Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Másnak is ennyire fáj most a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ennyire fáj most a szíve?

Figyelt kérdés

Egy gyönyörű kapcsolatom szakadt meg 2 napja, a párom azt mondta,már nem szerelmes belém.

Iszonyatosan szenvedek, mert már gyerekeket terveztünk.

Van itt valaki, aki most hasonló helyzetben van?

Ti hogyan próbáljátok túlélni?


2009. dec. 15. 11:07
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Bár így lenne.

De azt mondta, már vagy 2-3 hete érzi, hogy valami nem oké, de csak most ismerte fel, hogy valószínűleg már nem szerelmes csak nagyon szeret engem és az nem elég.

2009. dec. 15. 11:51
 12/35 anonim ***** válasza:
77%
Én is hagytam ott így kapcsolatot, bár nem volt ennyire komoly, hogy már gyerektervezés, meg ilyenek. Viszont az akkori páromnak szintén úgy jött, mint a villámcsapás. Bennem már érlelődött régebb óta, de ő nagyon nem látta - talán ez a figyelmetlenség (önzőség) is szerepet játszott a dologban a többi mellett. Hozzá kell tenni, nem volt másik csajom, nem volt kialakulóban másik kapcsolat, egyszerűen nem voltam már szerelmes és rosszul éreztem magam. Most nem részletezem a kapcsolat defektusait, de mindenképp észre kellett az ilyet vennie a másik félnek is.
2009. dec. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
jajj ezektől a romantikus válaszoktól tudok kiakadni..."csak" szeretlek és az nem elég..... Hát az azt jelenti, hogy ráduntam/becsajoztam/szakítani akarok... Mi sem szeretjük lángolóan egymást a férjemmel, de egy szerelmet nem is lehet 100%os tűzzel megtartani.Ez a legrosszabb szöveg, meg a "nem akarlak megbántani, nálam csak jobbat érdemelsz". Á, ha újra kellene kezdeni az életem az ilyen típusú pasikat vágnám kifelé .(nekem is volt pár)
2009. dec. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Az idő a gyógyszer. Tudom, hogy most kurv@ sz@r, és nem segít, ha azt mondják, hogy elmúlik majd. De így van. Próbálj meg nem egyedül lenni, barátokkal, családdal lenni, programokat csinálni, hogy elterelődjön a gondolatod. És gondolj arra, hogy jó, hogy nem lett gyerek, mert most még szarabb lenne. Ha valakit szeretek, akár a híd alatt is alszom vele. Ne hibáztasd magad. Gondolom, hogy téged hibáztat amiért neki viszket a pinája. Az ilyeneknek azt kívánom, essenek a két szék közül a pad alá, és ha esetleg visszakuncsorogna, a hajánál fogva kipenderíteni. Oszt utána kapjon egy olyan férjet, aki jól megagyabulálja. (Én valahogy úgy vettem ki a sorokból, hogy nő az illető, bár ez mindegy is.)
2009. dec. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Aki így el tud menni, az nem volt az igazi. Bármi miatt is ment el. Hagyj egy kis időt magadnak szomorkodni, ilyenkor nem muszáj tenni valamit is. Van aki ilyenkor punnyad pár napot, sírdogál közben, egy kicsit sajnálja, majd megrázza magát és továbblép. Egyéni, kinél meddig tart. Van, aki arra esküszik, hogy "kutyaharapást szőrivel"... Találd ki, Te mit szeretnél, de semmiképp se erőltesd, hogy visszajöjjön. Magától kell rájönnie, hogy rosszul döntött, ha valóban így volt.
2009. dec. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nézd a jó oldalát.Neked sem lett volna jó, ha hazugságban maradtok együtt és csak megjátszotta volna hogy szeret,mert nem akar megbántani.Én évekig voltam egy olyan kapcsolatban,ahol a párom már nem szeretett,de elhagyni nem akart(de kihasználta a szerelmemet és a kedvességemet),szenvedtem a magánytól,depig együtt éltünk,de a végén besokkoltam és végül én szakítottam.AMúgy az unalom tényleg nem kifogás.A mostani párommal a szüleimnél lakunk mert nincs pénzünk elköltözni,szinte minden nap ugyan az van,mégsem unatkozunk,mert szeretjük egymást.Szóval valószínűleg elmúlt az a kémia ami a szerelmet okozta.Törödj bele.Ha visszaakar menni hozzád,majd jelentkezik.De te is ki fogod heverni.Gondolj arra, hogy nem ő volt az igazi,mert akkor ő is szerelmes lenne.Járj ismerkedni,sportolni bulizni stb.És hidd el majd eljön az igazi amikor itt az idő!
2009. dec. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ugyanez volt velem is.

Egyik reggel felébredtem, ott feküdt mellettem és boldog voltam, mint mionden reggel, egyszer csak elmondta a mondandóját, és vége.

Gondolhatod mit éreztem. Azt hittem megnyílik alattam a föld.

Váratlanul ért, mert 6 éve voltunk együtt, és házasságot, babát terveztünk.

Persze voltak problémák, és nagyon sok vita megelőzőleg, de azt gondoltam túltesszük magunkat majd rajta.

Hogy miért történt ez? Nem tudom.

A pénztelenség.. Hónapok óta nem volt munkája, de fizetnie kellett az autórészletet, meg egyéb kiadásokat. Teljesen eladósodott, megváltozott, mindenkinek tartozott, hazudott. És ez volt az oka az egésznek.

Én kitartottam volna mellette, segítettem volna, amennyit csak tudok, de ő neki ennyi volt.


Azóta nem jobb, és én teljesen összetörtem. Ez fél éve volt, azóta képtelen vagyok az életre, mert egész életemben ismertem, és nem ilyen embernek ismertem. Mindig is szeretett, és én is szerettem őt már hosszú évek óta. Terveztük az életet, én talán éppen akkor reggel is az esküvőnk csodás tervezéséből ébredtem, és aztán minden szerte foszlott.

Fáj a szívem nagyon, még most is.

De lassan más váltja fel, ami sokkal rosszabb.


Kitartás neked, én teljesen meg tudlak érteni :(

2009. dec. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Ez tipikus lekoptató szöveg. Miért csak azt veszed alapul, amit mondott? Persze, hogy nem azt fogja mondani, hogy van más valaki vagy már nem szeret. De az ok mindegy is, hisz szétmentetek. Lényeg, hogy nem ő volt az igazi, tovább kell keresned.
2009. dec. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

11:59-es, én vagyok a nő.


De az a baj, hogy a mai napig úgy látom, ő az igazi számomra és ő is ilyeneket mondott még pár hete is.

Amúgy a szakítás 2 napja volt, tehát még friss.

2009. dec. 15. 12:06
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek, Engem két hete dobott ki, Nekem is azt mondta szeret, de nem akar velem élni. Előtte napon még együtt voltunk, hogy babánk legyen. Szóval tudom mit érzel, azóta sem tértem magamhoz, és rettegek a karácsonytól. Iszonyuan fáj, de mit tehetnék, elengedtem, talán majd rájön..., egyszer, vagy sosem
2009. dec. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!