Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A felesegeknek ez miert ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felesegeknek ez miert ilyen egyszeru, hogyha beleszeretnek masba, akkor bedob (HAT) jak a torulkozot?

Figyelt kérdés

Miert ilyen onzoek??? A ferjekre ez kevesbe jellemzo.

En pasikent ugy gondolom, hogy iranyitom az eletemet, valamilyen szinten az eletunket, a csalad eletet. De hogy egy feleseg miert gondolja, hogy o csak passzivan megeli a dolgokat, es a dolgok vele megtortennek. Es egyaltalan nem felelos a kialakult dolgokert. Szamomra ez tok logikatlan. Hat egyutt hoznak nagy donteseket. Nem egyedul.


Aztan amikor jon egy feherebb lovu herceg, akkor meg 6-8 honap utan borit csapot-papot. Szinte minden felelosseg nelkul, mert akkor mert elkezdi kenni a kakat a ferjere, hogy o a felelos a kialakult dolgokert. En csak egy maganyos martir vagyok.


Nincs szo tanyerdobalasrol. Egy normalis beszurkulesrol beszelek, ahol mondjuk "a no nem erzi nonek magat".


A tokeletes hazassaguak kerem ne irjanak. Olyanok irjanak, akiknek ez valoban problema.



2014. jan. 22. 10:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/155 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem, ha mondom neki, hogy nincs rendben a házasságunk,teljesen elengedi a füle mellett. Egyszerüen mégcsak arra sem hajlandó, hogy figyelembevegye, hogy mi az ami nekem nem tetszik.Szerinte õ egy kiváló apa, férj, stb.

Akkor most mit kezdjek, boritsak én is mindent?Különben meg gratulálni tudok azoknak a nõknek,akik mernek lépni!

2014. jan. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/155 anonim ***** válasza:
98%
A nő általában mindig jelzi, ha gondja van. Ezt nevezik a férfiak úgy, hogy "felesleges hiszti".
2014. jan. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/155 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menet közben nem is biztos, hogy tudja az a nő, hogy mit kellene változtatnia a párjának. Csak azt érzi, hogy valami nem jó. Sőt lehet még ezt is elnyomja magában és még maga előtt is letagadja, hogy gondok vannak. Aztán mikor találkozik valakivel rájön, hogy igen, ez az ami nekem hiányzik. És ez a pillanat az, amikot még eldöntheti, hogy marad a régi kapcsolatban és az új információk alapján megpróbálja azt helyrehozni, vagy dobbant.
2014. jan. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/155 anonim ***** válasza:
100%

#13, lehet, hogy a pont nálad van tényleg a mai helyzet tekintetében - lásd válási statisztika - de az ember párkapcsolatot/házasságot azért létesít, hogy az a biztonság, a nyugalom helyszine legyen, nem azért, hogy újabb teret adjon az egész világot sajnálatosan egyre jobban beborító állandó rohadt versengésnek, küzdésnek, negfelelési és bizonyítási kényszernek. Ezt azért fontos tudni.

Aki folyamatosan elvárásokat támaszt, akinek folyamatosan meg kell felelnem, aki versenyeztet, akinek az önmegvalósítása fontosabb, mint kettőnk kapcsolata - az nem a párom. Természetesen pro és kontra. A párkapcsolat szerintem NEM versenypálya.

2014. jan. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/155 A kérdező kommentje:

Mi a francot jelent ez?

"nincs rendben a házasságunk"


Mit jelent a?

"nem mukodik"

"nem erzem nonek magam"

stb...


Hat egyszeruen nincsen ertelme! Hogyan lehet ugy problemat kozolni ugy, hogy nem teszel moge legalabb egy megoldasi javaslatot?


Mi a megoldasi javaslatod arra, hogy "nincs rendben a házasságunk"???

2014. jan. 22. 11:00
 26/155 anonim ***** válasza:
90%
25 szerinted egy ékszerrel, vagy lóvéval, vagy bármi effajta világi "értékkel" lehet feledtetni sok sok év 2 percre való várakozását?
2014. jan. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/155 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen értem mi a problémád


Az hogy a nő nem képes szeretőt tartani, és ott hagyja a réi kapcsolatát, egy újért, nem úgy, mint a férfi aki kurogatja a szeretőjét aztán haza megy az asszonyhoz vacsorázni?

2014. jan. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/155 A kérdező kommentje:

"Szerintem menet közben nem is biztos, hogy tudja az a nő, hogy mit kellene változtatnia a párjának. Csak azt érzi, hogy valami nem jó."


MERT NEM SZERELMES.


"Sőt lehet még ezt is elnyomja magában és még maga előtt is letagadja, hogy gondok vannak. Aztán mikor találkozik valakivel rájön, hogy igen, ez az ami nekem hiányzik."


A SZERELEM


"És ez a pillanat az, amikot még eldöntheti, hogy marad a régi kapcsolatban és az új információk alapján megpróbálja azt helyrehozni, vagy dobbant."


Na pont ez az amit nem tartom fairnek es nagyon is onzonek talalok. A legtobb no erzelmi alapon dont. Teljesen hidegen hagyva azt, hogy ezzel masoknak mondjuk a ferjuknek fajdalmat okozhat. Ez az onzoseg, amit feltettem a kerdesemben.

2014. jan. 22. 11:04
 29/155 anonim ***** válasza:
100%

Ismételten meg kell állapítsam, baromi jó dolga van egy pasinak.


Tip-top otthon, tip-top férj, a gyerek/ek is ragyognak,mégis mi probléma lehet?????


Csak az, hogy aki mindezt megteremti, az sehol nincs.Azt valahogy elfelejtik.Mindazt a melót amit beletesz.Aminek látszik kivül a gyümije.

2014. jan. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/155 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy nem tanítják már a tízen éves fiúknál, pl. hogy, a nő fő erogén zónája a lelke, azt kell a legjobban simogatni, a múltbéli csajok tabu, nőnek ne dicsérj másik nőt, hacsak nem az anyád, testvéred, rokonod! Sokkal több boldogabb, hosszútávú kapcsolat lenne. Persze nem állítom, hogy a nő nem hibás sosem, de a legtöbb gondot ezek hiánya okozza...
2014. jan. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!