Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek ez normális? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szoval a szuleim elvaltak,es apam maradt a regi hazba,en meg anyukam elkoltoztem.^^

Es apunal meg minden olyan mint amikor meg itt laktunk,de a noje mar elegge 'berendezkedett'..en teljesen ki vagyok bukva..

15/l



2014. jan. 26. 12:55
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

nem kamu.a rosszindulatuak legyszi menjenek el..

nem,nem adtuk el a hazat...mint mar mondtam apa megcsinaltatta az uj szekrenyeket,csak nem az en szobamba hanem a sajatjaba rakta..az en szobam raktar let..:(

2014. jan. 26. 16:37
 42/45 A kérdező kommentje:
*lett
2014. jan. 26. 16:40
 43/45 anonim ***** válasza:

Először azt hittem, hogy az én lányom írta ki a kérdést, mert annyi minden egyezik (15 éves, 3 éves korától, lakik ott, stb.), de az apró részletekből végül kiderült hogy nem.

Szóval én eléggé át tudom élni a helyzetet, és remélem nem veszed sértésnek, ha elmondom a válaszom ebből a szemszögből.

Nálunk is komoly háborút követően mondták ki a válást és a volt feleségem mindent elvitt amit ő akart, függetlenül attól, hogy mit ítélt a bíróság. Így persze a gyerekszobákat is kiürítette, esélyem sem volt a lányomnak biztosítani a megszokott környezetét, hacsak nem perlem be. A lányomnak nulláról kellett kezdenem a szoba berendezését, ami nem ment rögtön, mert a bútorok sem ingyen vannak. Bár szereztem neki új ágyat és csináltam neki új íróasztalt is, szekrényre már nem tellett. Megbeszéltem vele hogy milyen színűre szeretné a falat és az olyan lett, bár nem a régi és megszokott. Az új párom pedig nem akar rosszat, és tudja, hogy ő nem az anyjuk, de mivel ő főz rájuk, ő is takarít utánuk, jogosan mond ezt-azt. Sajnos azt is tudom, hogy milyen iszonyatos agymosás megy a másik fél részéről ilyenkor, hogy az apád milyen gonosz, agresszív, stb. alak, minden baj forrása ő. (Holott pont a feleség lépett félre, mert már nem kerestem annyit mint régen.) De hazudni bármit lehet, és minél többször teszi, annál inkább elhiszi a gyerek, és sajnos egy idő után már ő maga is. Persze mindenért én vagyok a hibás, ő szent és áldozat. Nagy baj, hogy a gyerekeket az ilyen anyák felhasználják és folyamatosan az apjuk ellen úszítják. Gondolkodj el te is egy kicsit, vajon tényleg mindenben anyádnak van igaza? Ha apád nem szeretne, nem akarná, hogy nála legyél. Tudod hány apa van, aki nem is él a láthatással? Ha tényleg a nője lenne fontosabb, biztos nem így cselekedne. Egyáltalán leültél már vele erről beszélgetni? Mit mondott?

2014. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy,h mind ezt megosztottad velem..apam mondta h azt viszunk amit akarunk...:)

de anyukam egyáltalán nem mossa az agyam,nem is beszel apamrol,csak megkerdezi ha hazajovok h milyen volt nala.:)

2014. febr. 5. 15:58
 45/45 anonim ***** válasza:
DE APÁDDAL BESZÉLTÉL MÁR ERRŐL? Mert a hülyeséget azt nyomod, de a lényeg valahogy mindig kimarad. Szerintem te mérges vagy és jobb utálkozni és ehhez keresel itt igazolást. De minek, ha megoldást nem szeretnél?
2014. febr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!