Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek ez normális? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szoval a szuleim elvaltak,es apam maradt a regi hazba,en meg anyukam elkoltoztem.^^

Es apunal meg minden olyan mint amikor meg itt laktunk,de a noje mar elegge 'berendezkedett'..en teljesen ki vagyok bukva..

15/l



2014. jan. 26. 12:55
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
78%

15 éves vagy, 3 éves korodban vettétek a házat, 12 évig ott éltél...


Mégis mikor költöztél el, hogy azóta heteket is töltöttél ott?

2014. jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
en azt a not mar eleg regota ismerem,mert volt baratnom anyja..es a varosba eleg nagy hire van,mindenki azt mondja h. r**anc
2014. jan. 26. 13:31
 23/45 A kérdező kommentje:
fel eve kb..karacsonytol ujevig is itt volatm.minden 2. hetvegen.
2014. jan. 26. 13:33
 24/45 anonim ***** válasza:
71%
Na megérkezett a vasárnap délutáni jó nagy kamukérdést kiírogató. Gratulálok:D
2014. jan. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
71%
jaj, ne lődd le a poént, kezdtem élvezni, hogy előbb-utóbb belekeveredik :)
2014. jan. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
15%

Nem nem a nő próbálja átformálni, nem a nőben vana hiba, és nem a nő a jöttment senki!


Apád egy hazug görény aki téged ver át, mert azt a nőt választotta ÉS NEM TÉGED!!!

2014. jan. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
79%

Nézd, normálisan kérd meg a nőt, hogy szeretnéd, ha a szobád olyan lenne, mint volt. Ennyi.


Amúgy nekem a saját anyám bombázta le a szobámat amint kitettem otthonról a lábam 18 évesen. Jó kis dolgozó szobát csinált magának. De attól még van ott helyem aludni, meg ilyesmi. Persze nekem is kicsit rosszul esett, de megértettem, hogy már nem lakom ott, sőt mióta a közelben lakom, ott aludni sem szoktam soha, hanem hazajövök este a párommal.


Persze te még csak 15 vagy, szóval szükséged lehet a szobádra, de ezt hisztivel nem fogod elérni. ha normálisan megkéred a nőt is és apudat is, nem hiszem, hogy ne szednék ki a jelenleg ott tárolt dolgokat a szobádból...

2014. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
nagyon sajnalom h nem erzed at..ilyen rosszat nem kivanok nekes.es azert mondtam h sztem elotte is megvolt neki,mert amikor atmentem a baratnomhoz akkor o is jott es eltuntek a novel majd visszajottek.
2014. jan. 26. 13:36
 29/45 anonim ***** válasza:
73%

"karacsonytol ujevig is itt volatm. minden 2. hetvegen."


Kérdező!

Karácsony és újév között szerinted hány "minden második hétvége van" ???!!!!


Belebuksz a hazudozásba...

2014. jan. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
60%

"Apád egy hazug görény aki téged ver át, mert azt a nőt választotta ÉS NEM TÉGED!!!"


Nem lehet választani szerelem és gyerek között, egyik sem pótolja a másikat. Ne írj ilyen butaságot, hogy a nőt választotta és nem a gyereket.

2014. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!