Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek ez normális? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szoval a szuleim elvaltak,es apam maradt a regi hazba,en meg anyukam elkoltoztem.^^

Es apunal meg minden olyan mint amikor meg itt laktunk,de a noje mar elegge 'berendezkedett'..en teljesen ki vagyok bukva..

15/l



2014. jan. 26. 12:55
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem kérdező kár magadat idegesítened, itt úgyis süket fülekre találsz! Mindenki olyan nagyon okos, és belelát az életetekbe, hogy ki mennyi szeretetet adott kinek. Csak arra lennék kíváncsi, hogy azok akik szerint ez normális, azok nem tudom mit szólnának hozzá, ha hazamennének látogatóba az egyik szülőhöz, és arra mennének, hogy kipakolták a szobájukat, ahol annyi évet laktak, meg raktárt csináltak belőle, te meg aludjál a vendégszobában ha van egyáltalán, vagy menjél szállodába. Én nem azt mondom, hogy ne rendezkedjen a nő, végül is ő is otthon van már ott, de a párja gyerekének a szobája az szent. A gyerek az gyerek marad, ez a nő meg ma van holnap meg lehet már nincs vele. Jóban lenni persze, legyenek jóban, de túllépett a nőci egy határt! Azért egy apának sem kéne hagyni, hogy egy nő így irányítsa a gyereke rovására.
2014. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
80%

Jól sikerült anyád oltogatása ez már tisztán látszik!

Ha csak 2 hetente vagy ott miért vagy kiakadva?Fáj,hogy apád boldog?

Amúgy meg te csak azt tudhatod anyád meg apád múltjáról amit anyád nyomott az agyadba.Szóval te nem tudhatod,hogy mit adott meg neki 12 év alatt.

2014. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

Anyám az én szobámban alszik és semmi sincs úgy ahogy én hagytam.Nem lettem lelki sérült emiatt!

29/N

2014. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
igaza van a valaszolonak apam tenlyeg goreny...es kicsi voltam nem vak lattam h mi hogy volt..amugy azt irtam h karacsonytol szilveszterig,meg minden 2.hetvegen.:*
2014. jan. 26. 13:47
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
Talán kevésbé lehetne félreérteni az írásod, ha magyarul írnád. Ne rövidítsd a "hogy" szót h-ra, stb.
2014. jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Majdnem ezt írtad igen csak a MEG kimaradt a mondatodból!
2014. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
75%

Kamu


Ha nem, akkor meg kislány, te nem látsz bele a szüleid életébe, házaséletébe. Fingod nincs, hogy ki mit cseszett el, ha apukád elment valószínüleg anyukád se ártatlan.


A felnőtteknek emg add meg tiszteletet, ne r..bancozz egy felnőtt nőt, gondolom nem látsz a dolgok mögé, nem ismered eléggé.


Ha apád őt választotta, el kell fogadnod. Az már nem a te házad. Ennyi.

2014. jan. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
75%
Tanuljál meg írni, normálisan fogalmazni, és aztán tedd fel újra a kérdést..
2014. jan. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
65%
Jelen esetben elvaltak a szuleid, kulon otthonuk van stb., de neked mindket helyen szobad van. EZt az apaddal kell megbeszelned, pl. megkered, hogy lezard a szobadat, elotte rendet raksz stb., s lezarod. Az apad uj eletet kezdett, mint az anyukad is, torekszik a jo kapcsolatra, megigert uj szekrenyt stb., de nem tudhatod, hogy miert nem keszult el, talan mas varatlan kiadasai voltak stb., tehat nem eliteled, hanem egyutterzel vele. A holgy az uj baratnoje, partnere akit tisztelned kell, s igy a holgy is igy fog reagalni, tehat tisztelni fog teged. A soraidbol kiderul, hogy te apadat sem tiszteled, elvarasaid vannak, itelkezel, holott te mellettuk eltel, ateltel esemenyeket, lattal, de te egy gyermek vagy, s eppen azert te meg maskeppen erzel, fogadsz dolgokat. Ne itelkezz, szeresd a szuleidet, tiszteld oket, az elet nem kivansagmusor, foleg nem ilyen esetben, amikor mar a szulok elvaltak.
2014. jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
13%
Ami a gyereké volt, az a gyereké is marad a válás után is. Hacsak nem adták el a házat. Apádnak is ennyi tiszteletet illene tanúsítania irántad, igen, az új nővel szemben.
2014. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!