Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek ez "megállapodás"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez "megállapodás"? A férj vagyok, két kisfiúval, a feleségem kiábrándultság, fásultség miatt válni akar. Első ("békítő") tárgyaláson túl vagyunk, a folytatásról állásfoglalás nincs. De.

Figyelt kérdés
A gyerekláthatásról van egy "megállapodási javaslatuk". 6 éve csak én dolgozom, ő otthon gyesen. Én józan, tényleg normális ember vagyok, nem verem a családom, nem iszom, az összes fizetésem (nem kevés) hazamegy a családra, mert nincs más bevételünk. Imádom a gyerekeimet, szeretem a családom, semmilyen házimunkából nem vonom ki magam, és - irracionális ugyan - de szeretem a feleségem. Ehhez képest az ajánaltuk a "megállapodásra": közös akarattal házasságfelbontás (pedig én nem akarom), a gyerekeimet elválasztani tőlem, láthatás kéthetente egy hétvége, és egy nap köztes heteken, gyerektartási azzsonytartási igény több, mint 300.000 per hó, és házmegosztás. Ellentmondás az egész, és bosszúéhes személyiségre vall. Ezzel és a házrészlettel lenullázom a havi egyetlen bevételüket, mehetek a híd alá... Mint aki veri a családját, elissza a pénzt, gyakorlatilag parazitaként akarnak leválasztani a családomról. Pedig semmi büntetendőt nem tettem. Mi a véleményetek?
2013. márc. 22. 15:33
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
67%

Nem olvastam egyetlen hozzászólást sem, csak a kérdést.


Már bocs, de itt valami biztos nem kóser. Ha ennyi lóvéd van 300 ezernél magasabb fizetés, közös ház, plussz mindkettőtöknek saját lakás, akkor hihetetlen számomra, hogy itt a gyakorin teszed fel a kérdést és nem egy valódi családjogász elegáns irodájában...


Vagy ennyire hüly.e vagy?

2013. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
86%

Jaj utolsó miért kell ennyire bunkónak lenni.

Egy kicsit hezitál és magában gondolkozik ezért kiírt egy kérdést. Ettől még nem hülye.

2013. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta, kérdező?
2015. febr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Én amikor "eladósorba" kerültem, úgy vélekedtem a házasségról, hogy ha férjem lesz, szeretni, támogatni fogom, nem lehúzom, hanem felemelem, minden értelemben. ehhez képest a pasik átnéztekl rajtam, és a nagyhangú, szemét, dagadt csalfa hordókat választották, én pedig kb a 10-edik pofon után külföldre jöttem és helybélivel jöttem össze, lassan 5 éve, kb akkor "lecsapott rám" amikor kijöttem:D. Érdekes, neki a ledves, házias (bem csicska, anyukapótélk!!!), csinos nő kell:)

Szóval jó étvágyat a r!banchoz, ha neked az kell, de akkor ne uggass hanem nyögj jóóóóóóó nagyokat!

2015. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!