Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjemnek van kötelezettsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemnek van kötelezettsége az én korábbi kapcsolatomból származó gyerek felé váláskor?

Figyelt kérdés
Nem vette a nevére, az ő apja nem fizet gyerektartást. Egyébként közös gyerekünk is van aki pár hónapos.
2014. jan. 8. 15:33
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
A kérdésre jött használható válaszokat köszönöm:)
2014. jan. 8. 15:49
 12/54 A kérdező kommentje:

9es jobb is lesz ha elhagyod, mocskolódj máshol.

Ha pénzéhes lennék valószínűleg fizettetnék a másik apával is. A nagyról való gondoskodás sem az én fejemből pattant ki.

2014. jan. 8. 15:52
 13/54 anonim ***** válasza:
76%
azért gondolkodj el kérdező azon, hogy hogyan jutottál el idáig ... és még mi vagyunk a rosszak
2014. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmilyen kötelezettsége jogilag, nem az ő gyermeke. Csak a saját gyermeke iránt van. Kivéve, ha hivatalosan örökbefogadta.
2014. jan. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:
pontosan hováig? hogy feltettem egy kérdést, választ alig kaptam, de anélkül, hogy bárki tudná mi van a háttérben, beindul a köpködés?
2014. jan. 8. 15:56
 16/54 anonim ***** válasza:
69%

Még én mocskolódok?Te nem vagy tisztában a dolgokkal.Ép eszű nő ilyen kérdést nem tesz fel!Még,hogy nem vagy pénzéhes?A gyerek apjától nem kérsz gyerektartást,akinek meg semmi köze hozzá attól igen?Te ezt minek nevezed?

Én nem mocskolódtam egyetlen sértő szót sem írtam rád.Te valóban úgy gondolod kellene fizetnie neki annak ellenére,hogy 10-en leírták,hogy nem?De nem megyek bele a vitádba mert kicsit kamu szagú vagy és nem etetlek a válaszommal.

2014. jan. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
77%
odáig, hogy azon agyalsz milyen kötelezettsége van a férjednek a korábbi kapcsolatodból származó gyermeked felé
2014. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
74%
Vajon mi lehet a háttérben?Sok pénz?
2014. jan. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:
borzasztó, hogy ez nektek a szórakozás:(
2014. jan. 8. 16:02
 20/54 anonim ***** válasza:
77%
tényleg nem érted, hogy nem szórakozás, hanem egészséges felháborodás a részünkről ... te be fogod perelni a férjed a váláskor és követelni fogsz tőle valamit a nagyobbik gyermekre is
2014. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!