Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tegnap egy veszekedés után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap egy veszekedés után a férjem fejéhez vágtam mindent, ami a kezembe akadt. Ilyenkor már jobb válni?

Figyelt kérdés
24 éve vagyunk házasok, két gyerekünk van. Eddig végig dolgoztam, összehoztunk egy házat, autót, jól éltünk, rengeteget dolgoztam (én is , ő is). Egy éve felmondtam, mert nem bírtam tovább és azóta nem dolgozom, keresek, de nem találok munkát. Elvégeztem egy tanfolyamot és szeretnék vállalkozni, és itt kezdődtek a bajok. Hogy ő nem fog engem eltartani, amíg beindul, és én az ő kárán ne végezzek karitatív munkát. (míg nem volt más, önkéntesként dolgoztam és folytatni szeretném). Túl vagyunk egy párterápián ami sikeresnek látszott, most viszont minden összeomlott. Nem tudom, merre menjek, senki sem támogat (nem anyagilag gondolom!) de érzem, túllőttem a célon, ebből válás lesz.
2013. okt. 2. 06:58
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
Annyi a fejlemény, hogy bejelentette, válni akar, úgyhogy most már tényleg nem vállalkozom, hanem munkát keresek. lehet örülni.
2013. okt. 2. 20:13
 42/50 anonim ***** válasza:
Nézd, ez várható volt. Nem hinnem egyebkent, hogy bárkit is örömmel töltene el itt ez a hír, ennyire nem gonosznak az emberek....
2013. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Nem örülünk neki, de nem is lepődünk meg. Bocs, de ezt te szúrtad el. Próbáld meg rendbehozni, ne hagydd elveszni a házasságod emaitt. Valószínűleg csődbementél volna és ezt a férjed is tudja, de emiatt nem kéne így elmérgesedjen a kapcsolat. Beszéljétek meg. Mondd meg, hogy meggondoltad, igaza van. És kész.
2013. okt. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
Már megmondtam, annyit kértem, hogy addig várjon és ne költözzön el, amíg munkát találok. Igen, tudom, hogy én rontottam el, de itt már nem lehet semmit sem tenni :(
2013. okt. 2. 20:41
 45/50 anonim ***** válasza:
akkor meg azt kell mondjam, hogy más is van a dologfmögött, csak ezért nem adná fel a 24 éves háasságot.
2013. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:
Írtam az elején, hogy jártunk párterápiára, mert a munka meg a hajtás miatt nagyon eltávolodtunk. Ő teljesen külön életet él, de nincs senkije. Úgy nézett ki , rendbejövünk, nagyobb szabadságot adtam neki, eljárt mindenféle programra, tanul, egyébként minden rendben volt. De én is elválnék, ha ő megvert volna és én is elborzadtam magamtól, hogy mit hozott ki belőlem.
2013. okt. 2. 20:54
 47/50 Vörösnefelejcs ***** válasza:
0%

Hát most lehet csodálkozni, én neked adok igazat. Ugyanennyi ideje vagyok férjnél és 15 éve nem dolgozom. Soha nem lett felemlegetve. Nekem egy férfit ne zavarjon, ha nem dolgozom. (bár nem rajtam múlt)

Másik: ha egyszer nálad elszakadt a cérna, attól még nem kellene egy 25 éves házasságnak végetérnie. Nem értem, miért ide jöttél a kérdéseddel, miért nem vele beszéltél?

Egyáltalán, beszéltél vele?

Aztán azt sem értem, hogy van ez Mo-on....ha nincs munkád, a férjednek kell asszonytartást fizetni, itt, ahol én élek. Úgy tudom, ilyen otthon is van. Szóval, az egészet nem értem, végülis, de ettől még az a véleményem, hogy mindenki csinálhat NÉHA cirkuszt, amit megbán. Te is így látod, hogy hiba volt, de igenis vannak helyzetek, amikor kiborul az ember és nem tud gondolkozni. Akkor bocsánatot kér, megbánást mutat és békül, nem?

Beszélj vele, főleg, ha szereted.

2013. okt. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
0%
Nefelejcs. Mo-on maskeppen van. Itt a nok tartjak el a here ferfiakat. Ne gyere haza, mert gurizhetsz egesz eletedben a lusta ferfiakra, akik azt mondjak, hogy "Nekem egy nőt ne zavarjon, ha nem dolgozom."
2013. okt. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Vörösnefelejcs: szavazhattok, dolgozzatok is! Meg ne sajnáljalak titeket.. asszonytartás volna soha nem nősülnék. Élősködők.
2013. okt. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Drágáim, a világon a nők fele nem dolgozik. Kettő: azt hiszitek, hogy egész nap a körmömet festem? Nekem mindennap hazajárnak ebédelni, vacsorázni, persze, tudom, nem Magyarország.

Három: nekem egy férfi... a férjem szeret én meg szeretem. Ilyen egy házasság. Ha nem teszel meg mindent a másikért, akkor az nem szerelem.

2013. okt. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!