Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lefeküdnétek (akár rendszerese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnétek (akár rendszeresen is) a volt házastársatokkal évekkel a válás után, ha egyikteknek sincs senkije? Kibékülésről, "újra megpróbálásról" nincs szó, csak szexről.

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 08:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
igaz, csak kapcsolat volt, nem házasság, de azzal az egy exemmel, akivel volt szexuális kapcsolatom, simán lefeküdnék, ha úgy adódna. 3 éve szakítottunk, szoktunk beszélgetni, nem utálkozunk. ha nem lenne párom és igényem lenne a szexuális kapcsolatra, belemennék. mintha haverról lenne szó.
2013. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Igen, gondolkodás nélkül.
2013. szept. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Minden további nélkül, bármelyikkel. Nem azért váltunk mert utáljuk egymást.
2014. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Soha.
2014. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Érthető, hogy kényelmes, de jó esély van rá, hogy valamelyikük sérülni fog. Nem tudom, hogy ilyen helyzetben megtenném-e, de a volt barátommal többször is lefeküdtünk egymással a szakítás után, és érzelmileg mindketten rosszul jöttünk ki belőle. Az is igaz, hogy akkor még csak 17 voltam, felnőtt fejjel könnyebb az ilyet kezelni, de azét úgy sem egyszerű.
2014. febr. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

régi kérdés, de állandó aktualitással bír...mondhatni örök.


szóval: igen. fő a változatosság, és nem kell sokat magyarázkodni.

2014. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

most látom, hogy ki lett emelve a kérdés. a 21-es válasz az enyém, csak másik regről, mert oda elfelejtettem a jelszavam.

fél év alatt annyit véltozott a helyzet, hogy a srác, akiről írtam, hogy simán, mintha haver lenne, kb a hozzászólás után 2 héttel vallott szerelmet, hogy ő még mindig engem szeret (3 év után!). szóval változott a véleményem: nem, semmiképp nem feküdnék le olyannak, akivel kapcsolatban álltam valamikor, mert ki tudja, milyen rejtett érzések vannak ott.

2014. jún. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Simán, ha úgy alakul. Amúgy miért zavar az téged, hogy a szüleid összebújnak? Ha a szex jó volt, miért kéne idegenhez menni, ha ketten ezt meg tudják jól oldani. Amúgy meg lehet hogy lesz még más meglepetés is számodra, mert lehet hogy majd bejelentik, hogy újra együtt vannak. Ez csak jó hír lehet. Másrészt azért is jó ha így van, mert akkor biztos hogy nem gyilkolják egymást, mert ha így tennének nem tudnának szexelni egymással. Szóval a válaszom igen.
2014. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
27: miért baj ha "rejtett" érzelmek vannak egyik részről. Megtapasztaltam már mindkét oldalát az esetnek, és inkább jól sült el mindkétszer.
2014. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!