Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tegnap egy veszekedés után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap egy veszekedés után a férjem fejéhez vágtam mindent, ami a kezembe akadt. Ilyenkor már jobb válni?

Figyelt kérdés
24 éve vagyunk házasok, két gyerekünk van. Eddig végig dolgoztam, összehoztunk egy házat, autót, jól éltünk, rengeteget dolgoztam (én is , ő is). Egy éve felmondtam, mert nem bírtam tovább és azóta nem dolgozom, keresek, de nem találok munkát. Elvégeztem egy tanfolyamot és szeretnék vállalkozni, és itt kezdődtek a bajok. Hogy ő nem fog engem eltartani, amíg beindul, és én az ő kárán ne végezzek karitatív munkát. (míg nem volt más, önkéntesként dolgoztam és folytatni szeretném). Túl vagyunk egy párterápián ami sikeresnek látszott, most viszont minden összeomlott. Nem tudom, merre menjek, senki sem támogat (nem anyagilag gondolom!) de érzem, túllőttem a célon, ebből válás lesz.
2013. okt. 2. 06:58
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Ja, és valami OKJ-s cuccal, ennyi idősen, sose fogod felvenni a versenyt olyannal, akinek rendes gyógymasszőr végzettsége van, és szakmai tapasztalata, ráadásul még bírja a fizikai munkát, mert ez az, és igen kemény.
2013. okt. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
Ti ennyi negatív energiával massziroztok vagy vagytok segítők?
2013. okt. 2. 09:22
 33/50 anonim ***** válasza:
52%
Nem értelek. Ez a tapasztalat. Nem negativitás.
2013. okt. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy az elképzeléseidet hiába akarod megvalósítani, ha ma Magyarországon még azok a masszőzök is napról napra élnek, sokan tönkre is mennek, akik 10-20 éve csinálják, kialakult vendégkörrel, szakmai tudással.

A megfelelő lépés az lett volna, ha a munkád mellett elkezdesz tanulni, mellékesben vállalni munkát, és csak akkor dobbantani, ha már van valami alapja a terveidnek. Sosem késő változtatni, de okosabban kellett volna, mert ennél a pályánál nem a 3 éves iskola számít, hanem a tapasztalat és az ügyfélkör. Ismerősöm pl. most egy sportboltban eladó, mert már éhenhalt volna, ha csak masszíroz. Szerintem keress munkát, dolgozz, és MELLETTE csináld az iskolát, ne önkénteskedj, hanem teremtsd meg a vállalkozásodhoz a tőke legalább egy részét.

2013. okt. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Van tapasztalatod ebben?
2013. okt. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy közgazdász vagy nem igazán gondoltad te át ezt a dolgot. 1 év alatt beleölnéd a megtakarításotok felét, de talán ha 10 év alatt hozná vissza. Ugyanis ez egy nagyon telített szakma. Minden sarkon találhatnál legalább 1 embert, akinek ehhez hasonló végzettsége van és nem a szakmájában dolgozik.


Viszont a kérdéshez visszatérve: Én nem tűrném el az ilyen cigánykodást, hogy mindennel dobálsz. Ez nem egy brazil sorozat. Férjedet szerintem hagyd még kicsit és próbáljátok újból megbeszélni.

2013. okt. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
45%
Jah, vidd csődbe a családot, válj el,aztán majd kesereghetsz az elcseszett életeden:)
2013. okt. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:

Off:


Mintha az en parom lenne..

Engem is gunyolt, utanozni probalt ha.sirtam jott hogy nyenyenyenye... Mint az ovisok... Aztan elborultam, hozzavagtam amit ertem, tomboltam a ruhait kiteptem a szekrenybol, hogy takarodj! Mikor nemet mondott megpofoztam...

Elnezest kert azt mondta eszhez ter... En mar ugy erzem hogy felesleges! Az igazi enje akkor jott elo mikor gunyolt sertegrtett es a lelkembe gazolt... Szerintem mi mar nem jovunk helyre... Vagyis en nem birom azt kimondani hogy nem haragszom azert mert megalazott! O a pofonjait amiket kapott jogosnak tartja...

2013. okt. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
12:20 pont hogy te nem voltál off, köszönöm.
2013. okt. 2. 13:49
 40/50 anonim ***** válasza:
En koszonom akkor ha igy gondolod!
2013. okt. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!