Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Te hogy döntenél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogy döntenél?

Figyelt kérdés
31 éves nő vagyok,hátam mögött jó pár kapcsolattal,tehát van viszonyítási alapom.Az eddigi férfiak között volt jó-rossz szexuális kaliberű egyén,de a tökéleteset soha nem találtam meg,vagy néha azt hittem hogy az.Pár hónappal ezelőtt betoppant valaki az életembe,és ezen a téren szuper,és ez totál ritka.Nem akarom csak erre helyezni a hangsúlyt,de ez fontos szerintem.Viszont más dolgok nem stimmelnek sokszor.Úgy érzem lehúz anyagilag,mióta ismerem csak negatív dolgok történnek velem,ami részben az ő hibája is.Lehet hogy nem tehet pár dologról,de az biztos hogy sok pénzem a levesbe ment hülyeségek miatt.Rendszerető,tökéletesen főz,nem horkol,szóval így okés :) Nem vagyok egyszerű eset,de őt elfogadtam.és viszont.Viszont most van lehetőségem elköltözni egy másik városba: lenne munkám,pénzem,nyugalmam.Ha innen elmegyek,ő lezártnak tekinti a dolgot.Ha itt maradok,lelkileg megyek tönkre,mert eleve utálom ezt a várost is,új életet akarok kezdeni.Nincs erőm már ismerkedni,belefáradtam.Az tuti hogy elköltözöm.De valahol nem akarom őt se elveszíteni.Mi tévő legyek ? Költözök,ha annyira fontos vagyok neki úgy is megkeres,ha nem,akkor totál mindegy? Ez a szexuális dolog totál hatalmába kerített,de erre nem alapozhatok döntéseket,mert ez totál hülyeség.De valahol mégse,mikor a pasik 80%-a vagy nem akar szexelni,vagy merevedési gondokkal küzd,vagy mit tudom én mi a baja,mert ez van manapság.
2013. ápr. 1. 00:01
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem menj mindenképp, egyrészt ahogy Te is írtad, ha megszakad emiatt a kapcsolat , akkor nem is volt soha olyan ,amiért bánkódni kéne. Az új városban lesz sok új kuki , csak találsz még egyet ami kedvedre való.:)
2013. ápr. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Komoly volt a kérdés,de most már én is csak nevetek az egészen :D Kuki vs. normális élet.Ez ám a nagy csata.Csernus kell ide.
2013. ápr. 1. 00:50
 13/37 anonim ***** válasza:
88%
Én biztos hogy nem dobnék el mindent, csak mert jó vele a szex. Sokmindent felsoroltál, de mellette konkrétan csak a szex szólt. Nem éri meg szerintem.
2013. ápr. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
85%

Hát nemtom, én 23 éves férfi vagyok és eddig 4 nővel volt szexuális kapcsolatom, de ilyen baromságokon soha nem gondolkodtam, hogy azért szeressek valakit, mert jó vele d*gni.


Szerintem elég nagy probléma, hogy manapság az alapján van értékelve egy párkapcsolat és a kedvesünknek mondott egyén, hogy mennyire jó vele kufircolni...

2013. ápr. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
85%
"Az tuti hogy elköltözöm."Mi a kérdés? :) Ha ő komolyan gondolja, így vagy úgy érdeklődni fog utánad.
2013. ápr. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
11-es: nem vágyom kukikra :) Találtam egyet,ez ritka.Hadd ne írjak számokat ezt hogy találtam meg :D Jó kuki ritka.De nem akarok vicceskedni,a kérdésem valós.
2013. ápr. 1. 01:02
 17/37 anonim ***** válasza:
67%

"Szerintem elég nagy probléma, hogy manapság az alapján van értékelve egy párkapcsolat és a kedvesünknek mondott egyén, hogy mennyire jó vele kufircolni..."


Mert feltehetőleg egy plafonbámulós 4 perces menet után neked még senki sem mondta mosolyogva a képedbe, hogy "bocsi, neked is ugyan annyi időd volt rá".

2013. ápr. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
75%

Pedig vicces vagy :D

Ám a helyedvbe mennék.. Találsz majd a másik városba is jó kukit :D

2013. ápr. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
86%
11-es vagyok és a válaszom meg komoly volt, így gondolom Menj el és ha nem keres , majd jönnek mások, nem érdemes szomorkodni akkor miatta
2013. ápr. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
75%

Te meg kedves kérdező keress egy másik pömpölőt a másik városba :)

KUKI RULZ!


1-es voltam :)

2013. ápr. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!