Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 15 éve ismerem a férjemet,11...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éve ismerem a férjemet,11 éve vagyunk házasok, van egy csodálatos 4 éves gyerekünk.2 hete kiderült, hogy van egy másik nő az életébe. Megérte elveszíteni a családját?

Figyelt kérdés
Túl sokat "túlórázott",és sok jel utalt rá,hogy valami nincs rendbe. Nyomoztam. Találtam leveleket. Neten ismerte meg, és elég közel lakik hozzánk. Kérdeztem tőle, hogy találkoztak-e aztmondta nem, és odaadtam neki a leveleket amit írtak egymásnak. Szerintetek mi volt a válasza?Férre értésről van szó:).Azt hogyan lehet férre érteni,ha szerelmes verseket írt neki,és kiderült nem is egyszer találkoztak,testét dicsérte...Ez a barátság?? Mert szerinte csak barátok! Ezt én nemtudom megbocsájtani neki. Nekem fontos a kapcsolatba az öszinteség és a hűség. Most ő rendesen lerombolt mindent. Nemtudom hogyan tovább. Ugye van egy közös gyerekünk,házunk is közös. És jelenleg nincs is munkahelyem,amit kapok pénzt az igen csekély. Ugyhogy nemtudom hogyan tovább. Mert ő sem akar menni(gyerek miatt).De én ugyvagyok vele,hogy csak a gyerek miatt nelegyünk együtt. De közbe meg ugyanugy beszél a barátnőjével,és szerintem találkoznak is. Tehát nembánta meg a tettét. Már nemjelentek neki semmit! Csak akkor mi lesz,ha a csajnak már nemkell? Próbálna visszajönni a családi fészekbe? Én ide már nemengedem be. Ő akart kirepülni!! Van ötletetek,hogy mit tegyek?
2009. nov. 4. 00:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
56%
Mindenképp dolgozz valamilyen megoldáson. Abban mi itt nem tudunk tanácsot adni, hogy hagyd ott, vagy maradj vele, ezt neked kell eldöntened. A lényeg, hogy a helyzeten változtatni kell, úgy hogy ne kockáztasd a gyermeked és saját magad biztonságát semmilyen szempontból.
2009. nov. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 10:46-os te is igy csinaltad amikor valtal? Mert ezt olyan szepen leirtad, csak az a kar, hogy a valosagban sajnos nem igy van!

Tudod meg annak all feljebb, aki megcsalja a masikat, es meg o a merges, o akar bosszut allni, o fenyegetozik (egyszoval o bunkoskodik).

Ha ilyen egyszeru lenne a valas, mint ahogy te leirtad, gondolom a kerdezo is mar megtette volna.

2009. nov. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál abból számomra egyértelmű, hogy nem fogsz válni. Sokan élnek egy-két,sőt három lenyelt békával, mert így kényelmesebb, mégha megalázó is.

Lelehet pontozni, de sajnos ez az igazság. Sok nő kényszerből sokmindent eltűr. Hasonló helyzetben lehet, hogy én is ezt tenném. Ez csak akkor derül ki, ha az ember belecsöppen egy ilyen szituba. De az biztos, hogy a szívem szakadna meg.

2009. nov. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
52%
Én csak egyszer néztem el a megcsalást,meg hogy elhagyott egy másikért...jött,könyörgött,h ne haragudjon,minket szeret stb duma!Aztán ismét terhes lettem,összecuccoltunk mden tök jó volt,mind addig még ismét le nem lépett...nos ezt már nem nyelem le...és mint már 8óra körül írtam,van is új kapcsolatom!
2009. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mindenekelőtt azt ajánlanám, hogy keress munkát, mert Ő tisztában van vele, hogy ki vagy szolgáltatva neki anyagilag. Ráadásul gyerekelhelyezésnél a bíróság előtt is sokat nyom a latba, hogy a gyerekeknek anyagi háttere meglegyen. Ha váláson töröd a fejed, mindenesetre, gyüjts bizonyítékot, melyen nem árt ha dátum is szerepel. Ezt teheted úgy is hogy te nyomozol utánna, vagy valamelyik ismerősöd. Ne könnyitsd meg a helyzetét azzal hogy csak úgy otthagyod az otthonod, hogy oda is vihesse a nőjét. Ne a nőbe lásd a hibát, mert ha nem Ő , akkor lenne más csaj, ez a férjeden múlik. Valamiért elment mást keresni, hogy ez a nő vagy más teljesen mindegy. A gyerekek érdekében nem tartom jó ötletnek az együttmaradást, de addig én nem lépnék, amig nincs munkám. A hűtő - és lakásfelosztást akkor javasolnám, ha már rendelkezel saját jövedelemmel. Viszont ezesetben számolhatsz vele, hogy sima bántásból még arra is vetemedhet, hogy oda viszi a csajt, ha már a gyerekek lefeküdtek, és te hallgathatod a hancúrózásukat. Viszont akkor felveheted őket és elküldheted a csaj pasijának. Kivánom hogy a helyzethez viszonyítvja jól tudj dönteni.
2009. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a hímneműdet.
2009. nov. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Kerdezo, hazajott aztan vegulis mar a ferjed a hetvege utan?
2009. nov. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
100%

Sajnálom,hogy ilyen helyzetbe kerültél,de maximálisan tudom,min mész keresztül.

Nekünk 3 közös gyermekünk van,és 5 éves viszonya volt a férjemnek mellettem.Mikor kiderült,azt mondta,nem akar elhagyni minket,fogadjam el,hogy van másik,és ő mindent meg tesz értünk.Én nemet mondtam.A gyerekért sem lehet mindent fiókba rakni.Nekem sem volt munkám,és egyedül voltam.De a neten,társkeresőn megtaláltam a párom,aki megbecsül,tisztel és a gyerekekkel együtt szeret.Nem bántam meg,hogy erőt vettem magamon,és volt bátorságom új életet kezdeni.

Neked is ezt tanácsolom.Légy bátor,és erős!

2009. nov. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Igen hazaért a férjem. Péntek reggel elment itthonról,és szombat estére igérte,hogy hazajön,de nemérkezett meg. Rokonokkal beszélt,nekik szólt(ők azthitték velem is tudatta). Vasárnap este fél 21-kor megérkezett mosolyogva,köszönt én meg elmentem mellette,és nemfoglalkoztam vele. Érdekes a barátnője nem volt egész hétvégén,csak hétfő délután a hotdogon. A család próbálja jó útra terelni,hogy beszéljünk legalább,de nem igazán hajlandó. Tegnap is rászántam magam,hogy beszélek vele,mit is akar. De amikor beléptem a szobába,gép bevolt kapcsolva,és nagyon vidáman beszélt este fél 22-kor egy csajjal(azt hallottam). Ugyhogy elmaradt a beszélgetés. Igen a válás szóba került mindegyönknél. Csak van egy olyan probléma az egésszel,ha válunk akkor oda lesz mindenünk,főleg nekem. Azzal még várnék hátha visszatér a való világba. Bár ha együtt maradnánk,tudom nem lesz már felhőtlen a kapcsolatunk. De aztszokták mondani 1 esély jár mindenkinek,kitudja,hogy mivel teszek jót. De,ha neki a barátnője kell,és vele akar élni,akkor megértem és elengedem(hiszen már elvan engedve). Van valaki aki megtudta bocsájtani a társának a férre lépését?? És,ha igen,akkor mi változott?? Köszönöm a válaszokat!!
2009. nov. 18. 13:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!