Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tegnap egy veszekedés után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap egy veszekedés után a férjem fejéhez vágtam mindent, ami a kezembe akadt. Ilyenkor már jobb válni?

Figyelt kérdés
24 éve vagyunk házasok, két gyerekünk van. Eddig végig dolgoztam, összehoztunk egy házat, autót, jól éltünk, rengeteget dolgoztam (én is , ő is). Egy éve felmondtam, mert nem bírtam tovább és azóta nem dolgozom, keresek, de nem találok munkát. Elvégeztem egy tanfolyamot és szeretnék vállalkozni, és itt kezdődtek a bajok. Hogy ő nem fog engem eltartani, amíg beindul, és én az ő kárán ne végezzek karitatív munkát. (míg nem volt más, önkéntesként dolgoztam és folytatni szeretném). Túl vagyunk egy párterápián ami sikeresnek látszott, most viszont minden összeomlott. Nem tudom, merre menjek, senki sem támogat (nem anyagilag gondolom!) de érzem, túllőttem a célon, ebből válás lesz.
2013. okt. 2. 06:58
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Tudod te, mekkora egy masszázságy, összehajtva? :) Bicajjal elég nehéz lenne vinni...
2013. okt. 2. 08:45
 22/50 anonim ***** válasza:
A havi 50 ezer katát hozzászámoltad? (Ha addig meg nem szüntetik?) Az 600 e Ft évente. Ezt ki tudod termelni?
2013. okt. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
Ez nem adómentes! Nem foglalkoztatják, vállalkozó lehet csak.
2013. okt. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:
Kialakult vendégkörrel igen, ki tudom termelni. A huzavona akörül van, hogy még nincs vendégköröm. Ha nem látok hozzá, akkor nem is lesz. De ez már rég nem a kérdésemről szól, bár szívesen beszélgetek a vállalkozás indításáról is :)
2013. okt. 2. 08:51
 25/50 anonim ***** válasza:
0%
A masszázspiac gyógytornászokkal telített, nekik rendes papírjuk van. Ha nem végzel kézi levezetést akkor 5000 Ft-okból nehezen jön össze.
2013. okt. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Te több éve élsz házasságban, mint ahány éve az itt "okos" tanácsot adók nagy része egyáltalán megszületett. Ne vedd magadra ezeket a dolgokat. De arra se nagyon kellett számítanod, hogy egy ilyen névtelen oldalon releváns segítséget kapsz.

Talán meg kellene próbálni külső segítséget kérni? Nincs valaki barátotok, akiben mindketten megbíztok és esetleg tudna köztetek közvetíteni? Mégis csak a kommunikáció a legjobb megoldás.

2013. okt. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
70% -os, miért is éreztem, hogy erre is lesz egy okos válaszod, és a pr.stitúcióra lyukadsz ki?
2013. okt. 2. 08:54
 28/50 A kérdező kommentje:
08:51 Köszönöm.
2013. okt. 2. 08:54
 29/50 anonim ***** válasza:
73%

Anyukám...nem csoda, hogy a férjed hülyeségnek tartja...Ne haragudj, de hol élsz Te? (átvitt és tényleges értelemben is) Értem én, hogy szeretnél újat, de ez nagyon rossz ötlet, hogy a megtakarításotok felét rögtön beleöld. Évek óta válság van, döglődik minden, az emberek meghúzzák a nadrágszíjat ott, ahol tudják, és a masszás igenis olyan luxus, amire nem dobálunk ki mostanában több ezer Ft-ot. Megyeszékhelyen élek, látom, hogy az ismerősi körben is mi megy, az egyik pl. már a fitnessteremben ajánl havi sorsolással ingyen próbakört, csak hogy fellendítse a forgalmát, és ő kb 20 év gyakorlattal a háta mögött, szalonnal...A másiknak másik megyeszékhelyen a piac mellett van a lakásából kialakított üzlete, oda se jár be a kutya se, legfeljebb néhány ismerős, még jó, hogy csak kiegészítő keresetként csinálja. Van, aki kozmetikus is mellette, és van olyan ismerős, aki gyógymasszőr volt fürdőben, de az ízületei nem bírták egy idő után a megterhelést, és ő még ráadásul ereje teljében lévő fiatalember!, meg nem mondanád külsőre, hogy emiatt nem tudta tovább csinálni, így más jellegű eü-s munkát vállalt.

Ha ennyire ezt szeretnéd, kezd kicsiben, ismerjenek meg, ismerd meg a korlátaidat, hogy egyáltalán bírod-e fizikailag (ez tényleg nem vicc, kár beleölni a sok pénzt, ha kisül, hogy nem fogod bírni) és aztán ráérsz terjeszkedni, ha van igény.

2013. okt. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
0%

:D


Mert ösztönösen érzed: hasonló szolgáltatásból élek mint te szeretnél és nagyobb rálátásom van a kérdésre.


Álomvilágban élsz szerintem. Nem tudnak Budapesten megélni a konduktorok, gyógytornászok sem a szakmájukból.

2013. okt. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!