Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Másnak is ennyire fáj most a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ennyire fáj most a szíve?

Figyelt kérdés

Egy gyönyörű kapcsolatom szakadt meg 2 napja, a párom azt mondta,már nem szerelmes belém.

Iszonyatosan szenvedek, mert már gyerekeket terveztünk.

Van itt valaki, aki most hasonló helyzetben van?

Ti hogyan próbáljátok túlélni?


2009. dec. 15. 11:07
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
A legrosszabb, hogy derült égből villámcsapásként ért, hisz 1 hete is még szerelmes üzeneteket küldött és minden jó volt ( eszerint csak látszólag).
2009. dec. 15. 11:12
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét alatt nem ábrándul ki!
2009. dec. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
De, ha közben becsajozott.
2009. dec. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
73%

Szia!Átérzem a helyzeted, valami hasonló az enyém is! :(

Nem tudom, hogy kell ezt túlélni mert semmihez sincs kedvem, semmi nem köt le semmi sem érdekel. :(((

2009. dec. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Valaki csak úgy nem hagy ott egy ilyen stabil kapcsolatot. Ennek valószínűleg volt valami oka, amit nem mondott el. Szerintem egy másik nőről lehet szó. Nagyon sajnálom, ami történt veled, ez biztos, hogy nagyon rossz érzés. Nekem is volt egy kapcsolatom, ami megszakadt hasonló hirtelenséggel, de rá kb. 5 hónapra megismertem az igazit, összeházasodtunk, gyerekeink vannak már. Szerintem neked is így lesz, csak várd ki az igazit! Neked nem ez az ember volt a nagy Ő és fogd fel úgy, hogy jó, hogy ez időben kiderült.
2009. dec. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Miért hiszi mindenki, hogy csak másik nő lehet a dologban??

Mert nem, teljesen más az oka, leginkább az unalom és pénztelenség, persze ha részletezném érthetőbb lenne, de az tény, hogy nem csalt meg.

2009. dec. 15. 11:22
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! A pénztelenség meg az unalom csak kifogás. Mondd meg, ha valóban szeret valaki, akkor ilyenért elhagy? Ahelyett, hogy próbálná megoldani az anyagi gondokat, elmenekül? Nagy szerelem lehet! Ha meg azt mondja, hogy unatkozik melletted, az megint azt mutatja, hogy nem szeret, megunt.
2009. dec. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
pénztelenség?? És kinek volt elege ebből? neki vagy neked? ez nem szakítási indok. Amellett pedig szerelmes sms-ek után nem szakít egy szerelmes férfi 1 hét után. Ennek oka és előzménye is van, de a pénztelenség nem fő indok. (gondolom ezért gondolnak többen egy új nőre)
2009. dec. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy látom a körülöttem lévő válásokat, a kapcsolatok felbomlását arra jutottam ,hogy egy pasi az unalom és a pénztelenség miatt nem lép le. Sokan inkább húzzák az igát egy rossz kapcsolatban is és keresgélnek. Akiket ismerek úgy léptek le (némelyikük a feleség számára váratlanul), hogy közben elindítottak egy új párkapcsolatot.
2009. dec. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
36%
Hát ha ennyire fáj a szived akkor csak annyit tudok mondani, hogy ne izgulj mert még visszamegy hozzád.Ez csak egy pillanatnyi állapot. Szerintem. Mivel egyik napról a másikr ailyen nem történik.
2009. dec. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!