Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Te hogy döntenél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogy döntenél?

Figyelt kérdés
31 éves nő vagyok,hátam mögött jó pár kapcsolattal,tehát van viszonyítási alapom.Az eddigi férfiak között volt jó-rossz szexuális kaliberű egyén,de a tökéleteset soha nem találtam meg,vagy néha azt hittem hogy az.Pár hónappal ezelőtt betoppant valaki az életembe,és ezen a téren szuper,és ez totál ritka.Nem akarom csak erre helyezni a hangsúlyt,de ez fontos szerintem.Viszont más dolgok nem stimmelnek sokszor.Úgy érzem lehúz anyagilag,mióta ismerem csak negatív dolgok történnek velem,ami részben az ő hibája is.Lehet hogy nem tehet pár dologról,de az biztos hogy sok pénzem a levesbe ment hülyeségek miatt.Rendszerető,tökéletesen főz,nem horkol,szóval így okés :) Nem vagyok egyszerű eset,de őt elfogadtam.és viszont.Viszont most van lehetőségem elköltözni egy másik városba: lenne munkám,pénzem,nyugalmam.Ha innen elmegyek,ő lezártnak tekinti a dolgot.Ha itt maradok,lelkileg megyek tönkre,mert eleve utálom ezt a várost is,új életet akarok kezdeni.Nincs erőm már ismerkedni,belefáradtam.Az tuti hogy elköltözöm.De valahol nem akarom őt se elveszíteni.Mi tévő legyek ? Költözök,ha annyira fontos vagyok neki úgy is megkeres,ha nem,akkor totál mindegy? Ez a szexuális dolog totál hatalmába kerített,de erre nem alapozhatok döntéseket,mert ez totál hülyeség.De valahol mégse,mikor a pasik 80%-a vagy nem akar szexelni,vagy merevedési gondokkal küzd,vagy mit tudom én mi a baja,mert ez van manapság.
2013. ápr. 1. 00:01
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Alexandra drága: a lényeg az,hogy a kuki nem marad meg ha tovább lépek :) És akkor az lesz,hogy elvagyok valahogy magányosan,a kukit meg elhagytam.Szerintem egyértelmű,hogy a saját életemet választom,nincs mese.Viszont ezt a kukit nem pótólhatja semmi se :( Nincs az a vibrátor.
2013. ápr. 1. 01:45
 32/37 anonim ***** válasza:
86%

32/N

Első gondolatom a lapát volt, aztán magamba néztem :P

majdnem ugyanezt csinálom. Amikor mi összejöttünk, a zember már megvette a lakást (CHF) és a kocsit (szintén), amivel gyakorlatilag meg is kereste a törlesztőt. Aztán jött a válság és elszabadult minden. Együtt küzdöttünk/küzdünk meg vele. Sokszor poénkodom (és tényleg csak poén), hogy anyagilag elég sza.ul jártam vele, de ha pl. 1-2 évvel hamarabb ismerkedünk meg, akkor valószínűleg együtt másztunk volna bele a kakiba.


Szerintem a kukit hagyd ki a dologból, arra nem lehet alapozni. Lehet 5-10 év múlva már nem lesz olyan virgonc :) nem tart örökké. Egyébként ha nem költöznél túl messzire, hobbifütyinek még megtarthatod.

Ha úgy érzed biztos társ lehet, akkor gondolkozz a többin.


Az anyagi lehúzást nem konkretizáltad, de mérlegeld mennyire az ő hibája. Fejjel megy a falnak, vagy csak szerencsétlenül alakulnak a dolgai. Nyilván nem te vagy neki a "fejős tehén", mert akkor menne veled a pénz után.

Az hogy nem akar veled menni, a mi korunkban nem feltétlen a szeretet mértékét jelzi. Gondolom ő sem mai gyerek már. Ha azt kéred tőle, hogy az esetleg már berendezett életét adja fel egy teljesen újért, nem vetném a szemére a tétovázást. Neked ott az új állás, de neki? Bár megfontolhatná a lehetőséget. Még az egyértelmű "akkor köztünk mindennek vége" ultimátumról is csak annyit, hogy pasi. Biztos hogy csak fekete vagy fehér a dolog?


Ha annyira utálod a várost, hogy ő sem tud ott tartani, akkor menj.

Én sem itt képzeltem el az életemet (fele akkora városba költöztem, mint ahol felnőttem, és sokszor idegesít hogy sok minden nincs meg helyben, mert nem ehhez szoktam), de nem tragédia, mert ami nekem igazán fontos az itt van, a többi részletkérdés.


Az ismerkedés szerintem a kor előre haladtával egyre egyszerűbb. Bár fogyatkozik az állomány, de a "kényszer" elfogadóbbá tesz. Biztos neked is volt anno elképzelésed milyen lesz a nagy Ő, és mennyire hasonlít Ő hozzá?


Bocs ha hülyeségeket írtam, de túl későn kávéztam és még pörgök. :)

2013. ápr. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
27%

Költözz! Én pont 2 éve voltam ugyanebben a helyzetben, csak nekem másik országról volt szó... Jöttem, Mr. szuper szex maradt, pedig még melója is lett volna ha jön, de maradt a komfort zónában.... Rémes volt az első 4 hónap... Szex még ennyire soha nem hiányzott, pedig volt teszt menet, de semmit se ért egyik se.... Aztán jött a kedves vőlegényem és még Mr. szuper szexet is überli, de biztos meg szépíti a szerelem is... Na de lényeg a lényeg, mindig van jobb :)

Akik meg azt mondják, hogy nem fontos egy kapcsolatban a szex... Ne csodálkozzatok ha a férjetek/ feleségetek lelép egyszer valakivel vagy csak kiderül, hogy megcsal titeket.... És igenis igaz a mondás: Külső megfog, belső megtart, jó szex össze láncol!

2013. ápr. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
90%

Senki nem mondja szerintem, hogy nem kell a szex, a jó szex. De ha valaki azt hiszi, hogy ennyi elég: "Külső megfog, belső megtart, jó szex össze láncol!", na az ne csodálkozzon, ha a párja egyszer csak megunja, összepakol és lelép olyanhoz, aki többet nyújt, mert csak így önmagában kevés. Tapasztalat.

Ezért is tanácsoljuk sokan a költözést.

2013. ápr. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként ez a szexterminátor miért utasítja el teljességgel a kapcsolat folytatását, vagy azt, hogy esetleg ő is utánad menjen, vagy ha azt nem is, de alkalmanként, ahogy tudtok, találkozzatok? Mekkora lenne a távolság?
2013. ápr. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
91%

Jesszus, már végig sem olvasom a komenteket...

Kérdező. írod, hogy ebben a korban már fontos a minőségi szex. Hát én meg úgy gondolom,igaz kicsit több vagyok mint te, 40 éves, hogy a kukinál sokkal fontosabb a nyugalmam és a jólétem. Ha valaki anyagilag lehúz és lelkileg tönkretesz, abban mi a jó? Jaa, hogy a kukija???? 31 évesen több eszed is lehetne!

2013. ápr. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Megértem a problémádat, kérdező. Én ugyan pasiból vagyok, és a kenyerem javán is túl, de elmondhatom, hogy az igazán jó szex nagyon ritka. Mindenki azt hiszi, hogy az ő szexuáls élete a legmesszebbmenőkig rendben van. Egészen addig ezt hiszi, amíg nem találkozik valakivel, aki feleülír mindent, amit eddig az élvezetről tudott. És nem azért, mert akrobatiks muatványokra képes, vagy mert olyat csinál, amit más nem, hanem egyszerűen azért, mert ő Ő. Viszont azt is tudnod kell, hogy 30 fölött gyorsabban ketyeg a biológiai óra, és tíz év, ami mondjuk gyermekkorban egy örökkévalóság volt, az most már alig pár nap alatt elszáll majd. Sajnos, a szex nem tart örökké. Ötvenen túl általában heti egy menet kielégíti az embert, később már annyi sem kell a boldogsághoz. Marad a két ember a hétköznapok apró harcaival, a hosszú estékkel. Szóval csak azt akarom kinyögni, hogy télak, de gyorsan. Amíg van esélyed megtalálni az igazit.
2013. ápr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!