Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Felhaborito nemelyik "anyuka"....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhaborito nemelyik "anyuka". Hogy gondoljak azt ha ok nem visznek semmit a hazassagba, megis mi jogon kovetelnek utana mindent? Azert mert szultek? Az nem jogositja fel oket szerintem.

Figyelt kérdés
Masrol sem szolnak itt a dolgok , csak arrol h apukat total kisemmizni, mindent elvenni... Anyakent es nokent erre en keptelen lennek. Egyesek meg mindezt buszken teszik az helyett h megteremtenek maguknak... Bar kenyelmesebb bele ulni a keszbe...
2013. jún. 27. 17:39
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Kisemmizest azokra ertettem akik jogtalanul kovetelnek.. Hazassag elott szerzett ingatlanokbol is.. Tenyleg nem ertem..egy no onkent vallalja az anyasagot es mindazt ami ezzel jar.. Ferj hozza jarul tobbnyire anyagilag, de ha valasra kerul a sor, mert hat sosem lehet tudni. En se gondoltam h elvalunk. De nem tudnek kovetelozni.. Nem tudnek hasznot huzni a gyerekre hivatkozva.. De hat mindenki mas.
2013. jún. 27. 18:20
 12/26 anonim ***** válasza:
96%
A házaságban csak az közös amit a házaság alatt szereztek, ami elöüte meg volt az különvagyon, a kérdésed értelmetlen.
2013. jún. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
83%
Erre találták föl a házassági szerződést. Ha meg a hapsi beleültet egy nőt a készbe, gyereket csinál neki és előtte még házassági szerződést sem kötnek, úgy kell neki.
2013. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
59%

veregesd meg a vállad hogy te menyire szuper vagy a többiekkel meg nem kell foglalkozz. Nem vagy Teréz anya, hogy minden elvált apa mellett ott állj, ha meg így érzed hozz nekik egy segélyalapot.


Nőben is pont ugyanannyi undorító van mint férfiban.

2013. jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Nem erzem magam Terez anyanak.. De tiszta a lelkiismeretem h nem dontom nyomorba a masikat es nem mas hatan akarok megelni.. Ahogy teszi sok "anyuka" aztan a gyerek dolgaira nem tellik. Ha rajtam mulna a torveny tuti nem ez lenne... Egy anyanak is annyit kell hozza tenni, mint egy apanak.. De csak toluk varjak a megoldast... Ez ami nem tetszik..
2013. jún. 27. 21:14
 16/26 anonim ***** válasza:
79%

de nem rajtad múlik...


minden eset más, szerintem nem kéne ezzel foglalkoznod hogy más elvált pár mit hogyan csinál. Örülj neki hogy a te életed rendben van és kész.

2013. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos a kérdezőnek nagyon igaza van, tipikus szituáció ez a mai világban, és sajnos a kívétel a kisebbség.

Saját magam is megtapasztaltam mindezt. Már a házasság előtt volt kocsim, lakásom, a feleségemnek semmije. A váláskor kb. kétszerannyit fizettem ki neki, mint amennyit egész életében keresett, miközben a fizetését magára költötte, csak mert közben eladtam a lakást és építettem egy házat, persze az én munkámból, de mivel házasok voltunk ez ugye feleződik. Amikor aztán kezdett rosszabbul menni a cégem, már nem volt elég neki semmi. Kitalálta, hogy kifoszt, kicsinál és kirak a házamból. Összeállt egy maffiózó taxissal, akivel kieszelték, hogy én verem őt. A hatóságok meg hittek neki, mert ő a nő. Persze a bíróságon három év feljelentgetés meg pereskedés után ejtették a vádat és bebizonyosodott, hogy csak ő találta ki az egészet, de ezalatt, hogy mit éltem át, nem kívánom senkinek. Nem hagytam magam, ez volt a bűnöm. Mivel csak három lakás árát kapott, nem vihette a házat, ami nagyrészt a különvagyonomból épült, még ma is folyamatosan feljelentget, perel, és persze ellenem neveli a gyerekeket, akiket persze úgy nevel, mintha azok a saját tulajdonú tárgyai lennének. Lételeme a békétlenség, amihez van egy feminista ügyvédje, akinek mivel nincs munkája, belőle él. A pereket persze sorra nyerem, de rengeteg energiám megy el rá, és én már hiába szeretnék békét, nem adatik meg. Ő persze egyszer sem gondolkodott el rajta, hogy anyagilag mennyit tett bele a házasságba és mit vett ki belőle, és akkor még nem is beszélve arról, hogy mekkora előnyhöz jutott az életben a nevem miatt, amit persze nem akar levenni, bármennyire is utál.

Úgyhogy most megmaradt a házam, meg az öreg autóm, de nincs komoly jövedelmem hozzá, a farokméretemet meg nem írom le. A nőkben pedig nem igazán tudok bízni, bár nem tudom, hogy mit hoz még a jövő.

2013. jún. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Utolso! Koszonom h leirtad mindezt egy ferfi szemszogbol. Sajnalom ami tortent, hidd el leteznek meg normalis nok :) csak mar nagyon ritka ebbe az elkorcsosult anyagi vilagba :/
2013. jún. 28. 10:39
 19/26 anonim ***** válasza:

Igazából kiírtál egy kérdést, hogy te mennyire jó fej vagy...


Utolsó válaszadó (elvált ffi):

azért nem minden nő ilyen ahogy nem minden pasi sem olyan. Előbb utóbb megtalálod a méltó párod, csak előtte pihend ki magad. Remélem a gyerekek azért majd idővel rájönnek mi a helyzet.

2013. jún. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

"olyan sokan elfelejtik hogy a hazimunka meg a gyerekneveles is munka. ha massal akarod elvegeztetni (bejarono, babysitter) eleg jo penzt ki lehetne fizetni erte. de ha anyuka csinalja, akkor semmit nem er? SENKIT nem szabad kisemmizni, nem csak a ferfit."


Nálunk például a házimunkából gyereknevelésből pont ugyan annyira kivesszük mindketten a részünket.

2013. jún. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!