Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tovább? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Nem tudom meddig tudom még elviselni ezt!

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk, 2 éve házasok, van egy tündéri fiúnk, 16 hónapos, de a kapcsolatunk számomra már semmit nem jelent, csak a vagyoni összetartozást.

A férjem állandóan piszkál mindenért, soha semmi nem felel meg(ha az ebéd időben kész van akkor miért nincs elmosogatva, ha 5 perccel előbb kész van és el van mosogatva akkor meg "kihűlt" az étel és társai). Van egy nagyon jó barátnőm, 30 km-re lakik, hol én megyek hozzá a fiammal meglátogatni, hol ő jön(hetente 1szer találkozunk, már ha engedik az anyagiak illetve a párom), a páromnak ez nagyon nem tetszik, így soha nem hagy nekem itthon egy forintot se(boltba is inkább ő jár, nehogy "átverjem" akár 5 forinttal is), sőt a saját autómból is kiautózza a benzint, nehogy meglépjek a barátnőmhöz sunyiba. (Soha nem volt olyan, amiről ne számolnék be neki.)

Én nem mehettem el a barátnőmhöz, mert nem volt pénzünk, de ő hazahozott 3 birkát és 1 nyulat 1 héten belül, természetesen nem ajándékba kapta.

Nekem és a fiamnak azért jut étel és tiszta ruha, mert a szüleim segítenek.

Anyukám külföldön van, az ő házában lakunk, apukámék 60 km-re, mindkettőjük segít, de egyenlőre egyikőjük sem tudná felvállalni az eltartásunkat(néhány hónap még) a fiammal, ezért függök a páromtól.


Milyen munkát tudnék elvállalni érettségivel és egy 16 hónapos babával(nincs bölcsi itt)?

Hogyan tudnék kilépni ebből az ördögi körből?

Aki hasonló helyzetben volt hogyan tudott megoldást találni?

Annyira tanácstalan vagyok.


2013. máj. 30. 08:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Igen utolsó, igazad van, most már rájöttem, csak én tényleg tiszta szívemből szerettem....:(

2013. máj. 30. 11:36
 12/15 anonim ***** válasza:
Figyelj mindenképpen beszélj a szüleiddel,szerintem gyorsan nézz bölcsi után és már most nézz munka után!Férjednek nem kell tudnia,hogy munkát nézel,mert ahogy olvastam talán még alád is tenne!Mindenképpen válás a vége ez jobb nem lesz sajnos az évek múltával rosszabb!Hidd el ezt tapasztalatból mondom,sajnos én is így jártam!Ma már egyedűlálló anyuka vagyok és sokkal jobban jövök ki és nyugottabb vagyok!Arról nem beszélve,hogy a gyereknek is jobb lesz,hidd el ő is érzi a feszültséget köztetek és ha nem akarsz egy idegroncs lelkibeteg gyereket tovább lépsz még fáj is!ez is tapasztalat!Neked még nem késő!Jobb külön békességben mint eggyütt háborúban!Elnézést a helyesírási hibákért siettem!Az első válaszoló voltam!
2013. máj. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az aki 16 évesen szült és lovakat tart?
2013. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Igen utolsó!

Köszönöm a válaszokat, tegnap este közöltem vele, hogy arra az ajtó, nem akarok tovább vele lenni. Felhívtam aput, hogy lemondjam a nyaralást, meg azért vázoljam a helyzetet, ők meg lejöttek, aztán addig addig, hogy miért nem próbáljuk meg, meg kompromisszum az élet meg stb, hogy a párom nem hajlandó elmenni...

2013. máj. 31. 07:27
 15/15 anonim ***** válasza:
Remélem azóta azért sikerül megszabadulni tőle.
2015. okt. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!