Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Te hogy döntenél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogy döntenél?

Figyelt kérdés
31 éves nő vagyok,hátam mögött jó pár kapcsolattal,tehát van viszonyítási alapom.Az eddigi férfiak között volt jó-rossz szexuális kaliberű egyén,de a tökéleteset soha nem találtam meg,vagy néha azt hittem hogy az.Pár hónappal ezelőtt betoppant valaki az életembe,és ezen a téren szuper,és ez totál ritka.Nem akarom csak erre helyezni a hangsúlyt,de ez fontos szerintem.Viszont más dolgok nem stimmelnek sokszor.Úgy érzem lehúz anyagilag,mióta ismerem csak negatív dolgok történnek velem,ami részben az ő hibája is.Lehet hogy nem tehet pár dologról,de az biztos hogy sok pénzem a levesbe ment hülyeségek miatt.Rendszerető,tökéletesen főz,nem horkol,szóval így okés :) Nem vagyok egyszerű eset,de őt elfogadtam.és viszont.Viszont most van lehetőségem elköltözni egy másik városba: lenne munkám,pénzem,nyugalmam.Ha innen elmegyek,ő lezártnak tekinti a dolgot.Ha itt maradok,lelkileg megyek tönkre,mert eleve utálom ezt a várost is,új életet akarok kezdeni.Nincs erőm már ismerkedni,belefáradtam.Az tuti hogy elköltözöm.De valahol nem akarom őt se elveszíteni.Mi tévő legyek ? Költözök,ha annyira fontos vagyok neki úgy is megkeres,ha nem,akkor totál mindegy? Ez a szexuális dolog totál hatalmába kerített,de erre nem alapozhatok döntéseket,mert ez totál hülyeség.De valahol mégse,mikor a pasik 80%-a vagy nem akar szexelni,vagy merevedési gondokkal küzd,vagy mit tudom én mi a baja,mert ez van manapság.
2013. ápr. 1. 00:01
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
:DDD Van, aki facér, aki nagyon facér, meg aki él-hal a facér! :D
2013. ápr. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
17-es : ezzel mit akartál mondani? Egy szóval nem mondtam,hogy ez a kapcsolat alapja,de nagyon fontos.Aki meg hamar élvez el ? Így járt,de ezt se ennyi idősen fogom megtapasztalni,mert azon már túl vagyok.
2013. ápr. 1. 01:10
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Mennék.Menj te is.
2013. ápr. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
86%
Csak azért nem lennék senkivel, mert jó vele a szex. Ez még elég kevés egy jó kapcsolathoz. Én mennék a helyedben. Ha tényleg szeret, nem fog veled emiatt szakítani.
2013. ápr. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
21.es: te kis vicces,a kategóriádban: ha nő vagy : ha nem döngetnek meg,majd rájössz.Ha pasi: ha nem döngEtnek meg,akKor is rájössz :)APEH?
2013. ápr. 1. 01:21
 26/37 anonim ***** válasza:
86%

Még mindig van egy lehetőség :)

Elmész és összejàrtok kötöttségek nélkül, így a kukid is és a pénzed is megmarad :D

Az idő pedig majd megoldja hogyan tovàbb :)

2013. ápr. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
46%

En megertelek maximalisan. Valamiert az emberek tobbsege nem akarja beismerni, hogy a szex nagyonis fontos, majdhogynem az alapja mindennek. Mert lehet akar a lelkitarsam meg a legjobb baratom egyben a Joska, ha szar a szex... Akkor nem fog mukodni.

A masik dolog amit nem vallanak be, hogy a penz ugyanugy nagyon fontos.. Lehet martirkodni, de akkoris penzbol elunk, egyszerubb ha tobb van.

Szoval ertelek, en elkoltoznek. Sajnos jo melot kicsivel nehezebb talalni mint jo kukit :D

Es amugysem vagy lekesve semmirol, ne aggodj :)

25N

2013. ápr. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
85%
Őszintén sajnállak utolsó , hogy számodra a szex az alapja mindennek , csak úgy halkan megjegyzem a szex létfenntartó ösztön nem pedig létszükséglet.
2013. ápr. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
88%

Hogy komolyan is válaszoljak a kérdésre: az emberek többsége hajlamos abban az álomvilágban élni, hogy kizárólag jó szexre lehet alapozni egy kapcsolatot. Nagy baromság! Erre előbb-utóbb mindenki rájön, csak a legtöbben inkább utóbb, mikor már jól pofára estek. A jó szex egy alapból jó kapcsolat része, de ha főképp ezen alapul, akkor csak idő, vagy szerencse kérdése, hogy mikor dől össze az egész rakás. De persze nagyon jó és ami jó (bármi), attól nehezen válunk meg főleg ha félünk, hogy lesz-e ilyenben még részünk.

De ha megragadsz egy olyan helyen, amit utálsz, ahol nincs normális munkád, megélhetésed, ahol lelkileg tönkremész, ahol kikészülsz egy olyan férfi mellett, aki mellett igazából csak az áll (és most bocs a durva kifejezésért) úgy istenesen meg tud kettyinteni, amúgy meg nem igazán partner, nem igazi társ (ez abból is látszik, milyen könnyen lemondana rólad) milyen jövő vár rád? Ott maradsz a langyos sz.rban, mert (ki tudja meddig) van egy kellemes szexpartnered?

Én biztos belevágnék a költözésbe. Nem tudom, mekkora a távolság, de megpróbálhatjátok tartani a kapcsolatot. Ha meg neki így nem jó, nem akar később megkeresni, az csak megerősíthet a döntésedben.

2013. ápr. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
81%

Menj szerintem is :)

Bár én is nehezen szakadnék el egy jó kukitól, de felvetném neki azt a verziót, hogy ha akarja, akkor azért néha még találkozhatnánk (persze csak akkor, ha a másik város nem Rio-t jelenti és kicsit necces lenne onnan "haza"ugrani).

Amúgy nekem életem lelki szerelme volt olyan, hogy sajna pont a szex stimmel kettőnk között, nem is vagyunk együtt :S Már teljesen leértékeltem magam mellette, hogy olyan sokszor puhává vált, és azt gondoltam, hogy nem vagyok elég kívánatos. Na de ez csak OFF volt, ez a szitu merőben más, menj és élj jól, kuki keresést ne add fel, az is fontos :)

Sok sikert!

2013. ápr. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!