esetleg új családban él már), márpedig nem költözhettek el, hogy is rendelkezhetne a volt párja fölött, ez tök faramuci valahol.

2013. febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
97%

Annak kell fizetnie a költségeket, aki a gyermekelhelyezési per jogerőre emelkedésének napján a gyermek állandó lakhelyétől elköltözött.

Ha anyukánál helyezték el a gyereket Székesfehérváron és apuka elköltözött Debrecenbe, apuka fizeti. Ha anyuka költözött el, akkor anyuka fizeti.

2013. febr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!