Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férfiként újrakezdés válás után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként újrakezdés válás után?

Figyelt kérdés

Válóper kellős közepén vagyok.

44 évesen, két fiam van (3 és 6), imádom őket, és minden másnap hosszabb-rövidebb időre velem vannak. Kimondottan jól szituált vagyok, ügyvezetői pozícióban dolgozom, és se pattanásos, se féllábú nem vagyok, sőt.

Hűséges voltam, de feleségem szerető miatt elhagyott, és vitte a gyerekeket.

Elgondolkoztam az újrakezdésem.

A következő problémákkal szembesülök.

Eleve van rajtam egy pecsét: elvált, gyerekei vannak, és 44 éves.

Továbbá nem érdekel senkit, hogy mi a valódi ok, mert a sztereotípia azonnal működik. Bármit is mondok, nem lehet igaz, mert biztos én hagytam ott a családom, függetlenül attól, hogy valóban családcentrikus és hűséges ember vagyok. És kell a fenének egy csapodár.

Aztán, ha nem hozom szóba előbb-utóbb az intimitást/szexet, akkor biztos azért buktam a házasságom, mert (legalábbis látens módon) homoszexuális vagyok. Ha szóbahozom, akkor kiéhezett pasas vagyok, akinek most csak "az" kell, aztán dobja a nőt, és éli tovább a felelőtlen agglegény életét.

Ebben a korban, a haveri körben is nehéz helyet találni, mert már mindenkinek van valakije, stabil vagy új és óvott kapcsolata, netán családja is. Ezekben a körökben nehéz egyedülállóként evickélni, mert kilógok a sorból annak ellenére, hogy erősen társasági ember vagyok.

Pedig szeretem a felelősséget, szeretnék valakit magam mellé, mert egyre nehezebb a magány.

Az idő telik, a feladat egyre nehezebb.


Mit gondoltok, mit javasoltok?


2014. ápr. 7. 11:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%
jav: 15-20 év körüli 1-2 gyerekkel
2014. ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ami taszító lehet, főleg az ismerkedési fázisban: ha túlzottan a volt nej a téma, vagy a gyerekek. Tényszerűen kell kezelni, igen, két gyerek van, elváltam. Ennyi. Ha kérdeznek, válaszolj, de hosszú litániába ne fogj bele.


Ha már addig haladt a kapcsolat, a partner is felveszi a ritmust, látni fogj az exfeleséget, gyerekeket is.

2014. ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

10,

Kerdezo nem engedelmes ocska nokre vagyik, hanem egy ertelmes, csaladcentrikus holgyre.

2014. ápr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12:21-es! Nem mindenki vágyik kirakatbábura, aki csak a pénzéért van vele!Az érett ( mármint érzelmileg, szellemileg) emberek inkább valódi társat keresnek, aki egyenrangú partner a számukra.Nem mindenkinek csak a felszín és a külcsíny fontos, van, akinek más az értékrendje (szerencsére).
2014. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
19%

"Válóper kellős közepén vagyok."


Adj Magadnak idot es varrj le minel tobb not. Aztan akivel utana is tudsz meg nevetni, azzal majd egyutt maradsz. Es ne attol felj, hogy nem lesz nod, hanem attol, hogy 1-2 ev elrepul es "Uristen maris egy kapcsolatban vagyok es husegesnek kell lennem." Na akkor majd jo lenne szep emlekekkel taplalkozni, ugyhogy "kalandra fel!"


Hasznald ki jol az elkovetkezo 1-2 evet. Ha megengetheted, berelj egy jobb lakast es probald ki esetleg milyen 2 novel egyszerre egyutt elni.


A szabad idok mindig gyorsan repulnek. (Ehhez osszesen 1 dologban kell majd fullentened, hogy te nem akartad meggyogyitani a kapcsolatod az ex-szel, mert elegedetlen voltal vele. Es akkor az osszes no ragadni fog. ;o) )


40F

2014. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A helyzet az,hogy ma Magyar o-on nagy általánosságban a nős,vagy elvált férfiakra jobban buknak a nők,mint a szinglikre.Sőt sajnos,akinek még megvan a nője arra még jobban buknak,mint arra akinek már nincs meg.

Persze a feketeseggűséget,és a 2gyereket sosem fogod "lemosni" magadról,így ebben az értelemben újrakezdés nem létezik,hiába is cifrázzuk.

Majd,ha ezt az egész hegemóniát szépen lassan kihevered,utána már lehet nyitni,ahogy ezt az előttem szólók jól leírták.

2014. ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!