Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha már régen eldöntötte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már régen eldöntötte, miért nem válik el?

Figyelt kérdés
Megismerkedésünk előtt eldöntötte a kedvesem, hogy elválik a feleségétől. Azután találkoztunk, nagyon gyorsan és igazán megszerettük egymást, már velem képzeli a jövőt. Ennyire még egyikünk sem szeretett senkit. Megbeszélték, hogy elválnak, nincs gyerek, kevés vagyontárgy, de egyikük sem hajlandó elköltözni(nem is saját lakásuk), a másikra várnak, közben a szerelmem állandóan beteg, én sem bírom már cérnával. Nem akarunk szeretők lenni, igazi kapcsolatot akarunk, sok ismerősének,rokonának, anyukájának be is mutatott már, ha nem is lett kimondva, ki is vagyok én az ő életében, azért mindenkiben felmerülhetett. Viszont kevesen tudják, hogy megegyeztek a válásban. Elmondta,hogy nem tudja, mit tegyen. A szerelem rég elmúlt, nyomós okai vannak a válásnak, de mint sokan, úgy érzem, ő is fél a változástól, hogy lépnie kell, cselekedni. Én nem akarok hisztizni,és erőszakoskodni, de nem tudom,meddig van értelme várnom. Nagyon rövid idő alatt alakultak ki bennünk olyan érzések egymás iránt, és éltünk át olyan lelki örömöket együtt amilyeneket korábbi több éves kapcsolatban sem. Ezért nem értem, mire vár...Nem tudom, tartsak ki, vagy engedjem el, és intézze el magában az egészet. Feladni nem akarom, mellette állnék, és támogatnám mindenben, de nem tudok helyette lépni, ez nem az én dolgom.
2014. máj. 5. 19:45
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
77%

Ha érzelmileg már elszakadt volna a feleségétől, és téged akarna, nem várna ennyi ideig.

Az én férjem is együtt élt még az előző barátnőjével, mikor megismertem (hasonló eset, épp szakításban voltak, mikor engem megismert), de amikor képbe kerültem, a lánnyal egyértelműen közölte, hogy én vagyok, és nem csak célozgatott, illetve egy hónapon belül szétköltöztek. Tovább én nem vártam volna, ezt a férjem is tudta, méltatlan helyzet lett volna mindenkinek (így is szerencsétlen pillanatban találkoztunk).

2014. máj. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim válasza:
73%
Akkor nyílt titok! Szerintem meg ne add fel, 2 hónap még nem tul sok idő. Azért kiváncsi lennék mivel magyarázza hogy nem lép.
2014. máj. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%

Annyit mondok, minél előbb szerezz bizonyságot, hogy a fiún kívül bárki - leginkább a feleség - tud arról, hogy válik!

Meg általában azokról a dolgokról, amit Neked állított.

Olvasd el A férfi, aki nem tud szeretni c. pszichológiai könyvet, lehet itt még pálfordulás akár 1 év után is egy kapcsolatban, de ez a 2 hónap alatt ilyen lelkes elköteleződés mindenképp azt az alkatot sejteti, ami a könyvben van.

2014. máj. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Nem kételkedem az igazmondásában, ha nem bíznék abban, hogy nyílt velem, nem foglalkoznék vele. Nem ezzel van a gond, vagy azzal, hogy a nő tud-e rólam, vagy nem.Egyikükre sem mondok rosszat, és nem a sárdobálás a célom. A kérdést sem ezért tettem fel. Arra kértem érintettektől tanácsot, meddig, és van-e értelme várni. Nem olyan egyszerű lezárni a múltat, ez tény.
2014. máj. 5. 20:04
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

10: Én erre gondoltam: " Mindig tisztában van vele a felesége, ha együtt vagyunk."

Én is teli voltam fél évig ilyen szituációkkal, mégsem volt igaz. Ezeket el lehet játszani. Ezt hívják kettős életnek.

2014. máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
A napokban el kellett mennem valamiét hozzájuk, ami a fiúnál maradt. A hölgy otthon volt, kiszólt, mi az, a fiú válaszolt, hogy én, és ezért meg ezért jöttem. Lekísért. Ennyi.
2014. máj. 5. 20:10
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igen. Bízunk bennük. Válnak már, csak még ezt, meg azt meg kell várni ésatöbbi.

Én a helyedben simán felhívnám a feleségét és megkérdezném, hogy mi a helyzet. Ha megerősítené, hogy válnak, akkor nincs semmi probléma: a srác tényleg szeret téged, haragudni sem fog ezért (legalábbis nem annyira, hogy szakítson), ha meg nem tudott a válásról a feleség, akkor sokkal rosszabbat érdemel a fickó attól, mint amivel egyáltalán büntetni lehet valakit.

2014. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Nem,nem válnak még. Nem adták be még a papírt, csak kimondva lett. Nem vagyok megvezetve, tudom, hogy a kedves töketlenkedik, vacilál. Töketlen, de nem aljas. Ha vége is lesz, nem hazugságok miatt, hanem mert elfogy a cérnám.
2014. máj. 5. 20:13
 19/43 anonim ***** válasza:
92%

Töketlen és aljas is.

Szépen megbeszélhették volna, vége, elköltözöm, haza, külön, máshova akárhova.

Te meg jó vagy dugni. Talán nyitott házasság van, te vagy a dugópajti, asszony meg a többire jó,

2014. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

Mikor a topicot nyitottad, még az volt a kérdésed: Miért nem válik el valaki, ha már régen eldöntötte?

Erre írtunk megfejtéseket, a véleményeinket és tapasztalatainkat.

Most már nem ez a kérdésed?

2014. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!