Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem válni akar és nemtudo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem válni akar és nemtudom, hogy kérhetek e tartásdíjjat, mivel nekem csak 27000Ft a jövedelmem? 31 éve vagyunk együtt, sajnos nemtudok dolgozni menni mert nincs hova.

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 22:14
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Kiváncsi lennék,hogy szerinted akkor mitől jó egy feleség?Nem csak szét tettem a lábaimat,hanem mindent megcsináltam,amit csak kért,nem vagyol prűd.Igyekeztem a kedvében járni csak viszonzást nemkaptam.Az apjuk szeretete pedig nemhiányzott a fiúknak,mert szinte alig volt otthon.Nemvolt soha veszekedés,verekedés és éjjel sírtam,amikor senki nem látta.Most is biztosítanak a szeretetükről éa mind a ketten azt mondják,hogy nemérdemlem meg,amit az apjuk csinál velem.Különben a világ fele ő nem mutatja a rossz oldalát,csak itthon ilyen mogorva,durcás.
2009. nov. 5. 19:42
 32/33 anonim ***** válasza:
66%

Kedves 07:55-ös!

Ha nem ezektől jó a feleség, akkor még mitől???!!!

Kezdő másfél éves feleség vagyok, és 1 éves anyuka. Mit lehet még ezek mellett tenni, hogy jobb feleség legyek???!!!

Bocs, de akkor már arról is írhatnál, hogy mitől jó egy férj......Azért érdekelne...Nem semmi a véleményed....

2009. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

18:39

Komolyan szerinted csak ezektől jó vagy rossz egy feleség? "mos ,főz, takarít, és szétteszi a lábát amikor a férje igényli"

Ha csak ezek vannak meg akkor ez egy jó bejárónő+k.rva keveréke.A felség legyen társ, barát

2009. nov. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!