Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek ez normális? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szoval a szuleim elvaltak,es apam maradt a regi hazba,en meg anyukam elkoltoztem.^^

Es apunal meg minden olyan mint amikor meg itt laktunk,de a noje mar elegge 'berendezkedett'..en teljesen ki vagyok bukva..

15/l



2014. jan. 26. 12:55
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
88%

Ha elköltözött, akkor nem az ő szobája. Feltételezem minden számára fontos tárgyat, emléket is magával vitt...


Vagy őrizgesse a szobát úgy az édesapja, amíg meg nem hal, vagy hogy gondoltad ezt?


Teljesen más lenne a kérdés, ha esetleg hetekre vagy ottalvásra menne oda a kérdező, akkor jogos lenne, hogy a szobáját hagyják békén, mivel jelentős időt tölt ott.

2014. jan. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
22%
Igen, őrizgesse! Ha valakinek van egy kiskorú gyereke, akiről tudja, hogy időnként vissza jár hozzá a régi szobájába, akkor ne a kis új nőcskéje legyen a fontosabb!
2014. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

jelentos idot toltok ott..hetvegeket,tobb hetet.

es tisztaztuk.azt igerte csinaltat uj butorokat meg minden..igen a sajat szobajaba az en szobam meg egy ilyen raktar lett.

2014. jan. 26. 13:19
 14/45 anonim ***** válasza:
És ezt miért nem lehetett a kérdésben leírni kérdező?
2014. jan. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
mert nagyon ideges vagyok..bocsanat.
2014. jan. 26. 13:23
 16/45 intrepid ***** válasza:
89%
A kis jött-ment lehet, hogy több szeretetet tud adni, mint anyukád tudott. Egy férfinak az is kell, hogy érezze, - van hátországa. Nem vagyok fiatal, de sokkal több szeretetet kaptam barátnőimtől, mint a feleségemtől.
2014. jan. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:

anyukam nagyon szerette,mindent megadott neki..

csak apa belekeveredett egy tarsasagba,es onnantol kezdve elte vilagat..leszart minket

2014. jan. 26. 13:26
 18/45 anonim ***** válasza:
19%
Ha olyan hatalmas szeretetet akar adni neki, akkor ne barmolja szét a lánya szobáját! Mármint a nő!
2014. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
84%

két hónapja jár apukádhoz, néha... persze te ez alatt tökéletesen átlátod 15 évesen, hogy a nő egy senkiházi jöttment, aki nem is szereti apukádat, stb... bezzeg anyukád...

NAgyon gyerek vagy még.

2014. jan. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
de ha apanak folhozon ezt,vagy azt h mit csinal a no akkor ket variacio van:vagy a not vedi,vagy en vagyok a hulye
2014. jan. 26. 13:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!