Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Másnak is ennyire fáj most a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ennyire fáj most a szíve?

Figyelt kérdés

Egy gyönyörű kapcsolatom szakadt meg 2 napja, a párom azt mondta,már nem szerelmes belém.

Iszonyatosan szenvedek, mert már gyerekeket terveztünk.

Van itt valaki, aki most hasonló helyzetben van?

Ti hogyan próbáljátok túlélni?


2009. dec. 15. 11:07
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
54%

"ezért gyűlölöm a férfiakat.

össze kéne zárni mindet valami pustaságban, aztán kínlódjanak.

mind egyforma."


Magadat gyűlöld mert képtelen vagy kezelni/megérteni/szeretni=megismerni akarni őket. Még szerencse hogy az ilyenek, mit te evolúciós zsákutcák. XP

2009. dec. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
36%
12.20-as vagyok, Nálunk nincs másik Nő, sőt most pszichologushoz jár mert depis,az elmult két hétben Én is ugy élek mint egy gép, végzem dolgom, és probálom túlélni,probálom megérteni. De Te tudod, hogy Nő van a dologban,és máskor is csinált ilyet ha jól értem, akkor Neked most tényleg túl kell lépned, keress társaságot, barátokat, tudom hogy nehéz, Én is érzem, de az élet nem áll meg
2009. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
78%
Nekem 2év alatt sem sikerült túltenni magam azon hogy az asszony megcsalt. Azt hittem minden happy, 11éve voltunk egyűtt ebből 6év házasság. Van egy nagyszerű 4éves kisfiunk, de jobbnak láttam külön menni mert kinyirtuk volna egymást, legalább is én őt. Tehát nekem 2éve FÁJ A SZIVEM, és úgyérzem örökké fog.
2009. dec. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Megértem afájdalmad, én az első völegényem halálán 18 évig nem tettem túl magam, mindenkiben Őt kerestem. Aztán megtaláltam. És most elhagyott. Most Én is ugyérzem örökké fájni fog.

12.20-as voltam.

2009. dec. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
57%
Szia! Én teljesen ugyanúgy jártam október utolsó hetében. Mi is gyereket terveztünk (karácsonykor lett volna lombik), és egyszercsak hazajött a férjem, válni akar... Mondjuk nekünk megromlott a gyerek téma miatt a szexuális életünk, amit nem tudtunk normálisan megbeszélni.... ÉS kitalálta, nem szerelmes már belém, hiányzik neki valami... Én is szenvedek, iszonyatosan. De én beadtam a válópert is a héten, aki ilyen, menjen...
2009. dec. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!