Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjemnek van kötelezettsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemnek van kötelezettsége az én korábbi kapcsolatomból származó gyerek felé váláskor?

Figyelt kérdés
Nem vette a nevére, az ő apja nem fizet gyerektartást. Egyébként közös gyerekünk is van aki pár hónapos.
2014. jan. 8. 15:33
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
A világon semmi.
2014. jan. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
76%
ha már ismét válsz, akkor nagyon jól tette, hogy nem vette a nevére (csak a gyereket sajnálom, téged nem, mert egyáltalán megfordult a fejedben, hogy még azért is fizessen)
2014. jan. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
ha nevére vette volna, akkor lenne gyerektartás?
2014. jan. 8. 15:38
 4/54 anonim ***** válasza:
94%
hogy ez egyáltalán megfordult a fejedben... nem, nincs kötelezettsége. nem értem, mi alapján fogalmazódott meg benned az elvárás. az idősebb gyerekedet illetően a vér szerinti apjának van felelőssége, örülj neki, h a férjed a házasságotok alatt nem verte az asztalt, h "az a másik férfi fizessen a gyereke után", hanem vállalta ezt az anyagi terhet
2014. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
94%
miért a férjeddel akarsz gyerektartást fizettetni? miért nem az apjával,hmm? normális?
2014. jan. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor lenne ha örökbefogadta volna (nevére veszi,nem veszi,mindegy)
2014. jan. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
54%
Ja a nevére vette akkor igen.Akkor járna neked gyt.
2014. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
Én azt sajnálom, aki ilyen oldalakra azért jár, hogy idegenekbe belekössön
2014. jan. 8. 15:46
 9/54 anonim ***** válasza:
89%
Na szép lenne ha lenne valami kötelezettsége.Ezt nem is értem,hogy fordult meg a fejedben?!Hova fajulnak a nők meg a Világ?Írom ezt nőként.Én szégyellem magam lassan az itt kérdést kiíró nők helyett.Lassan el kell hagynom ezt az oldalt mert kezdem úgy érezni,jobb ha nem tudom milyen Világban élünk!
2014. jan. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
90%
Mért is járna bármi is? Ha egy kicsit is logikuan gondolkodsz ez egyértelmű. Elég pénzéhes lehetsz ebből kiindulva. Ez olyan mntha azt mondanánk hogy ha neki lesz még egy gyereke, fizess te is neki gyerektartást utána.
2014. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!