Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 15 éve ismerem a férjemet,11...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éve ismerem a férjemet,11 éve vagyunk házasok, van egy csodálatos 4 éves gyerekünk.2 hete kiderült, hogy van egy másik nő az életébe. Megérte elveszíteni a családját?

Figyelt kérdés
Túl sokat "túlórázott",és sok jel utalt rá,hogy valami nincs rendbe. Nyomoztam. Találtam leveleket. Neten ismerte meg, és elég közel lakik hozzánk. Kérdeztem tőle, hogy találkoztak-e aztmondta nem, és odaadtam neki a leveleket amit írtak egymásnak. Szerintetek mi volt a válasza?Férre értésről van szó:).Azt hogyan lehet férre érteni,ha szerelmes verseket írt neki,és kiderült nem is egyszer találkoztak,testét dicsérte...Ez a barátság?? Mert szerinte csak barátok! Ezt én nemtudom megbocsájtani neki. Nekem fontos a kapcsolatba az öszinteség és a hűség. Most ő rendesen lerombolt mindent. Nemtudom hogyan tovább. Ugye van egy közös gyerekünk,házunk is közös. És jelenleg nincs is munkahelyem,amit kapok pénzt az igen csekély. Ugyhogy nemtudom hogyan tovább. Mert ő sem akar menni(gyerek miatt).De én ugyvagyok vele,hogy csak a gyerek miatt nelegyünk együtt. De közbe meg ugyanugy beszél a barátnőjével,és szerintem találkoznak is. Tehát nembánta meg a tettét. Már nemjelentek neki semmit! Csak akkor mi lesz,ha a csajnak már nemkell? Próbálna visszajönni a családi fészekbe? Én ide már nemengedem be. Ő akart kirepülni!! Van ötletetek,hogy mit tegyek?
2009. nov. 4. 00:39
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
83%
Én nem maradnék együtt vele, de én dolgozom. Te nem tehetsz mást, mint hogy vele maradsz mivel egyedül nem tudsz megélni. Ezt ahogy én tudom, úgy hidd el ő is tudja. Sajnos patt helyzetben vagy, nem tehetsz semmit. De ne feledd, Isten nem ver bottal! Ha lesz stabil munkahelyed amiből el tudod tartani a gyermekedet és magadat is, továbbá fenn tudsz tartani egy lakást, ahol élhettek, akkor el tudsz válni. Addig meg képezd magad! Nagyot fog bukni a kedves férjed, csak okosan kell csinálni!
2009. nov. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Szeretném megkösszönni mindenkinek a véleményét! Sajnos tényleg sokan vagyunk,akiket megcsalt a párjuk. A "hölgyet" személyesen nem ismerem,de tudtom ki az. Amikor megismerte a férjem,tudatta velem,ez már fél éve volt,de akkor csak barátként. Már akkor volt egy olyan érzésem,hogy veszélyes lesz ez a nő. És így is lett. A "hölgy" tudja,hogy vagyok én,és,hogy van gyerekünk. Ennek ellenére is megtette,hogy a férjemet "vigasztalja". Tudom két ember kell hozzá,ezért nem csak a "hölgyet" hibáztatom. Ráadásul van neki vöéegénye! Igen,jól látjátok! Ehez a nőhöz nincs is mit hozzáfűzni. Ezt nemtudom a férjemnek megbocsájtani. Ha egyszer megtette,megteszi máskor is. Sajnos,most annyira rózsaszín felhőket lát,hogy csak vele van elfoglalva.Felsem mérte,hogy elveszíti a családját. Munkát keresek,hogy nefüggjek ennyire tőle(de nagyon nehéz találni).Ha a házat eladjuk,abból sem marad annyi pénzem,hogy vegyek egy másikat. Családhoz költőzni nemtudok,mert elég messze vannak,és mivel a fiam ovis,nemszeretném a lelkivilágát összetörni. A nővérével ma tudtam beszélni erről az egész helyzetről(nagyon jó volt kibeszélni magamból,főleg "családtagnak"). Nagyon megvolt lepődva,de ő sem folytatná az egészet. Mert ez már nem az a kapcsolat lenne ami előtte volt(semijen téren).Amugy nem is erőlködik,hogy bocsánatot kérjen,vagy látnám rajta a megbánást! Sőt,inkább látom rajta,hogy boldog. De nem azért,mert velem van. Szombaton lesz a gyerekünk szülinapja. Nemsokára karácsony a szeretet ünnepe,amikor a család együtt van. Amikor ezekre gondolok elvagyok nagyon keseredve,de nem is magam miatt hanem a gyerekem miatt. Az én szüleim is elváltak és a férjemnek is. Mindig azt mondta,nemfogunk addig eljutni,hogy csonkacsaládba nöjjön fel a gyerekünk,mert ezt mi átéltük. Ennyit az igéreteiről!!!
2009. nov. 4. 23:00
 13/29 anonim válasza:
92%

Úristen,mintha rólam írtál volna:( Csak az én férjem egy munkahelyi szajhával csinálta(ja?) 10 hónapos babánk van... Én próbáltam megbocsájtani (állítólag megbánta),de nem jó már így sem, és nem is vagyok biztos benne, hogy "végzett" a ribanccal...Az biztos, hogy egy ilyen után nem jó együtt élni, most ne a gyereket nézd - neki is jobb, ha Te nyugodtabb vagy. Ha tudsz,lépj, hamarabb szabadulsz a lelki tehertől, így csak felőrlődnek az idegeid:(

Kitartás!!

2009. nov. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
66%
Ezert utalom a ffi-akat! Mert egyforma mind! A nok is kutyak sokszor, na de a ffi-ak mit meg nem engednek maguknak...hm. A csaj volegenyenek igazan szolhatnal, remelem elmondod neki, nehogy egy ilye ribancot vegyen el felesegul. Szornyu, meg olvasni is rossz amit irtal. Hogy a szex legyen a legfontosabb az emberek eleteben???
2009. nov. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
92%
Mikor megcsalt a férjem és kiderűlt,Szent este napja volt.A gyermekemnek az ajándékot sem érkeztem átadni, akkor jött a telefon a nőjétől.Két évig próbáltam utána még vele élni a 14 éves gyermekem,és a közös vagyon érdekében.Nem ment!Szép lassan elhidegűltem tőlle,minden napos viták a nő miatt,mert folyamatossan tagadta. Már rá sem bírtam nézni.Én léptem önfejűen semmit nem átgondolva.A nulláról indultam,vettem egy kis lakást hitelre,egy életre eladósitottam magam,nagyon nehezen élek meg,néha a szülők segítenek.Kisem hűlt a helyem,már ott lakott az a nő a volt otthonomban,akivel mint kiderűlt utólag két évig folyamatossan csalt.Nem tudom jó döntést hoztam-e akkor,mert ha tovább éltem volna vele,leggalább anyagi biztonságba lennék.Nagyon meg kell gondolni a lépéseket,mert az élete az embernek,sokkal rosszabúl is alakulhat,ha csak nem jön egy királyfi,aki meg ment egy rossz házasságból.Bárcsak igy tettem volna,ráértem volna akkor lépni,társal nem egyedűl a nagy betüs életbe.
2009. nov. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
73%
Nehéz, de ne kereseredj el. Még fiatal vagy és lesz lehetőséged találni valakit. Viszont az 50-es korosztály, az én szüleim, már nehéz helyzetben vannak. Egy annyi idős nő a kutyának nem kell. A korabeli férfiak a fiatal csajokat keresik, akinek meg eddig nem volt most akar családot. Sajnálom hogy anyu sem lépett ki a házasságból időben. Elteltek az évek és a vége ugyanaz lett.
2009. nov. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
A csaj pasija állítólag tud mindent,de ezt csak mondják nekem. Igen próbáltam a párját felvilágpsítani,iwiw-en,1-szer jött válasz,hogy jól megvannak,megbíznak egymásba...2 levélet is artam amibe elküldtem neki a leveleket,és beleírtam,ha ez neki csak barátság,akkor nem is zavarom tovább. És mi történt?? A "kedves" hölgy olvasta el,és törölte(ezt onnan tudom,hogy neki is írtam,és szinte pár perc eltéréssel olvasta a leveleket).Majd beállított olyat,hogyha küldök nekik levelet rögtön törli. Kérdem én,ha nincs félni valója,akkor miért törölte,és miért volt naponta többször is iwiw-en? Most békén hagyom őket. Bár érdekes dolog van most is,mert a férjem pénteken elment Nagykanizsára munkaügybe,és aztmondta szombaton este jön haza(már vasárnap lassan 4 óra és még nincs itthol). Péntek óta felsem hívott,de még a gyerekét sem. Rokonokat hívta pénteken 2-szer,hogy mi van a fiával. Ennyit nem érdemlek meg,hogy felhívjon?(ráadásul ingyen is beszélne velem). Nagyon elfoglalt. Csak van egy nagy gyanum,hogy a csajjal van. Mert csütörtök este óta nem lépett be a hotdogra,iwiw-re,sehova. De a párja péntek délután volt fent iwiw-en. Ugy látom nincs értelme harcolni...ő már döntött. Pedig lehet,hogy megbocsájtottam volna neki,bár nembiztos,hogy jól tettem volna. Az biztos,hogy nem máról holnapra,idővel,ha bizonyítana,de nem tesz semmit,sőt...ugy látom nincs visszaút,pedig válni nemszerettem volna,de más megoldást nemtalálok. Nem lesz könnyű,elekell engednem..hiszen már ugysem az enyém...
2009. nov. 15. 03:44
 18/29 anonim ***** válasza:
54%
Pasizz be te is!Engem gyerekkel,terhesen dobott ki...és az összes férfi mocsok!De fel a fejjel,mert rájöttem,h aki szeret annak terhesen is kellesz,mert van is új kapcsolatom!!!!
2009. nov. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha a vőlegény ennyire bízik, én lemásolnám a szerelmes leveleket és a kezébe(! nehogy megint el tudjon valamit tüntetni a nő) adnám.

Amúgy pedig tényleg jobb, ha leírod ezt az embert, sajnos úgy tűnik, ő már máshoz vonzódik. Próbálj függetlenedni, munkát találni és minél előbb kilépni a házasságból. A kicsinek is jobb, ha nem lát feszültnek és ha nem kell vasárnap azután érdeklődnie, hogy hol az apja. Minden jót és sok erőt kívánok!

2009. nov. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
75%

Jaj Drágám, látom aludni sem tudsz. Pedig próbálj meg pihenni, nem olyan nagy tragédia ez. Legalább kiderült, és új lappal tudsz kezdeni. Csak valahogy rá kéne venni a férjedet, hogy költözzön el ő. Mert lehet hogy ő úgy gondolta, hogy ez az édes négyes az idők végezetéig folytatódik, és gondolom ezt te nem szeretnéd.

Szóval ha egyelőre nem tudsz elköltözni, az is megoldás, ha a házat felosztjátok, hogy melyik szoba kié, mik a közös helyek. És mindent oldjon meg magának, legyen külön fakkja a hűtőben, nem mosunk rá, nem főzünk neki, nem takarítjuk a szobáját, házirendet csinálunk, hogy a közös helyiségeket mikor ki takarítja, ilyesmi. Gondold át hogy mit szeretnél. Szóval haverira is lehet venni a figurát, és akkor más csak lakótársak lesztek. És én elmennék egy ügyvédhez, hogy elkőkészítsem a válást, és elmennék munkát keresni, na meg pasit is :) Ezért, felosztanám, hogy melyik este vigyáz ő a gyerekre, melyik este én, és a szabad napjaimon elmennék barátnőkkel pasit fogni, nem vagy még öreg, kicsíped magad, hidd el, azonnal lesz jelentkező :)


Szóval az új felállást neked kell bedobnod, mert ő nem fog változtatni, el sem fog menni, csak nézheted tehetetlenül a vigyorgó képét. Úgyhogy ennek vége. Persze nem kell vele veszekedni, de én azt tenném amit fent írtam. Mivel kénytelen vagy vele lakni, ezért a számlákat fizesse ő, adjon neked gyerektartást, amiből magadnak és a gyereknek vásárolsz, így valamennyire független lehetsz, úgymond egy előre hozott bírósági ítélet lenne.

Ha nem hajlandó ehhez alkalmazkodni, akkor bizony elköltöznék anyámhoz, akár mennyire is messze lakik, ugyanis nincs joga téged ilyen helyzetbe kényszeríteni. A gyerek miatt ne aggódj, máshol is ugyanolyan hamar talál barátokat, még nagyon kicsi.

De előtte mindenképpen elmennék ügyvédhez, vagy ha sokat kér, akkor elhívnám a nővérét, te barátnődet, és közönség előtt elmondanám, hogy gondoltam a külön életünket. Hogy legyen tanúm mire mondott nemet. Mert ha nem akar válni, tehát a közös megegyezés nem megy, akkor a bíróság minden körülményt vizsgálni fog, azt is, hogy te mit ajánlottál fel neki, milyen megoldást.


Úgy elsőre ennyi jutott eszembe, de mindenképpen neked kell lépned, mert ő nem fog!!!!!!! és nézd, ő már régóta nem akar veled lenni, nem véletlenül ismerkedett a neten. Úgyhogy nem a nő mászott rá valószínűleg. Sajnos van ilyen, ezen nem lehet változtatni, és felesleges rá ezért haragudni, csak azért kell, hogy hazudozott neked, és még most is azt teszi, mert ne legyenek kétségedi, a NŐVEL VAN A MUNKAÜGYI KIRÁNDULÁSON :) tuti biztos.


Fel a fejjel, és sok sikert és kitartást :) és kezdj el eljárni és feleleveníteni a régi barátságaidat. jót fog tenni.

2009. nov. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!