Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Na ezt felháborítónak tartom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ezt felháborítónak tartom! Én fizessem volt férjem gyerekek utazási költségeit? Mert jobb munkát találtam az ország más területén?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 13:10
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
85%

Azt hiszem a kérdező stílusa mindent elárul. No comment.

Viszont szerintem hülyeségeket is beszél, mert attól, hogy a gyereket az egyik szülőnél helyezik el, a szülői jog nem szünetel. Azt csak akkor szokta a bíróság megvonni, ha a gyerek ellen követ el a szülő bűncselekményt. Még a börtöntöltelék apáknak sem szünetel. Nagyon remélem, hogy nem fog sikerülni így kitolni bosszúból azzal a szerencsétlen férfival. Megértem hogy elvált én sem bírnék elviselni egy ilyen nőt.

2013. febr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
59%

Pl Debrecenből Pécsre költöve simán kijön még több is mind 60 ezer,tömegközlekedve is irtósok.

Ha 6500 egy út,az apának oda kell jutni,gyerekekkel vissza,majd gyerekekkel oda,egyedül vissza,az csak az apának 4*6500=26.000+gyerekjegyek).És ez tömegközlekedés.

És nincs kedvezmény attól hogy gyerekkel mész,csak akkor van ha legalább 3 gyerekkel mész.


De a kérdező utána leirta,20-22 egy hétvége.


A kinek kell fizetnire már reagáltam.

2013. febr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
Hu, akkor autóval egyértelműen olcsóbb, mint tömegközlekedve.
2013. febr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:

Szeged-Pest táv kb 170 km,ez kell ugye négyszer,az 680,kerekitsük 700-ra.

Átlag kocsi fogyaszt 6 litert,700 km-en,az 6*7=42 liter,mai áron 18ezer,plussz pályadij...az se olcsóbb

Főképp ha apukának nem is marad kocsifenntartásra pénze.

2013. febr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem lehet esetleg másban megegyezni? Nekünk a bíró azt mondta (mert rugalmas láthatást kértünk), hogy azt nem írhatja be, kell valami megállapodás - a kéthetente egy hétvége - de mi azt csinálunk amit akarunk, ha abban mind a ketten egyetértünk. A volt férjem néha hétvégén dolgozott, valamelyik gyerek lebetegedett, vagy versenye volt, így nem lehetett volna betartani a 2 hetente hétvége láthatást. Amikor tudta és a gyerekeknek nem volt más programja, akkor találkozott velük. Egyszer csak az jött össze 3 hét alatt hogy beugrott egy estére, de olyan is volt, amikor egymás után két hétvégére plusz egy hétfői ünnepnapra elvitte őket.

Minden esetben meg tudtunk állapodni, mert a naptárat néztük, nem azt, hogy kitoljunk a másikkal.


Talán nektek sem kellene ragaszkodni a 2 hetente 1 hétvégéhez, egyrészt van skype, azon rendszeresen beszélhetnének az apjukkal, és egy ritkább, de hosszabb láthatásban is meg lehet állapodni.

2013. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
54%
Úgyis megtaláltad a számításod, jó munkád van, gondolom a fizetésed is több, míg apukának maradt ugyanannyi, mitn eddig....Nem kéne háborogni
2013. febr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
47%
Szerinted a gyerekeidnek nincs szüksége az apjukra? Te vagy a felháborító!
2013. febr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:

Ez vagy hasonló a kérdés már többször felkerült ide. Alapból igen a kapcsolat tartó költsége.

De mondjuk 200 km ?

Van itt valaki olyan akinek a házastársa elköltözött a gyerekekkel és az utazás költségeit az elköltözött fél fizeti ? Hogy milyen úton érte el ? Írja már le! Mert itt mindenki okos de tények kellenének. Mit hol intézett stb én Nejem is elköltözött 200 km Tehát mélyen érintett vagyok.

2013. febr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
Autóval gyakran olcsobb ha van. Azonban valamit nem értek. Ide oda irogatja mindenki a törvényt de senki se másol be egy hivatalos linket. Mire jó ez a szájrágás?
2013. febr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
Én elköltöztem a gyerekekkel, a váláskor a bírónö mondta, hogy ez a törvény - ö konkrétan paragrafus meg stb-t is mondott, de nekem nem maradt meg, mert nem vagyok jogász. Igy én fizettem, de mi simán megegyeztünk ebben, semmiféle veszekedés sem volt.
2013. febr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!