Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit lehet tenni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy olyan exnejjel, aki kéthetente adja be a bíróságra meg egyéb hatóságokhoz az alaptalan kereseteket, feljelentéseket, stb. csak mert fejébe vette, hogy kicsinál?

Figyelt kérdés

Már vagy húsz-harminc pert kezdeményezett ellenem, és nagyjából ennyi feljelentést is tett a rendőrségen meg egyéb helyeken. Ez az élete. Ezeket persze elutasítják, ami meg olyan szakaszba jutott, azokat megnyertem, de ez őt nem érdekli. Hiába kérem a bírót, hogy a törvény szerint büntesse meg, hiszen dokumentálhatóan hazugságokat állít rendszeresen a kereseteiben, de egy bíró sem akar foglalkozni ezzel. Szinte lovat ad alá a hatóság, pedig papírokkal tudtam mindíg alátámasztani, hogy rágalom és hazugság amit összeír, és csak azért teszi, hogy magát egy szegény szerencsétlen nőnek állítsa be, akinek az agresszív férjétől el kellett menekülnie. Persze a valóságot utána már hiába írom le, hiába csatolom be a papírokat, bizonyítékok tucatjait, egyszerűen azt mondják, hogy ez nem tartozik ide, örüljek hogy megnyertem a pert.

Csak én már nagyon unom, hogy már évek óta kéthetente bíróságra kell járkálnom, nem tudok dolgozni, válaszolnom kell a keresetekre, stb.

Ki akartam menni dolgozni külföldre, de onnan nem tudnék kéthetente hazajönni, és ha hagyom, nem reagálnék rá, úgy a hazugságai alapján még ellenem ítélnének. Így ez a lehetőség is elúszott.

Őt csak a vélt sérelmei és a személyes kicsinálásom érdekli, pedig már rég elváltunk, többet is kapott jóval, mint járt volna neki, de csak a békétlenség a célja. Van egy feminista ügyvédje, aki adja alá a lovat (hiszen ő is jól jár vele, lassan már belőle él), és arra azért figyelnek, hogy olyat ne tegyenek, ami pénzbüntetésnél komolyabban lenne súlytható. Az meg nem ér semmit. Az összes pénzét ügyvédre meg perekre költi, de azt mondja, neki ez megéri, mert fejébe vette, hogy kicsinál és tönkretesz minden értelemben.

Hogyan lehet elérni, hogy szálljon már le rólam? Minden lehetőség érdekel, amiből nekem nem lehet bajom.


2013. máj. 15. 12:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Rágalmazásárt és hatóság félrevezetéséért már feljelentettem, de sajnos elutasították, mert egyszer későn adtam be a feljelentést (mikor már sokadszorra írta le a rágalmakat, amit művel, ahelyett hogy azonnal beadtam volna az első rágalmazására), és az volt a válasz hogy a tudomásomra jutástól számított 30 napon belül kell. A másikban nem megállapították, hogy az nem minősül hatóság félrevezetésének, hogy felperesként nem valós tényeket közöl a bírósággal. A határozat lényege az volt, hogy a felperes bármit hazudhat, csak a tanúnak van igazmondási kötelezettsége. No comment. Hamis tanúzásért meg nem tudom feljelenteni, mert nem tanú, hanem feljelentő illetve felperes.
2013. máj. 15. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!