Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lefeküdnétek (akár rendszerese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnétek (akár rendszeresen is) a volt házastársatokkal évekkel a válás után, ha egyikteknek sincs senkije? Kibékülésről, "újra megpróbálásról" nincs szó, csak szexről.

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 08:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
83%
Nem feküdnék le vele, mert nem véletlenül lett ex.
2013. szept. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
91%
Semmi kivetni valót nem látok benne. Főleg, ha élvezni is tudják egymást. Ez lehet az igazi, érdek nélküli sex.
2013. szept. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Ha vége van valaminek, akkor az nálam is azt jelenti, hogy minden értelemben vége, vagyis no szex.
2013. szept. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
78%
Örülj neki kérdező, hogy így alakultak a dolgok. Ahogy mondani szokták: ebből még akármi is lehet..
2013. szept. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ezzel ne foglalkozz. Amúgy akár örülhetnél is neki, mert ha lazán is, képtelenek elszakadni egymástól.

Mindketten biztos tudnának mással is szerető kapcsolatot fenntartani. Ők mégis egymást választják.

Igen. Ez a se veled, se nélküled.

Hagyd őket, ki tudja, talán egyszer, mégis csak együtt élnek újból.

2013. szept. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
0%
Ez szerintem,mind két fél részéről egy eléggé vissza taszító viselkedés lenne.Ha már ezt tenném,akkor könyörgöm....miért váljak el?Ha már elválnak a felek,akkor azt mindenestül tegyék!
2013. szept. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
65%
Biztosan nem!
2013. szept. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
65%

Ilyen esetben az egyik fél mindig titokban reménykedik a folytatásban, és amikor a másik közben rátalál az "igazira", nagyot csalódik.

Többnyire a csalódott fél a nő szokott lenni.


A válaszom: nem.

Azért nem, mert ha már lezártam az életem egy szakaszát, akkor nincs tovább.

Új úton indulok el.

Ha szexpartnert keresnék csak, akkor sem vele.

2013. szept. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
47%
Egyébként szerintem sem normális dolog ez. Ha egy volt pár összejár dugni, akkor ott még kötődés van. Erre nem lehet ráhúzni a "szabad szex" fogalmát". Pont hogy nem szabad, mivel kötődés van. Akit teljes ívben leszarok és nem kötődöm hozzá, azzal nem fekszem le. Meggyőződésem, hogy a szex soha nem "csak" szex.
2013. szept. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
65%
Én ennél érdekesebbet hallottam. Egyik ismerősömtől elvált a férje, és újra megnősült. Az ismerősnek viszont nem volt másik kapcsolata, ezért kérte a volt férjét, szexeljen vele. Addig szexeltek, hogy terhes lett, született egy lánya. A volt férj persze nem akarta, hiszen neki azt mondta a nő, hogy gyógyszert szed, de csak gyereket akart.... Közben az új feleségtől is született két gyerek, két fiú. Később az új feleség is megtudta, hogy a férjének gyereke lett a volt feleségétől, hát.... állt a bál. Szerintem azért ez már elég durva. De az ismerősöm csak nevet rajta, és örül, hogy ilyen jól sikerült a dolog. (Ez már több, mint 20 éve volt, a gyerekek felnőttek, de a kicsik nem is tudnak a nagyról, az apa azóta nem tartja a kapcsolatot a volt családjával, az új feleség pedig megbocsátott a férjének.)
2013. szept. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!