Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Felhaborito nemelyik "anyuka"....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhaborito nemelyik "anyuka". Hogy gondoljak azt ha ok nem visznek semmit a hazassagba, megis mi jogon kovetelnek utana mindent? Azert mert szultek? Az nem jogositja fel oket szerintem.

Figyelt kérdés
Masrol sem szolnak itt a dolgok , csak arrol h apukat total kisemmizni, mindent elvenni... Anyakent es nokent erre en keptelen lennek. Egyesek meg mindezt buszken teszik az helyett h megteremtenek maguknak... Bar kenyelmesebb bele ulni a keszbe...
2013. jún. 27. 17:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Igen de van ahol nem így működik utolsó és minden az anya nyakába szakad....
2013. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Le lett írva az egyik véglet. Van másik is. Nővérem és a férje nulláról indultak. Együtt dolgoztak, vettek házat. A sógorom a nővérem nevére váltotta ki a vállalkozóit. Egészen a szülés napjáig dolgoztatta, mellette főzött mosott. Mindkét terhessége után amikor már járni tudott, dolgozott is. A második gyerek után pattant a férje, egy fiatalabbal. Vitte a pénzt a kocsit. A házból nem tette ki, mert az új arának volt szebb is, na meg azt a gyerek nevére vették a gyerek meg nem kellett. A nővérem maradt, egyedül nem tudta vinni féléves gyerek mellett a vállalkozást, gyest akkoriban nem kaphatott. Megszívta. Nem tudta fizetni a rezsit. Az exe új életet kezdett, ő megy próbálta túlélni a régit. Bejelentett munkája nem volt, gyerektartást nem fizetett. Nem lehet ebből sem általánosítani, úgy mint ahogyan más esetből sem. Egy párkapcsolat annál több, mint, hogy valaki beleül a készbe. Nem ennyire egyszerű. Azért egy éveken át tartó kapcsolatba mindkét fél tesz bele jócskán. Na meg ugye a gyerekeknek joguk van a megszokott színvonalon élni. Ma már csak tudja mindenki (még az a szerencsétlen férj is akit majdan kisemmiznek), hogy hogyan is fogan az a szerencsétlen lurkó.
2013. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Döntse el mindenki, kinek van igaza:


-sógor dolgozik éjjel-nappal, szó szerint. Van jó pár milliója, de ez évek óta így megy.

-nemrég összejött egy csajjal. Nem házasok. Csajnak van minimálbére, sógornak kb havi 500.000-e.


Sógor meg szeretné venni a lakást, ahol albérletben laknak. Csaj felháborodva meséli, hogy amikor megkérdezte, hogy akkor felesbe megy-e majd a lakás, hogy fele övé, fele a srácé, a srác azt mondta, hogy nem, hogy a srác ezért mekkora szemétláda.

2013. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a srácnak van igaza, még a további kapcsolaton is elgondolkoznék a helyébe.
2013. jún. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Ja, persze a srác pénzéből lesz a lakás.


Merthogy ő meg főz a gyerekre, meg takarít rá.

(mondjuk én is főznék és takarítanék bárkire, egy fél lakásért)

2013. jún. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én voltam aki hosszabban leírta a történetét.

Viszont azt hozzáteszem, hogy egyáltalán nem a férfiakat szeretném védeni és a nőket szidni, mert tudom, hogy nem az én esetem az általános, bár sajnos egyre több hasonlóról hallani. A nők így csinálják, a férfiak meg máshogy. Sajnos nagyon sok férfitársam miatt is szégyenkeznem kell férfiként, és rengeteg olyan eset is van, ahol az alkohol borít fel mindent. Sőt olyanról is tudok, hogy a pasi vállalkozásában a nő volt az ügyvezető papíron, a pasi meg a nő háta mögött szépen csődbe vitte a céget, kimentette magának az összes pénzt, hátrahagyott a nőnek egy csomó adósságot, ráadásul majdnem lecsukták a nőt adócsalásért, mert ugye ő volt a felelős papíron a dolgokért. Szóval mindkét nem közt találni nagyon aljas embereket, ez sajnos nem nemfüggő. De akit egyszer átvertek, az utána már annak sem igazán fog hinni, akinek lehetne.

2013. júl. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!