Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Másnak is ennyire fáj most a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ennyire fáj most a szíve?

Figyelt kérdés

Egy gyönyörű kapcsolatom szakadt meg 2 napja, a párom azt mondta,már nem szerelmes belém.

Iszonyatosan szenvedek, mert már gyerekeket terveztünk.

Van itt valaki, aki most hasonló helyzetben van?

Ti hogyan próbáljátok túlélni?


2009. dec. 15. 11:07
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
57%
Valami oka biztosan volt.Amúgy lehet, hogy már régóta érlelődött a dolog,csak nem mert lépni.De most úgy érezte itt az ideje.Szóval te még szerelmes vagy és hiányzik,de idővel jobb lesz,majd találsz egy olyan valakit aki sokkal jobb nála,ne add fel,ha meg nehéz nélküle,menj el egy orvoshoz kineziológia vagy pszichológus, ők majd segítenek ha egyedül nem megy.Idővel elmúlik benend is ez az érzés és már nem fog hiányozni.
2009. dec. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
78%
12.03-as megírnád mi az a sokkal rosszabb érzés ami ezt felváltja?
2009. dec. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
12:24-es, szerintem az ürességre gondolt, a teljes érdektelenségre. Mintha az ember szíve, lelke befásulna, elhalna egy része és zombiként éli, túléli napjait. Éreztem már ilyet, akkor 1 évig szenvedtem, ezért tudom mi vár rám :((
2009. dec. 15. 12:27
 24/35 anonim ***** válasza:
86%

Fáj. Egy darabig: Nagyon. Aztán kevéssé nagyon. Végül egy kicsit.

Az élet megy tovább, nincs más, csinálni kell.

Aztán egyszer jön más.

2009. dec. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem most fog igazán kiderülni hogy mennyire vagytok fontosak egymásnak.


A) Ha valóban szeretett, akkor benne is ugyanezek az érzések fognak felébredni -idővel(ez lehet hosszabb idő is!). Rá fog ébredni h más nem tudja megadni amit te adtál neki. Ha igazán szeret akkor vissza fog jönni.


B) Már jó ideje elhidegült tőled csak nem vallotta be. Nem tudta feléd közvetíteni a problémáit. Jobbnak érezte hogy hallgat. De ettől még nem tűntek el a problémák csak gyűltek.

Ez esetben az h mit mond/ír az lényegtelen és félrevezető lehet. Azt kell nézni h mit tettetek egymásért és mit nem. Olyan nincs h csak úgy hirtelen nem lesz szerelmes beléd. Olyan van h nem mondja meg azért hogy ne bántson meg vagy egyéb okok miatt pl fél.

2009. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

És ha közben keres más nőt, hogy hamarabb elfelejtsen?

Akkor minden elveszett...

És sajnos ő ezt szokta csinálni ha vége egy kapcsolatának és van is egy lány akinek szerintem tetszik és szoktak beszélni,mert barátok, most tuti ráhajt a lány :(

2009. dec. 15. 13:01
 27/35 anonim ***** válasza:
89%

"És sajnos ő ezt szokta csinálni ha vége egy kapcsolatának és van is egy lány akinek szerintem tetszik és szoktak beszélni,mert barátok, most tuti ráhajt a lány :("


Most írtad le a szakítás okát.

Csak nem akarod észrevenni, hogy ez a vonat már elment.

2009. dec. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Ted tul magad rajta és lépj tövább,ne csináld amit én tettem,mert bele örülsz.
2009. dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
37%

ezért gyűlölöm a férfiakat.

össze kéne zárni mindet valami pustaságban, aztán kínlódjanak.

mind egyforma.

2009. dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
78%
Hát ha nem másik nő az oka, akkor sajnos azt kell hogy mondjam, nem egy hét alatt romlott el, a párod már tudta régebben is, hogy szakítani akar, csak nem mondta eddig. Én szerencsére nem vagyok ilyen helyzetben, de sajnállak nagyon! Szerintem ha úgy látod, nincs remény arra, hogy újrakezdjétek, akkor próbálj minél hamarabb túllépni rajta, elfelejteni természetesen nem lehet, de talán ha elteszed a közös fotókat, emlékeket, akkor idővel sikerül. És beszéld ki magadból a fájdalmat, az is szokott segíteni. Utána pedig légy nyitott a világra. Ha vannak barátnőid, inkább menj velük szórakozni kicsit, ne a lakásban ülj és bánkódj. Sok sikert!
2009. dec. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!